[dyskusja] wielkanocna rozgrywaka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser23194

Gość
Gość
APEL
Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!
To jest tylko wyzysk naszych realnych pieniędzy,jakimiś zestawami, mając 300 celowania 300 uniku przegrałem pojedynek za 150 bryłek. Od dziś totalna zlewka na te ich nowości.Jeszcze trochę i ta gra zniknie a wraz z tym wszystkie realne pieniążki wydane na fikcje
 

DeletedUser

Gość
Gość
APEL
Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!
To jest tylko wyzysk naszych realnych pieniędzy,jakimiś zestawami, mając 300 celowania 300 uniku przegrałem pojedynek za 150 bryłek. Od dziś totalna zlewka na te ich nowości.Jeszcze trochę i ta gra zniknie a wraz z tym wszystkie realne pieniążki wydane na fikcje
Tak kole 18 będę jeździł czołgiem to Ci napiszę co i jak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie zgadzam się, gra jest uczciwa, zstałeś uczciwie potraktowany. mogłeś przecież nie sponsorować gry. najlepsze jest to żeby anulować wynik musisz wydać kolejne 25,ooo albo zapomniałem poczekać 6h

byle tak dalej, a jeszcze jedno przeciwnicy zostali troszkę podsrubowani od bety, żeby za pieniądze które płacicie nie bło wam przypadkiem za łatwo.:nie:

w głebi duszy smieję się naprawdę. Inno jest już tak zachłanne że nie starcza im te 150 bryłek muszą jeszcze dostać 25
 
Bez jaj, 450 obli poszło na losowania, 1/4 walk przegrałem, może nawet 1/3 :( Przed chwilą 4 światy i 4 porażki, szkoda.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja jadę wszystko za free

już am 2rx krawat doca

1xchusta freemana

nie wiem po co mi ten badziew

ale może później ktoś to kupi

szkoda kasy na te loterie, u mnie już ktoś 165razy wygrał, trochę floty poleciało, ahh jak reklama działa na ludzi
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Rzeczywiście, miało być łatwo a nie jest. Mam postać pod wszystkie prace z najlepszymi ciuchami pojedynkowymi którą normalnych NPC rozwalam bez żadnego ryzyka porażki a tu........kicha. Miałem zainwestować trochę bryłek ale chyba dam spokój, głupio trochę wybecelować 800 brył i nic nie dostać bo NPC mnie skopał. Na innych światach postaciami na niskich levelach nie wygrałem jeszcze ani razu. Broń Boże nie narzekam, nikt mnie nie zmusza do pojedynków, opisuję tylko swoje doświadczenia i odczucia :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogę już potwierdzić, że NPCe mają umiejętności skopiowane od naszych postaci. Na dwóch różnych światach mam postacie z 6 poziomem. W jednej wszystko dałem w celowanie i zręczność, w drugiej - unik i sprawność. Przeprowadziłem po 3 pojedynki (wydałem obligacje za początkowe zadania).
Postać z unikiem przegrała wszystkie pojedynki. Postać z celowaniem - wygrała wszystkie. Raporty pierwszej to głównie brak trafień obu stron lub jedynie postaci. Raporty drugiej - obie strony piorą się raz za razem aż miło patrzeć. :)
 
"Mogę już potwierdzić, że NPCe mają umiejętności skopiowane od naszych postaci."

Dlatego przegrywam. Skoro mam idealnego pojedynkowicza, przegrywam z samym sobą.

Utrudnili walki, bo przegrana przerywa combo zwycięstw. Aby nie przerwało, należy zapłacić bryłkami, więc utrudnili walki, aby ludzie płacili, płacili i płacili.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja już od 32 tur nie trafiłem samego siebie. Przynajmniej też ani razu nie dostałem. Najłatwiej w sumie mają fortowcy lub zbieracze. Ewentualnie gracze ze stosunkiem celowania do uniku 3:2.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zdziwiłem się jak przegrałem. Zdziwiłem i prawie zdenerwowałem.
Ale po namyśle uważam, że to bardzo dobrze iż można przegrać. W końcu chodzi o grę, a nie o kupienie kolejnych itemków.
Co prawda nie kupuję bryłek, więc łatwo przychodzi mi chwalić ten stan, ale wolałbym żeby gra pozostała grą, a nie sklepikiem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogę już potwierdzić, że NPCe mają umiejętności skopiowane od naszych postaci. Na dwóch różnych światach mam postacie z 6 poziomem. W jednej wszystko dałem w celowanie i zręczność, w drugiej - unik i sprawność. Przeprowadziłem po 3 pojedynki (wydałem obligacje za początkowe zadania).
Postać z unikiem przegrała wszystkie pojedynki. Postać z celowaniem - wygrała wszystkie. Raporty pierwszej to głównie brak trafień obu stron lub jedynie postaci. Raporty drugiej - obie strony piorą się raz za razem aż miło patrzeć. :)
Prawie skopiowane. Są obniżone o 5%. Na becie pewnie było więcej.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufr strasznie manipulujesz danymi. Idąc twoim tokiem rozumowania to można udowodnić, że nasz piękny kraj jest najbogatszym krajem na świecie i ma największy potencjał militarny :) Coż, ale w końcu za to ci płacą, żeby interes się kręcił :)

Pytasz, czy jakieś wymierne straty ponieśli ludzie wstając o 6 rano i trafiając na bug, bo programiści jak zwykle dali ciała ? Otóż można stwierdzić, że pracodawcy ponieśli straty z racji niewyspanych pracowników, których efektywnośc w pracy spadła. Pokryjecie tą stratę efektywności i zapłacicie procent pensji pracowników, o który to procent spadła ich efektywność?
Ironie jak ironia.

Kolejna kwestia to zapytam ponownie, gdyż wcześniej moim poprzednikom nie udzieliłeś odpowiedzi. W jaki sposób ponownie można rozpocząć pojedynek po porażce?

I ostatnie pyanie: jaki wpływ będzie miała zmiana czasu na odliczanie do kolejnych pojedynków w loterii?
Przykład:
Pojedynek odbędę o 1. To kolejny pojedynek bedę mógł odbyć o 7 rano, czy o 8?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
A i nie wiem czy to ma coś wspólnego z loterią ale na s11(i z info mojego znajomego tyko tam) nikt nie zaliczył dziennego celu :) Czy coś wgrane wraz z dzisiejszą łatką na poranne błędy coś zmieniło w kodzie? Bo tak to straciłem 4 oup niby mało ale jednak
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Mi tam zaliczyło dzienne zlecenia. A co do NPC to są chyba jednak skopiowani, zaatakowałem jednego mając 70hp - on miał tyle samo :) Ale za obligacje nijak się nie opyla pojedynkować, na ponad 500 zmarnowanych nic nie wypadło z rzadkich i wzwyż :) Ale takie szczęście :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
To już nie chodzi o to że miało być łatwo a nie jest, ale że jest bez sensu. Po co ta cała maskarada z pojedynkami skoro pojedynkowicze mają najgorzej?
Tak tak , pojedynkowicze przegrywają częściej niż zbieracze jagód. Mam kilka różnych postaci i np ful handel wygrywa wszystko, a ful unik przegrywa większość. Czy to jest normalne?
Zdaję sobie sprawę że loteria ma być dla wszystkich a nie dla pojedynkowiczów, ale trzeba było w takim razie zrobić normalne losowanie a nie udawać że umiejętności pojedynkowe na coś się przydadzą.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dobra z rana mi zaliczyli widzę odchaczony dzionek więc jest w porządku. Co do pojedynków wątpie by mieli podobne co my umiejki czy co bo jak mnie trafią to kaplica praktycznie. Ale cóż :D
Loteria niby na plus bo coś innego spróbowali wymyślić, ale i tak będą głosy niezadowolenia jak zawsze.
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Mi tam zaliczyło dzienne zlecenia. A co do NPC to są chyba jednak skopiowani, zaatakowałem jednego mając 70hp - on miał tyle samo :) Ale za obligacje nijak się nie opyla pojedynkować, na ponad 500 zmarnowanych nic nie wypadło z rzadkich i wzwyż :) Ale takie szczęście :p

Popieram kolegę ja wydałem nieco ponad 400 oupa i 0 itemów przedziału rzadki.
natomiast na Huronie pojedynkowiczem wyzwałem raz i Pas Doca wypadł ...

Mam pytanie. Jaki jest w ogóle procent na
Bardzo powszechny
Powszechny
Rzadki
Bardzo rzadki
Bo mnie interesują czyste %
 
Znów wszystko za kase, nic się nie zmienia. Mój full chowanie się poszukiwacz nie jest w stanie pokonać żadnego przeciwnika, a obligacji na nim nie mam, więc nie będę żadnego przekupstwa robić. Loteria jak zwykle dla najbogatszych, to przykre.
 
Status
Zamknięty.
Do góry