Sytuacja na świecie Blackfoot

  • Rozpoczynający wątek dominex7
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Ja będę Żołnierzem, stary lis wraca do gry. Ostatnia gra na Świecie 3 xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Olej to :p
Większość osób się w ogóle nie zorientowała, że to taki mini-event na start. Sporo osób pyta o kości i jakim cudem miałem wybraną klasę na 7 lvl :p
Cóż, event dla spostrzegawczych zdecydowanie był.
Jeszcze jeden list wystawiłem, jak ktoś chce i koniec.
Może za jakiś czas jak ludzie podkoksają to się jakąś większą kasę wrzuci :)


i o to chodzi żeby na tym świecie wprowadza jak najwięcej evantów dla pojedynkowiczów bo tak naprawdę nie ma już żadnego świata na którym królują pojedynki. mam nadzieje że tymi wszystkimi nowinkami które wprowadzasz zachęcisz ludzi do pojedynkowania się i rozwijania postaci w tym kierunku.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cieszy Mnie to , że będzie coraz więcej pojedynkowiczów
Teraz gra nabiera klimat prawdziwego dzikiego zachodu :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
kolejny sojusz
-MP-
co do premium
na miasto można w 5 min zarobić
skupujesz baryłki się da a potem kupujesz za nie produkty sprzedajesz u handlarza i zarabiasz te 300$
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja już jestem w mieście -RotA- Death i w nim zostanę przez długi czas.
Dziękuję naszemu szeryfowi za ten mały evencik na start ::D:
Niestety będzie trudno pokonać tą wojowniczkę z rozbitym dzbanem nic innego mi nie wyleciało :/ ale szukam i atakuję może coś wygram :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tylko podziękować Redzionowi, za jego wysiłek przy biciu Alice - 2k to spory bonus na start::D:.Przynajmniej jest u Nas Niepokornych kasy pod dostatkiem.Świat zaczyna ostro iść w pojedynki - kilka ataków m. in. na mnie już było - niestety łup żaden:).Tylko HP szkoda.:huh:
P.S.
Jak fux, to fux
zn5tlu.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj mieszkańcy Bob Killers omdleli 2 graczy z koalicji ŁF. Rządzimy pojedynkami w końcu:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
no właśnie czyli dużo za mało
wiesz co to bank to miło
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co wy gadacie wcale nie rządzicie pojedynkami.Omdleliście pewnie 2 x bobów i już myślą że koksy.Poczekamy.pożyjemy i zobaczymy kto będzie najlepszy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja zapraszam do miasta dla 100% pojedynkowiczy
o zapro pisać do sasisaki1998
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co wy gadacie wcale nie rządzicie pojedynkami.Omdleliście pewnie 2 x bobów i już myślą że koksy.Poczekamy.pożyjemy i zobaczymy kto będzie najlepszy :)

jestem 9 póki co nietylko bobów rozmawiamy o atakach wzajemnie na siebie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co wy gadacie wcale nie rządzicie pojedynkami.Omdleliście pewnie 2 x bobów i już myślą że koksy.Poczekamy.pożyjemy i zobaczymy kto będzie najlepszy :)

Jeden to był top8 pojedynków i akcję omdlewającą na niego zrobiliśmy(1 omdlenie na BlackFoot) bo nam bobów cisnął. A drugi(2 omdlenie) to bob z kaską:)
P.S. Przetłumacz sobie nazwę miasta to zrozumiesz, dlaczego głównie bobów atakujemy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rozumiem ale wiesz chwalenie się tym jest bez sensu :) Tak jak mówiłem narazie to 1 dzień pvp a więc to nic nie pokazuje :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kazdy ogarniajacy to wszystko garcz wie, ze top pojedynkow to obecnie top bicia bobow a chwalenie sie, ze ktos omdlal 2 bobow jest co najmniej smieszne, zeby nie napsiac, ze zalosne ::D:
 
Do góry