Maska , Friday the 13th

Status
Zamknięty.

DeletedUser30593

Gość
Gość
sprawdzimy o tej 19:13, tak czy inaczej, lipa czy nie, viniary już moje zaufanie stracił.
a czy maskę dostanę to się okaże za 13 minut, jeżeli nie, to niestety...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Raczej oszukanka 2 osób :p
Po pojawieniu się maski pojawia nam się info o $ w banku. W przypadku vida i viniarego tego nie było. Wystarczy poszukać po innych forach na innych TW i w każdym wypadku jest owe info.
Oczywiście nie zmienia to faktu, że maska jest prawdziwa.

Chyba można podsumować - Maska jest prawdziwa ale dostali ją tylko losowi gracze. Gracze nie wiedzą z jakiego powodu ta maska im się w plecaku pojawiła.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Maska ma dopisek, że można wystawić na aukcje można ją więc pokazać jeżeli komuś zależy ;)
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Po angielsku nic czego byśmy nie wiedzieli. Niemieckigo a tym bardziej węgierskiego nie znam :)
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
no tak, zalogowałem się z założoną maską w slocie na produkty o 19:13:13 i nic ::(: szkoda, że tylko losowe osoby, trochę nie fair że w ogóle wzmianki o tym nie było, podobno przy próbie założenia kasuje ci całą kasę.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
A właśnie krótkie wyjaśnienie linku. Oczywiście czysty fake ;)
Też tak mogę i zadziała:
http://www.the-west.pl/?mac=newsletter_ponury
Więc klikanie też nei ma sensu. Maski są rozdawane losowo pewnie do 23:59. Jak ma się szczęście to sie dostanie. Oczywiście nie za free ;) Lub zawsze mozna kupić na targu od kogoś za ekhem .. Astronomiczną kwotę :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Klikanie dobra rzecz :D
Z maską w miejsce produktów też nie wyszło, permanentne wylogowanie też nie. Przynajmniej dreszczyk emocji jest !
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ja kiedyś na Irku zrobił podczas święta Irlandzkiego sobie jaja z ludzi pisząć że jak się założy zielony cylinder to trzeba później znaleźć Leprechaun a następnie garnuszek ze złotem . Niezły ubaw miałem jak ludzie biegali po całej mapie szukając zielonego gostka i końca tęczy ::DD:


Co do tej maski to przynajmniej forum się trochę ożywiło :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ożywia się, kiedy jest szansa coś zdobyć za darmochę!
No nic, trzeba próbować o 20.13 :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
DbLgECj.png
jednak się udało :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kurde przecież szczerzy kły obok screena .


Nie mam klapek ciebie to chyba najłatwiej wkręcić , jak ruski termos ;;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry