[dyskusja] wielkanocna rozgrywaka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser18469

Gość
Gość
Ja powiem, że pomijając tego buga, to loterię można zaliczyć jak najbardziej na plus.
Ludzie- popatrzcie na siebie- tylko narzekacie... Trzeba brać pod uwagę że Inno mimo wszystko nadal się stara wprowadzać nowości do gry. Wolelibyście żeby znowu kupowałoby się sety króliczka wielkanocnego :?:
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
O to chodzi. Najwięcej narzekają Ci, którzy słabo grają. Jak ktoś chce to będzie full zestaw przed końcem loterii nie wydając na nią ani bryłeczki :)


Wiele głupot można przeczytać na tym forum, ale to jest jest jedna z lepszych.

Nie ma takiej opcji, żeby nasycić rynek za pomocą darmowych losowań.
Do tego nie każdy zgromadzi ogromną sumę na koncie.

Jakoś na rynku nie widać masy przedmiotów do kupienia i pewnie nie będzie.
Ja zakładam, że niewiele osób zgromadzi całe sety nie zużywając bryłek.
Wnioskuję po tym, że z poprzedniej loterii jakoś zbyt wielu przedmiotów nie ma na rynku, a nawet czołowi gracze mają niekompletne sety.

Teksty "jak się chce, to się może" są dobre dla przedszkolaków.
Wiele do powiedzenia mają żebracy, którzy jadą na cudzych przedmiotach, a nabijają się z tych którzy wydali bryłki, żeby żebrak mógł poszpanować, że ma epickie itemki.

Z ostatecznymi wnioskami poczekajmy do końca loterii i zobaczymy czy "jak się chce, to się może".
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Loteria zaczęła się w czwartek dzisiaj sobota.
Brakuje mi 4 przedmiotów do skompletowania wszystkich setów.
Nie wydałem ani jednej bryłki.
Można? Można
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Żeby support wiedział o tym musi ktoś to zgłosić nie powiesz mi chyba że na każdym czacie każdego świata mają kogoś kto siedzi 24/7 i sprawdza czat albo mają program który wychwytuje róże sformułowania, ewentualnie śledzą nasze szepty. To by było śmieszne. W sumie mam nadzieje że tak nie jest ;)
Co do samej sytuacji oczywiście jak dla mnie skandal itd. Pokazałeś tutaj że zaistniała takowa sytuacja i dobrze, może jakies konsekwencje zostaną wyciągnięte.
 

DeletedUser29127

Gość
Gość
a zgłosiłem a jakże i nie wstydzę się tego bo nienawidzę takiego cwaniactwa ale okazało się ze to trzeba było zgłosić afrontem nie ticketem bo cytuje "Niestety screeny to Pan sobie namalować może, logi nie istnieją. Affront to jedyny sposób. Sprzedawać nie można, ale w ciemno banować nie możemy.

Pozdrawiam
Wera "

ahahahahah

ŻENUA!!!!!!!!!!!!!!szczególnie styl odpowiedzi jest powalajacy..........
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21789

Gość
Gość
a zgłosiłem a jakże i nie wstydzę się tego bo nienawidzę takiego cwaniactwa ale okazało się ze to trzeba było zgłosić afrontem nie ticketem bo cytuje "Niestety screeny to Pan sobie namalować może, logi nie istnieją. Affront to jedyny sposób. Sprzedawać nie można, ale w ciemno banować nie możemy.

Pozdrawiam
Wera "

ahahahahah

ŻENUA!!!!!!!!!!!!!!szczególnie styl odpowiedzi jest powalajacy..........

Styl odpowiedzi jest jak najbardziej zgodny z regulaminem gry, ale jak się go nie zna choć się wyraziło na niego zgodę to już my za to nie odpowiadamy, a pretensje należy mieć do siebie a nie innych. Proponuje zapoznać się z regulaminem gry na przyszłość i nauczyć się zgłaszać obrazy, nieregulaminowe treści itd. a wszystko można znaleźć TU. Wystarczy się trochę wysilić - to nie boli.
 

DeletedUser29127

Gość
Gość
Styl odpowiedzi jest jak najbardziej zgodny z regulaminem gry, ale jak się go nie zna choć się wyraziło na niego zgodę to już my za to nie odpowiadamy, a pretensje należy mieć do siebie a nie innych. Proponuje zapoznać się z regulaminem gry na przyszłość i nauczyć się zgłaszać obrazy, nieregulaminowe treści itd. a wszystko można znaleźć TU. Wystarczy się trochę wysilić - to nie boli.

Panie ondra skoro styl tej odpowiedzi uznaje pan za kulturalny to ja odpowiem w podobnym tonie,jest wielkanoc tak??to niech pan zgadnie co Pan mi może pomalować :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Panie ondra skoro styl tej odpowiedzi uznaje pan za kulturalny to ja odpowiem w podobnym tonie,jest wielkanoc tak??to niech pan zgadnie co Pan mi może pomalować :D

Obawiam się, że nie świadczymy tego typu usług. Nie dyskryminujemy takich upodobań, broń Boże. Jeżeli lubi Pan tego typu zabawy z innymi Panami, to wyłącznie Pana sprawa, ale niestety partnerów do takich świątecznych igraszek musi Pan poszukać gdzie indziej.
 

DeletedUser29127

Gość
Gość
Szkoda....myślałem że brakuje wam bryłek.......zabuliłbym jak za deklaracje....
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Szkoda....myślałem że brakuje wam bryłek.......zabuliłbym jak za deklaracje....

Niestety ale swoich sowich doświadczeń z płatnymi usługami tego typu nie wykorzysta Pan u nas. Może jakaś gazeta z ogłoszeniami? Kiedyś widziałem kilka, zaczynały się od "AAAA panowie". Tym tropem raczej proszę iść.
 

DeletedUser29127

Gość
Gość
Bardzo dziękuje za podpowiedż od fachowca .skoro czyta pan taką prasę te tematy jak widzę nie są też panu obce,chociaż pański avatar sugeruja zramolałość ale jak widać nie patrz na obrazek :)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Bardzo dziękuje za podpowiedż od fachowca .skoro czyta pan taką prasę te tematy jak widzę nie są też panu obce,chociaż pański avatar sugeruja zramolałość ale jak widać nie patrz na obrazek :)

To zwykła prasa. Pierwszy lepszy dziennik ogólnopolski lub lokalny. Ja rozumiem, że dla Pana tego typu wydawnictwa są zbyt skomplikowane. Nic na to nie poradzę, że tam tak mało obrazków.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moi wspaniali panowie -obaj jestescie fenomenalni dostarczyliscie mi duzo radosci i smiechu w ten zimowo-wiosenny swiateczny poranek. Za co jestem wam ogromnie wdzieczna, ze udalo wam sie mnie rozsmieszyc do łez.
Buziaki i wesolych swiat
 

DeletedUser13268

Gość
Gość
Najlepsze że np . gracz oromato wystawia na arizonie wszystkie rzeczy z zestawów a ma 45 lvl i wątpię żeby uczciwie zdobył te przedmioty .
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepsze że np . gracz oromato wystawia na arizonie wszystkie rzeczy z zestawów a ma 45 lvl i wątpię żeby uczciwie zdobył te przedmioty .

co ma wspólnego level postaci z wylosowanymi przedmiotami - obojętnie czy z darmowych losowań czy za bryłki?
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
np. na irqu mam 7 lvl a wypadły już kapelusz cartwighta,freemana i chusta freemana :p na 9 losowań :D
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Najlepsze że np . gracz oromato wystawia na arizonie wszystkie rzeczy z zestawów a ma 45 lvl i wątpię żeby uczciwie zdobył te przedmioty .
,

Na pewno zdobył nieuczciwie. Pewnie z kumplami napadł na należący do INNO wirtualny magazyn itemów i teraz wyprzedaje trefny towar.

Nie przyszło Ci do głowy że gość zwyczajnie kupił trochę bryłek?
 
Status
Zamknięty.
Do góry