Sytuacja na świecie Blackfoot

  • Rozpoczynający wątek dominex7
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
jedno jest pewne postacie fortowe z Arizony w 70 % przypadków nie zrobia fortowców na s14 :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie co do koalicji... Będzie jakaś wieksza, może nowa koalicja? Czy moze któraś ze starczych światów zawita na tym świecie?

Co do serwera... Za szybko... Ci z premium juz okolo 20lvl a zaczynalem równo z nimi :/ Ja mam 7lvl (jeszcze mam w plecaku wedke :)
 

DeletedUser13410

Gość
Gość
Jak masz wędkę to nad staw;p
A co do tych z premium to to że mają premium nic nie znaczy... jeszcze trzeba umieć grać;p a nie potrafić kase marnować;ppif paf

A co do koalicji to na pewno jakaś się znajdzie .... a z jakiego sw to czas pokażę ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A niech świat będzie fortowy, przynajmniej będzie można na tych żołnierzykach wbijać expa do woli. Za niedługo rasowy pojedynkowicz będzie lał żołnierza z taką łatwością, jak zawaidakę i boba...

Z tego co widzę, żadno z maist UE jeszcze nie powstało. Potęga się szykuje :D

Jeśli chodzi o KP, to doświadczony gracz potrafi wbić się na TOP-kę bez niego. Premium w dużej mierze ułatwia grę... ale na dłuszą metę czasem i ono się nie przydaje. Miałem kilka sytuacji, w których użytku z 500 bryłek zrobić się nie dało, a bywały one kluczowe dla rozwoju postaci/miasta. KP + dobra strategia = sukces. Samo KP... niekoniecznie ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
aktualnie powstaje miasto Earth City. Będzie gotowe gdzieś za 6 godzin czyli ok 22.00
 

DeletedUser

Gość
Gość
Event/bonus zakonczony, miasto Niepokorni do przodu o ~2k :I:

Redzion wygrywa pojedynek, otrzymuje 21 punktów doświadczenia i zabiera Alice Ivers Tubbs $ 85. Redzion otrzymuje nagrodę 2273 $. pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ponoć powstaje jakaś koalicja fortowa na s14, nawet było ogłoszenie gdzieś na forum.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Event/bonus zakonczony, miasto Niepokorni do przodu o ~2k :I:

Redzion wygrywa pojedynek, otrzymuje 21 punktów doświadczenia i zabiera Alice Ivers Tubbs $ 85. Redzion otrzymuje nagrodę 2273 $. pif paf

Gratulacje dla Redzion. Ona prosta nie była!
No nic, podrasuję ją bardziej i dam jeszcze jakiś list :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry dziękuje, i masz racje, że łatwo nie było bo dopiero za 3 razem sie udało jak pewnie wiesz:)

Z tego co widzialem to podejrzewam, że ta postać to sam unik i taktyka :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na każdym świecie robicie to miasto.

Na macie jeszcze dość? Nie chcecie spróbować czegoś nowego?

Na każdym świecie jest tworzone (zazwyczaj) przy Twoim współudziale miasto forumowiczów, które równie szybko się rozpada?Nie masz dość?::P:

Co do tematu.Powrót do gry i i od razu miasto.No,no...Nie spodziewałem się szczerze przyjęcia.::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeden koleś moją wygraną podsumował tak:

balon77 dziś o godzinie 20:38
na 3 walki wygrać jedną i do tego wygrać nagrodę ufundowaną przez swoje miasto bo tylko Wy macie szeryfa. To tylko powód do zbanowania według nowego regulaminu więc lepiej usuń ze swojego profilu to śmieszne zwycięstwo. WSTYD.

Co o tym sądzicie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeden koleś moją wygraną podsumował tak:

balon77 dziś o godzinie 20:38
na 3 walki wygrać jedną i do tego wygrać nagrodę ufundowaną przez swoje miasto bo tylko Wy macie szeryfa. To tylko powód do zbanowania według nowego regulaminu więc lepiej usuń ze swojego profilu to śmieszne zwycięstwo. WSTYD.

Co o tym sądzicie?

Takie wiadomości się ignoruje, a nie wstawia na FTW:).Taka dygresja.Nie ma więc analogicznie co komentować...
 

DeletedUser

Gość
Gość
A niech świat będzie fortowy, przynajmniej będzie można na tych żołnierzykach wbijać expa do woli. Za niedługo rasowy pojedynkowicz będzie lał żołnierza z taką łatwością, jak zawaidakę i boba...

Rasowy pojedynkowicz nie wbija expa na żołnierzykach fortowych bo po prostu jeśli jesteś dobry to na nich nie ma expa:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Właśnie co do koalicji... Będzie jakaś wieksza, może nowa koalicja? Czy moze któraś ze starczych światów zawita na tym świecie?

Co do serwera... Za szybko... Ci z premium juz okolo 20lvl a zaczynalem równo z nimi :/ Ja mam 7lvl (jeszcze mam w plecaku wedke :)

Stara koalicja W4 prowadziła masową rekrutacje na 14s::P:
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Redzion, nie przejmuj się. Wykonałeś zadanie, otrzymałeś nagrodę.
Nie zwracaj uwagi na zazdrośników jeżeli chodzi tą sprawę.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Jeden koleś moją wygraną podsumował tak:

balon77 dziś o godzinie 20:38
na 3 walki wygrać jedną i do tego wygrać nagrodę ufundowaną przez swoje miasto bo tylko Wy macie szeryfa. To tylko powód do zbanowania według nowego regulaminu więc lepiej usuń ze swojego profilu to śmieszne zwycięstwo. WSTYD.

Co o tym sądzicie?

Olej to :p
Większość osób się w ogóle nie zorientowała, że to taki mini-event na start. Sporo osób pyta o kości i jakim cudem miałem wybraną klasę na 7 lvl :p
Cóż, event dla spostrzegawczych zdecydowanie był.
Jeszcze jeden list wystawiłem, jak ktoś chce i koniec.
Może za jakiś czas jak ludzie podkoksają to się jakąś większą kasę wrzuci :)
 
Do góry