Quest na Halloween - psikus, słodkości

  • Rozpoczynający wątek MaxiSamurai
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22197

Gość
Gość
Potwierdzam zdanie queza,nie ma nic w mieście widmie...
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Prosze wszystko juz zrobiłem i wam wytłumaczę:
2. Wkładamy pomarańczę do slotu produktu i robimy pracę "Zrywanie trzciny cukrowej" przez minimum 30 minut aż wypadnie nam "kandyzowana pomarańcza".

Nie trzeba tego robić, sprawdzone na 1000% wystarczy mieć choć jedną pomarańczkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nowa wiadomość Jednak trzeba mieć gazetę! Wiem, bo w pracy sprzedaż gazet mi poleciała ryba i gazeta, a jak otwieram teraz plecak to ryba jest... ale gazety nie ma! Gazeta jest potrzebna w wykonaniu questa!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10152

Gość
Gość
Nie trzeba mieć gazety w EQ! Sprawdziłem beż gazety i obalam w 100% te stwierdzenie że trzeba mieć gazetę.Tylko prawdopodobnie najmniej czasu pracy aby znaleść to 30min. Już sprawdzam z pomarańczą :)

Mi z premium udało się zdobyć rybkę i pomarańczę w 10 min.
W ekwipunku miałem gazetę i pomarańczę, ale nie w miejscu na produkt.
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
10min.png


Sprzedaż gazet, pierwsze 10 min i ryba znaleziona. Gazety w plecaku były, nie wiem czy jakaś zniknęła.

Zrywanie trzciny cukrowej - 2 x 10 min i znaleziona kandyzowana pomarańcza, miałem pomarańczę w eq i po znalezieniu kandyzowanej zniknęła.
 

DeletedUser20250

Gość
Gość
To znaczy ze kose kazdy bedzie mógł mieć ? Jak jest dostępna w zadaniu. Zapewnie bedzie słabo walić tylko po 1000hp ;pp
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Informację o tym, że trzeba mieć choćby jedną gazetkę i pomarańczkę w ekwipunku (nie w tym okienku przy ubiorach, tylko w ogóle) można potwierdzić, sprawdziłem to za pomocą [URL="]pl.weststats.com"[/URL] ze spisanym ekwipunkiem z wczoraj - gazetka i pomarańczka rzeczywiście znikają. Jaki z tego wniosek - musi choć jedna (i gazetka i pomarańczka :p) być w ekwipunku.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
dalsze questy:

Wymagania
Miejsce: employee_old_lady

co to za miejsce? jakieś pomysły?
 

DeletedUser

Gość
Gość
hej ja się wstrzymam z dawaniem tych prezentów do 31 może to mieć jakieś znaczenie tez wam radze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ja stawiam ze to zleceniodawca, ale na razie musimy i tak poczekac
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie, bo ten temat jest pisany troszkę chaotycznie.

Czy da się zrobić zadanie i u barmana i u tancerki ?
Jaki jest efekt końcowy ? 1 sprawności i 1 charyzmy ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry