[dyskusja] wielkanocna rozgrywaka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser19235

Gość
Gość
Znów wszystko za kase, nic się nie zmienia. Mój full chowanie się poszukiwacz nie jest w stanie pokonać żadnego przeciwnika, a obligacji na nim nie mam, więc nie będę żadnego przekupstwa robić. Loteria jak zwykle dla najbogatszych, to przykre.

Ja fortowcem z Zlotym Coltem poknałem 8/9 przeciwników.
 

DeletedUser28692

Gość
Gość
Popieram kolegę ja wydałem nieco ponad 400 oupa i 0 itemów przedziału rzadki.
natomiast na Huronie pojedynkowiczem wyzwałem raz i Pas Doca wypadł ...


1,4k obligacji i wpadło dwa razy coś zielonego :) ale ja nie narzekam bo po prostu mam pecha. Ze wszystkim - stalówki, drewniane pudełka, loteria itd.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jako full hp wygrywam większość pojedynków ubierając się pod pojedynki [mam ok 90 cela i 80 uniku]. Z fortów zdobyłem ponad 300 obligacji więc miałem za co przekupywać przeciwników [grałem za bryłki] ale także z darmowych losowań udało mi się zdobyć kilka nowych rzeczy typu kapelusz Freemana czy buty Doca. Niby bryłkowicze mają lepiej ale cóż nie po ty wykładamy realną kasę aby nic z tego nie mieć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19235

Gość
Gość
Takie loterie byłyby unikalne gdyby były raz na rok , a nie co chwile bo jak wiadomo loteria=bryłki=kasa :)
Ale światem rządzi pieniądz .
 
Mam inne pytanie związane z tym tematem. Widzę że przy okazji świąt są do wygrania zestawy setowe fajnie i uzupełni rozgrywkę . Czy będzie możliwość zdobywani tych zestawów przy kolejnych świętach czy tylko przez handel z innymi graczami (ceny na targu będą o zgrozo bajonskie ) . Takie rozwiazanie by było lepsze i każdy gracz miał by szanse zdobyć komplet.
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Na razie trzeba poczekać do końca loterii i wtedy podyskutować o ewentualnych cenach.
Nie wiadomo ile gracze będą mieli szczęścia w loterii.

Ja trzymam kilka przedmiotów na handel do czasu aż skończy się loteria.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Takie loterie byłyby unikalne gdyby były raz na rok , a nie co chwile bo jak wiadomo loteria=bryłki=kasa :)
Ale światem rządzi pieniądz .

nie losuję za bryłki , ale nie miałbym nic przeciwko żeby były co chwila :)

chcę majowej loterii::)):
 

DeletedUser28692

Gość
Gość
Mam inne pytanie związane z tym tematem. Widzę że przy okazji świąt są do wygrania zestawy setowe fajnie i uzupełni rozgrywkę . Czy będzie możliwość zdobywani tych zestawów przy kolejnych świętach czy tylko przez handel z innymi graczami (ceny na targu będą o zgrozo bajonskie ) . Takie rozwiazanie by było lepsze i każdy gracz miał by szanse zdobyć komplet.


Są słabsze sety dla słabszych zawodników i są mocniejsze sety dla lepszych. Ich ilość powinna być ograniczona. Na kolejne święta powinni wymyślić coś innego, bo jednak jest mocny przesyt tych wszystkich kompletów. Można wrzucić zestawy bożonarodzeniowe w grudniu na zasadzie kilku na świat w loterii czy coś, ale ponowne nasycenie rynku poszczególnych światów tymi setami spowoduje spowszechnienie tychże.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A jak dla mnie świetna zabawa. Niestety świat tak jest zbudowany, że ten kto ma kasę ten dostaje lepsze rzeczy. Ale do tego trzeba się przyzwyczaić :) Im prędzej tym lepiej. Nie ma co się niepotrzebnie denerwować tym bardziej, że w tym wypadku to tylko zabawa, i tylko gra :p Trzeba się cieszyć, że twórcy gry raczą nas jakimikolwiek atrakcjami, bonusami. A ta loteria podoba mi się o wiele bardziej od tej Bożonarodzeniowej.
A jeśli ktoś ma jakiś kompleks tych zestawów, przedmiotów to przykro mi. Chcesz być "fajny"? Płać. Przynajmniej wesprzesz grę, która jest dla Ciebie taka ważna :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Niby fajna gratka dla wszystkich ale czas pomiędzy loterią świąteczną, deklaracją, a loterią wielkanocną czuć wielkie parcie na kasę.
Ode mnie nie dostaną z loterii wydaje na premki :p
A i tak brakuje mi tylko kilku rzeczy :D Cóż polak potrafi :p
 

