Maska , Friday the 13th

Status
Zamknięty.

DeletedUser30741

Gość
Gość
Maski kupione,jak za 3 podejściem się nie uda to nie wiem jak to zrobić..
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
no cóż szkoda znając życie za tydzień może dwa ktoś to w eq zobaczy i zapyta na forum, po czym Onufry zamykając temat odpowie "tak była do zdobycia wtedy i wtedy z tym i z tym w eq, trzeba było się zalogować z tego i z tego linku, już nieaktualne więc zamykam" :I:
 
No nie można ubrać, id już podawano i nie pasuje, bo wyświetla się jakiś produkt do zadania, a przecież to nakrycie głowy
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Odświeżyłem The Westa po zalogowaniu od 18:13 i dostałem Maskę :D
Oto co miałem na sobie w momencie logowania

xSULU8x.png
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
miałeś na sobie maskę :) może o 19:13 się da radę jeszcze

maska zakupiona :D
czekamy na godzinkę odpowiednią, chociaż słyszałem, że tylko 1 osoba na serwer może mieć? czy to prawda?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
mam 26 masek, czyli dubeltowo i też nic to nie dało o 18:13.


Wróciłem 3 miechy temu i w tym czasie wbiłem 120 lvl... gra się zrobiła coś .. łatwa :) miło widzieć, że jeszcze starzy gracze twardo okupują westa :D
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
w takim razie gdy wybije godzina 19:13 z maską w miejscu na produkty wejdę przez podanego linka na stronie pierwszej, jak by co powiem czy się udało :p chociaz Viniaremu dopiero teraz z jego postu wynika że dodało do eq
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
A mnie się wydaje że Viniary dołączył do loży szyderców i dobrze się bawi z naiwaniaków :)
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
A mnie się wydaje że Viniary dołączył do loży szyderców i dobrze się bawi z naiwaniaków :)

jeżeli tak jest, to wątpię, żeby ktokolwiek im potem zaufał :) bo ja na pewno nie, a więc, nie wiem, czy są na tyle :oops::oops::oops::oops::oops: żeby skasować swoją reputacją dotychczasową dla jednej maski.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
I tu się chyba z wami zgodzę :)
Wystarczy powiększyć obrazek viniarego (ja to zrobiłem o 400%) i już widać wklejkę :p liczba 1 jest inna od pozostałych 1.

@Edit
Po dokładniejsze analizie widać, że jest to wklejka od vida :p U niego akurat wszystko się zgadza nawet 1 pasuje z 1 u Viniarego. To już wiadomo skąd wklejka.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Kurde chciałem powiedzieć o tej jedynce ale Ponury mnie wyprzedził :D
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
I tu się chyba z tobą zgodzę :)
Wystarczy powiększyć obrazek viniarego (ja to zrobiłem o 400%) i już widać wklejkę :p liczba 1 jest inna od pozostałych 1.

powiększyłem o 500% i rzeczywiście, taka jakby bielsza, grubsza, rozmazana... :kak:
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Raczej oszukanka 2 osób :p
Po pojawieniu się maski pojawia nam się info o $ w banku. W przypadku vida i viniarego tego nie było. Wystarczy poszukać po innych forach na innych TW i w każdym wypadku jest owe info.
Oczywiście nie zmienia to faktu, że maska jest prawdziwa.

@Edit
I sprawa z id też jest podejrzana ;) Każdy przedmiot MUSI mieć własne id. Gdyby jakieś przedmioty miały to samo id to byłaby masa problemów serwerowych. Oczywiście id może być w pewien sposób zakłamane przez programistów specjalnie.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry