Maska , Friday the 13th

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie no powiem tyle, wszystko to wina jednego ze skryptów do tw [sorki że psuję zabawę :p]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Aby zdobyć maskę wchodzi się do saloonu i klika na zegar o ..:13
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Dostałem maskę. Sam nie wiem za co. Oczywiscie zegar to czysty troll. Z ciekawości wszedłem do eq i tu maska. Daje full scr.
kzcd.png

Oczywiście po próbie założenia maski cały hajs z banku wcieło :D
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30527

Gość
Gość
Czyli co mam dokladnie zrobić aby ją zdobyć ?
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
Tak po wejściu do baku $ są, to jest efekt wizualny. Całą ta maska to zwykły troll ;) Założę się, że zniknie jutro.
Oczywiście na targ nie leci, nie ma jej w żadnej z zakładek.
Cała ta maska to zwykły skrypt :D
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Dokładnie. Jutro już jej nie będzie. To nie jest element gry tylko zwykły fake żeby zaktualizować skrypt.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
szkoda, że tylko losowe osoby, trochę nie fair że w ogóle wzmianki o tym nie było, podobno przy próbie założenia kasuje ci całą kasę.

O czym miała być wzmianka, skoro maska nie była przedmiotem zrobionym przez IG? IG nie miało kompletnie nic wspólnego z maską.
Co było nie fair? Jaki my mamy wpływ na to jakie kto sobie zainstalował jakiś tam skrypt?
Najprościej jest rzucać oskarżenia, nawet jak się nie wie o co chodzi.
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
O czym miała być wzmianka, skoro maska nie była przedmiotem zrobionym przez IG? IG nie miało kompletnie nic wspólnego z maską.
Co było nie fair? Jaki my mamy wpływ na to jakie kto sobie zainstalował jakiś tam skrypt?
Najprościej jest rzucać oskarżenia, nawet jak się nie wie o co chodzi.

To wszystko przez zdjęcie z oficjalnego fanpage'a the westa. Gdyby nie ono to by tego wszystkiego nie bylo :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Faktycznie wpis, "I don't know where it came from and what I will need it for. Help me please!", mocno sugeruje, że ta maska jest dziełem IG.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Faktycznie wpis, "I don't know where it came from and what I will need it for. Help me please!", mocno sugeruje, że ta maska jest dziełem IG.

dostał maskę w grze (jeszcze nikt nie wiedział co to jest) skoro dostał to w grze, to znaczy, że jest to dziełem ig, no bo kogo? nie no przecież trzeba było się od razu domyśleć, że nie jest to element gry, a tylko zwykły obrazek stworzony przez skrypterów :eek:kul:
 

DeletedUser182

Gość
Gość
dostał maskę w grze (jeszcze nikt nie wiedział co to jest) skoro dostał to w grze, to znaczy, że jest to dziełem ig,

Jak widać na tym właśnie przykładzie niekoniecznie jest dziełem IG.
Tak na dobrą sprawę nic nie dostał. NVM... chodzi mi o to, że nie zawsze trzeba narzekać od razu.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
No i czego narzekacie? Było trochę zabawy z maską. Generalnie było ciekawie.

I żadnej kasy nikomu nie skasowała. Bzdura wierutna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry