Quest na Halloween - psikus, słodkości

  • Rozpoczynający wątek MaxiSamurai
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser21216

Gość
Gość
ale nie wiem co będzie lepsze :mel:
nie wiem gdzie będzie k0sa::(:
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
jutro rano będę w mieście widmo to zobacze co dalej
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
nie trzeba mieć gazety w slocie na produkt, na 3 światach po 30 min rybka dropnęła :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
kosy na razie nigdzie tam nie ma, tam sie doatje pkt do charyzymy i do sprawnosci
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oddałem henremu rybę i dostałem 1medal.
dałem Marii pomarańczę i dostałem drugi medal
:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
chyba tak tylko musisz miec rybe ta smierdzaca i kandyzowana pomarancze
ja juz oddałam rybę :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żeby zdobyć w pracy to żadnego przedmiotu nie trzeba mieć mi wpadło po 1h bez niczego.
A do zadania Maria pomarańcze założone
Henry ryba założona

:)
 

DeletedUser11899

Gość
Gość
Czytać nie umiecie? Quest za kosę jest aktywny od 31.10.2010(wtedy trzeba być w mieście widmo) do 5.11.2010. Kto nie zdąży, ten ma WIELKIEGO PECHA!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziwne bo quest na pomarańczę i rybę jest aktywny od 31 do 1 a jakoś dzisiaj się go dało zrobić.
 

DeletedUser19557

Gość
Gość
na świecie 1 jeszcze dziś wieczorem będę w mieście widmo
 

DeletedUser

Gość
Gość
mówicie, że są dwie drogi zakonczenia tego questa albo damy 'prezent' Barmanowi albo Marii.

Jaka będzie nagroda jeżeli dam tą rybe Barmanowi a jaka jak dam pomarancze Marii ? I czy to bedzie mniało wpływ na reszte zadań? moze wiecie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prosze wszystko juz zrobiłem i wam wytłumaczę:
1. Robimy pracę "Zbieranie pomarańczy" tak żeby na wypadła pomarańcza.
2. Wkładamy pomarańczę do slotu produktu i robimy pracę "Zrywanie trzciny cukrowej" przez minimum 30 minut aż wypadnie nam "kandyzowana pomarańcza".
3.Wkładamy "kandyzowaną pomarańczę" do slotu produktu i bierzemy w salonie misję od barmana lub Mari, dostajemy za to medal i jakieś umiejki (juz nie pamietam jakie xD).
4. Robimy pracę "Sprzedaż gazet Echo The West" minimum 30 minut aż dropnie nam "śmierdząca ryba".
5. Wkładamy "śmierdzącą rybę" do slotu na produkty i bierzemy w salonie misje od barmana lub Mari, znowu dostajemy medal i umiejki.
KONIEC.

PS: Teraz sprawdzam w widmie czy jest jakaś misja. Ale wydaje mi się, że pojawi się ona dopiero 30.10.2010r. i najpierw będzie misja u barmana a jak ją zrobimy to dostaniemy misje w widmie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry