Sytuacja na świecie Blackfoot

  • Rozpoczynający wątek dominex7
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
To byla sztuka upchnac wtedy pojedynkowicza, kiedy w miescie bylo 2-3 bobow :p do tej pory nie wiem czy konieczna byla rozbudowa szeryfa do tego eventu :p

Co do sytuacji, moje miasto Niepokorni ma co raz wieksza przewage, co mnie nieco dziwi, malo kto przekroczyl 500$ wplaty, ja wplacam ile mam i jakos idzie :)
mam nadzieje , ze rywalizacja o top1 sie zaostrzy :)

Chciałeś rywalizacji to masz ;] Teraz wy gonicie ;]
20:40 6 październik 2010 -E-verStar TOP 1 miast ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak gratuluje, wiedzialem, ze ktos z was to tutaj napisze :) niestety polowa naszych bobow bardziej jest zainteresowana budowa rancza niz miasta, a kasy nie brakuje...
 

DeletedUser17869

Gość
Gość
Top 1 mało znaczy - szczególnie zaraz po starcie świata - to jest kwestia - "a ja mam jednego boba więcej" :p
A rywalizacja to się dopiero zacznie;) Na pewno ten duży fort który powstanie obok Starsów - nawet jak zostanie przez nich zbudowany - długo ich nie będzie:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
(w kwestii fortów)

Myślę, że działkę pod budowę Małego Fortu na Blackfoocie można zostawić naszej koalicji, prawda? :p

(bo -KZP- nie jest dużą koalicją [dwa miasta, z czego jedno prawie podupadłe])
 

DeletedUser

Gość
Gość
Top 1 mało znaczy - szczególnie zaraz po starcie świata - to jest kwestia - "a ja mam jednego boba więcej" :p
A rywalizacja to się dopiero zacznie;) Na pewno ten duży fort który powstanie obok Starsów - nawet jak zostanie przez nich zbudowany - długo ich nie będzie:p

oj sarverok. Mówisz że długo nie będzie ten fort w naszym posiadaniu? Jak będziesz chciał go odbić to życzę powodzenia ;]

A teraz do wszystkich: Proszę Was tylko o jedno na tym świecie. Weźcie nie "fejkujcie" tylko atakujcie jeden fort, żeby była ciekawa bitwa i duży exp dla każdego. Bo jak się bawić to kulturalnie i fair play ;] A nie że któraś koalicja wyzywa 10 fortów na raz, zdobędzie 5 i się tym jara ;] Bo takie coś jest bez sensu ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
10 fortów? Myślałem, że na jednym świecie mogą być maksymalnie trzy forty :p (mały, średni i duży)
 

DeletedUser

Gość
Gość
oj sarverok. Mówisz że długo nie będzie ten fort w naszym posiadaniu? Jak będziesz chciał go odbić to życzę powodzenia ;]

A teraz do wszystkich: Proszę Was tylko o jedno na tym świecie. Weźcie nie "fejkujcie" tylko atakujcie jeden fort, żeby była ciekawa bitwa i duży exp dla każdego. Bo jak się bawić to kulturalnie i fair play ;] A nie że któraś koalicja wyzywa 10 fortów na raz, zdobędzie 5 i się tym jara ;] Bo takie coś jest bez sensu ;]

jakoś na s12 wyznajecie inne poglądy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
jakoś na s12 wyznajecie inne poglądy :p

Nie jest to temat o s12 więc można by sprawę przemilczeć... Ale chętnie wrzucę ripostę, jak na razie ICHANI sfejkowali tylko raz ;] Staramy się tego nie robić ;] Bo tak jak napisał Peter chcemy dobrych bitew ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, temat nie jest o s12, ale dziwnie wygląda jak w jednym temacie ktoś mówi że fejki są cacy, a w innym, że są be.

W tej grze już tak bywa, że jedna strona jest mocniejsza od drugiej, toteż ta słabsza by móc wygrać często fejkuje ;) Szczególnie gdy "inteligentni" developerzy zza Odry popsuli całkowicie bitwy o duże forty (przy wyrównanych składach atak nie ma szans, gdy ludzie na murach i basztach mają od 45 do 100 szansy na trafienie, przy 40 i 25 unikach na trawie, a dowódca ma IQ trochę wyższe od banana).

Ale dobra, na forty jeszcze przyjdzie czas, bawmy się na razie pracami i nie przejmujmy się co będzie potem, bez spinania i bez przepychanek... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
W tej grze już tak bywa, że jedna strona jest mocniejsza od drugiej, toteż ta słabsza by móc wygrać często fejkuje

No to w takim razie trzeba dążyć do tego żeby siły były wyrównane ;] A nie tłumaczyć fejków tym że ma się słabszą koalicję ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeszcze fortów nie ma, a już są gadki o fejkowaniu...
Mogę się założyć, że jeszcze nie jeden raz pojawi się tutaj temat: "Wy jesteście be, bo fejkujecie. My jesteśmy fajni bo nie fejkujemy". Nieważne.

Co do tych topek i innych mega sukcesów. Nigdy nie lubiłem jarania się rankingiem. Zawsze miałem to gdzieś. Razi mnie po oczach kiedy ktoś się przechwala tym, że wskoczył wysoko w jakiejkolwiek drabince...
Zawsze mówiłem też, że każdego jara co innego i być może można się dowartościować, kiedy jest się w czołówce :]

Teraz przejdę do konkretów.
Nie było chyba jeszcze takiego świata, żeby 2 duże fortowe koalicje postawiły się w jednym prostokącie. Rywalizacja o fort zapowiada się niezwykle ciekawie :)
Nieważne, że teraz Everstar jest top1 i prawdopodobnie wybuduje duży fort. Gratulacje dla Waszych budowniczych, bo naprawdę ładnie Wam miasto stawiają (zapewne mają czas na wspólne budowanie wieczorami, dlatego tak Wam punkty lecą)

Z tym, że kiedyś "wyścig szczurów" minie...
Prawdziwa gra będzie wtedy, kiedy rozpoczną się boje o pozycję w regionie. Oby było przy tym sporo zabawy i zdrowej rywalizacji :)

Kończąc, pozdrowienia dla kolegi Rayki (tak się pisze? ;p). Na razie słyszałem tylko opowieści od kolegów z koalicji. Miło będzie poznać kolejnego dowódcę fortowego :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pewnie że wyścig szczurów minie ;] TOPke tak jak powiedziałeś zawdzięczamy naszym bobom odwalają kawał naprawdę dobrej roboty a są to w 80% ludzie którzy współpracują ze sobą pierwszy raz;]

Co do tych dwóch dużych koalicji fortowych, podejrzewałem że planujecie osadzić się w tych rejonach ale nie sądziłem że aż tak blisko ;] Co z jednej strony cieszy a innej niepokoi...

Dokładnie tak się pisze ;] a czyta się przez 'j' (Rajka), co mogę powiedzieć słyszałem o Tobie Smoke tylko same dobre opinie, przez niektórych jesteś nazywany legendą dowództwa... Miło będzie mi walczyć po przeciwnej stronie gdzie ja 'newbie', będę mógł się z Tobą zmierzyć.
Jeśli chodzi o opinie które o mnie słyszałeś biorąc pod uwagę kto jest w EP, mniemam że to nic dobrego ;]

Pozdrowienia dla Ciebie oraz całego EP oby gra nam przyjemną była ;]
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Nie będzie hańbą przegrać z lepszym od siebie przeciwnikiem :)
 

DeletedUser6923

Gość
Gość
Możliwe że niedługo my też pojawimy się w świecie, no ale to też zależy od bobów w moim mieście bo jest nas 5 i budujemy ale inne miasta mają po 10 (strzelam z liczbą) a tak jak Trejo ma bardziej wolą rancza od miasta a u nas rozbudowa idzie w parze z rozwojem postaci co potwierdza Candy z mojego miasta ; P Jak myślicie kiedy ktoś podbije cene Różowego Tutu ? Bo teraz niby mało kosztuje ale tak sobie drogo ale potem jak ktoś by chciał sprzedać to zbiłby na tym istny majątek ; d
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja pod niebecność mojego Wodza (najlepszego dowódcy na świecie 10, strzelajcie kto to) postanowiłem zostać pojedynkowiczem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciężki jest żywot pojedynkowicza na Briscoe(lol... Blackfoot). Pojedynki za max 70 XP(chociaż i tak nie zawsze wygrywam), jedynie sensowna kasa leci za nie... Na listach gończych ciężko niestety zarobić, bo albo daleko, albo za mocni, albo mało kasy :D:(

@up: Od kiedy to pisze się w TW "wódz" z dużej? Kto to, by nie mogę sobie przypomnieć? :rolleyes:
 
Do góry