DeletedUser28692

Gość
Gość
Niby fajna gratka dla wszystkich ale czas pomiędzy loterią świąteczną, deklaracją, a loterią wielkanocną czuć wielkie parcie na kasę.
Ode mnie nie dostaną z loterii wydaje na premki :p
A i tak brakuje mi tylko kilku rzeczy :D Cóż polak potrafi :p


O to chodzi. Najwięcej narzekają Ci, którzy słabo grają. Jak ktoś chce to będzie full zestaw przed końcem loterii nie wydając na nią ani bryłeczki :)
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Jak widzę ceny brył tutaj czy w Niemczech. Ale nie będę o tym pisał bo już była o to batalia.
Inaczej wolę iść do księgarni po książkę albo z kumplami na piwo niż wydać kilka tysięcy brył na kilka przedmiotów. I tak premki kupuje co miesiąc o dobrych 2 lat więc na mnie zarobili :p
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Co oznacza przy secie Ala Q i koniu plus siodle Cart, zwiększona szansa powodzenia ? I jedno daje 50% i drugie daje 50% =100%, a nastawiłem 3x handel i nic nie wpadło. Co to daje ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh jeśli szansa na drop w jakiejś pracy wynosi np 25% to podnosisz ją do 50% a nie do 100%. Z tego co wiem to im krótszy czas pracy tym mniejsze szanse na znalezienie przedmiotu [patrz plądrowanie zwłok]. Więc uważam, że do tych 100% można się zbliżyć przy 2 godzinnych pracach co wcale nie znaczy, że co 2h będziesz miał przedmiot w raporcie.

Tak interpretuję ten bonus.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Ale szansa na znalezienie jest na produkt czy na przedmiot, czy i to i to ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm widziałem kilka raportów jak kolega miał założony set AQ i w wędrownym handlarzu dość często wypadały mu rzeczy [paski, kurtki itp].
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
z darmowego pojedynku kurtka freemana :D nie narzekam ^^
Ale rzeczywiście postać jest jakby odbiciem lustrzanym jak ktoś wcześniej pisał :p, walczy sie trudno , 30% (?) pojedynkow przegranych
Też mnie właśnie ciekawi jak ten bonus działa, tym bardziej ze na sw.1 mam all w handel i set Q. + teraz chyba bede polowac na to sidlo i konia :p
 

DeletedUser26393

Gość
Gość
To już nie chodzi o to że miało być łatwo a nie jest, ale że jest bez sensu. Po co ta cała maskarada z pojedynkami skoro pojedynkowicze mają najgorzej?
Tak tak , pojedynkowicze przegrywają częściej niż zbieracze jagód. Mam kilka różnych postaci i np ful handel wygrywa wszystko, a ful unik przegrywa większość. Czy to jest normalne?
Zdaję sobie sprawę że loteria ma być dla wszystkich a nie dla pojedynkowiczów, ale trzeba było w takim razie zrobić normalne losowanie a nie udawać że umiejętności pojedynkowe na coś się przydadzą.

Loteria jest jak najbardziej sprawiedliwa. NPC są wzorowane na buildzie gracza, który je atakuje. Oznacza to, że zwykły zbieracz czy fortowiec mogą z nimi bez problemu wygrać. A pojedynkowicze jeśli są dobrymi pojedynkowiczami to też coś wymyślą, w końcu to tylko pojedynki z samym sobą (w dodatku często z przewagą obrażeń z broni pojedynkowej). No a jeżeli chodzi o tych co mają wszystko rozdane w unik... sami są sobie winni i cieszy mnie to, że wreszcie się doigrali :)
Aha, no i wiadomo, że czasami się przegra, ale można się pojedynkować co 6h więc wszystko się wyrównuje. Moim zdaniem loteria na plus.
 

DeletedUser

Gość
Gość
O to chodzi. Najwięcej narzekają Ci, którzy słabo grają. Jak ktoś chce to będzie full zestaw przed końcem loterii nie wydając na nią ani bryłeczki :)

No ja do takich osób należe, już pierwszego dnia loterii udało mi się na Iroquois skompletowac cały set Cartwrighta kupując go na targu ( tylko 1069000$ mnie to kosztowało) :mel:
Dodatkowo z darmowych pojedynków z Dużym Fredem wpadły mi do tej pory ( nie licząć jajek i premek postaci ): Chustka na szyje Freemana , Chustka na szyje Cartwrighta i Unikatowa skrzynia :I:
 
Status
Zamknięty.
Do góry