Quest na Halloween - psikus, słodkości

  • Rozpoczynający wątek MaxiSamurai
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
powiedzcie wszystko od początku do końca proszę
:traper:

Ok wiem już:

1. Praca "Sprzedaż gazet Echo The West" wypada z niej śmierdząca ryba, czas szukania zależy od szczęścia
2. Quest w saloonie
3. Praca "Zrywanie Trzciny Cukrowej" z aktywną w ekwipunku pomarańczą, wypada z niej item, bodajże "kandyzowana pomarańcza", czas szukania zależy od szczęścia.
4. Quest w saloonie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok wiem już:

1. Praca "Sprzedaż gazet Echo The West" wypada z niej śmierdząca ryba, czas szukania zależy od szczęścia
2. Quest w saloonie
3. Praca "Zrywanie Trzciny Cukrowej" z aktywną w ekwipunku pomarańczą, wypada z niej item, bodajże "kandyzowana pomarańcza", czas szukania zależy od szczęścia.
4. Quest w saloonie
Trzeba mieć w eq pomarańcze?
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak napisal ze trzeba to trzeba bo ona potem znika z miejsca produktu...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam rybkę, ale musiałem mieć gazetę w ekwipunku.

NIE mówie, że trzeba ją mieć, ale jak ją miałem to wpadło. Może przypadkowo.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no przeciez nie mowie ze juz ta kandyzowana boze...umiem czytac ze zrozumieniem nie trzeba na mnie ryczec wykrzyknikami od razu!!
 

DeletedUser22316

Gość
Gość
...

przed chwilka dropnalem rybe i mowie ze na 100% BEZ GAZETY...
 

DeletedUser19550

Gość
Gość
Na rybę trzeba mieć gazetę bo mi znikła z eq jak ryba mi dropła NA 100% PEWNE



@down

miałem w aktywnym eq
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja założyłem gazetę znalazłem rybę a gazeta znikła teraz robię pomarańcze
 

DeletedUser16773

Gość
Gość
Robiłam przed chwilą zrywanie trzciny na Arizonie i o ile pomarańczy z miejsca produktu mi nie zabrało, to drugi owoc z plecaka zniknął. Czyli moim zdaniem pomarańcza jest konieczna.
 

DeletedUser

Gość
Gość
z gazeta czy bez...bez roznicy i tak rybe dostje sie w pracy sprzedaz gazet jak nie wpadnie wam bez to pewnie i tak dostaniecie z pracy gazete jedna chociaz to mozna wtedy od biedy ja umiescic w slocie produktu i z glowy...:D
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Pomarańcza i gazeta - w aktywnym eq albo w plecaku. Odpowiednia praca i znajdujecie w/w przedmioty.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zrobiłem z pomarańczą i nic mi nie znikło...Miałem 1 w eq i 1 w slocie na produkt.I dalej mam 2
 

DeletedUser21216

Gość
Gość
dropnołem właśnie pomarańczę dla henriego i tam pisze że mam, wybrać miedzy psikusami a dawaniem słodyczy co tera?
 
Status
Zamknięty.
Do góry