Mistrzostwa PVP - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser16467

Gość
Gość
Ja za inicjatywe dalbym 6,
za wykonanie 3+ :) . Jest pare rzeczy ktore trzeba by poprawic, zaloze temat i sie tam wypowiem, moze w nastepnych mistrzostwach nie powtórza tych bledow

Ci wasi "redaktorzyki" to normalni czlonkowie TWT, a pomylki zdarzaja sie kazdemu. Gdyby z wypowiedzi Jimmiego uciac slowo "nie" to wszystko by bylo dobrze.

"Prace i inne czynnosci sa zakazane ze względu na zdobywanie dodatkowego doświadczenia. ... "

Spokojnie ludzie, nie rzucajcie sie od razu tak na wszystkich ;)

Idą tokiem myślenia twojego i ucinamy wyraz ,,nie"

Prace i inne czynności są zakazane ze względu na zdobywanie doświadczenia, ale ze względu na zdobywanie pieniędzy w grze. Doświadczenie liczy się tylko pojedynkowe. Ale gdyby ktoś na tych 15sek pracach zarabiał to mógłby robić reskile. A to już byłoby nie fair w stosunku do innych.

Jest to logiczne ??

Błędy wiadomo każdemu się zdarzają ale on nawet do błędu się nie przyznał tylko jakieś sprostowanie po 4 dniach napisał tak jakby źle się wysłowił czy my źle zrozumieliśmy :D

Inicjatywa turnieju wiadomo 6 ta, wykonanie 1, podejscie do graczy 1, informacje przekazywane do graczy 1 ,ogólna ocena 2 :D

Zero informacji o zmianach w regulaminie lub nowościach, zmieniają coś decydują o czymś ale zero infa, tak jak z aczasów Onufrego wystąpił bug wiedzieli nic nie napisali gracze użyli i setka banów na kilka dni bo nie mogli dać informacji żadnej bo oczekują że to my mamy się domyślać.

Chłopak dał ciała ten Jimmy ale brak odwagi żeby napisać tak dałem ciała nie popatrzyłem nie wiedziałęm że szaman jest zablokowany mój błąd, łatwiej było siedzieć 4 dni cicho aż ucichnie to :D
 

DeletedUser31437

Gość
Gość
złamcie wszyscy regulamin jak ja i bedzie ok
pif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif pafpif paf
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Parodia mówiłem dawno, że ci śmieszni różowi są niekompetentni a dziś kompromitacji ciąg dalszy profesjonalnie szkolony team. ::DD:::DD:::DD::I:

Kiedy kończą się te mistrzostwa ?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Parodia mówiłem dawno, że ci śmieszni różowi są niekompetentni a dziś kompromitacji ciąg dalszy profesjonalnie szkolony team. ::DD:::DD:::DD::I:

Daj się pośmiać i napisz co się stało.

Ps. Ukryci admini i moderatorzy na forum, czego się boicie ?
 
Wszystko zaczęło się od niezapoznania się z regulaminem. Czy jest zły czy dobry, regulamin to regulamin, należy go przestrzegać. To dlatego już pierwszego dnia odpadła spora część osób. Jak gracz, który nie zapoznał się z regulaminem ma być mistrzem? Przecież były podawane odnośniki do regulaminu i dyskusji i w postach i w ogłoszeniach w grze i na głównek. Wystarczyło poświęcić 5 min i się zapoznać. Dla chcącego nic trudnego.

Było was przeszło 250 osób. Niektóre narzędzia administracyjne są ograniczone. Ciężko jest upilonować taką ilość graczy osób nie zakazując pewnych czynności. Całego naszego wolnego czasu przecież pracy w TWT nie wykorzystujemy.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Wszystko zaczęło się od niezapoznania się z regulaminem. Czy jest zły czy dobry, regulamin to regulamin, należy go przestrzegać. To dlatego już pierwszego dnia odpadła spora część osób. Jak gracz, który nie zapoznał się z regulaminem ma być mistrzem? Przecież były podawane odnośniki do regulaminu i dyskusji i w postach i w ogłoszeniach w grze i na głównek. Wystarczyło poświęcić 5 min i się zapoznać. Dla chcącego nic trudnego.

Było was przeszło 250 osób. Niektóre narzędzia administracyjne są ograniczone. Ciężko jest upilonować taką ilość graczy osób nie zakazując pewnych czynności. Całego naszego wolnego czasu przecież pracy w TWT nie wykorzystujemy.

To jak już o regulaminie wspominasz to czy jest już info że Admini zdejmują 48h na życzenie gracza ?? Po co czytać coś gdzie połowy zasad niema które niby są :D

Jak sami opiekunowie zasad nie znają :D jeden mi napisał że jak dostane od systemu m,ate i napój pod hp używac nie mogę na drugi dzień inny napisał że mogę :D

Jeszcze jakieś pytania, nie wspomnę o panice czy golasów można bić czy też nie jak sami Opiewkunowie nie wiedzieli i czekali na decyzje Etrial :p
 
znajac zycie i historie to zaraz wpadnie tu zgraja kolorowych i stwierdza ze nam nic nie pasuje ze zrobic nam konkurs/mistrzostwa a my doszukujemy sie dziury w calym :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
znajac zycie i historie to zaraz wpadnie tu zgraja kolorowych i stwierdza ze nam nic nie pasuje ze zrobic nam konkurs/mistrzostwa a my doszukujemy sie dziury w calym :D

Ps. Ukryci admini i moderatorzy na forum, czego się boicie ?

Wiem że tacy są , wystarczy wejść w profil danego osobnika i będzie widać. Jak brak jest informacji kiedy ostatnio się logował znaczy że się ukrywa przed graczami.
 
Wiem że tacy są , wystarczy wejść w profil danego osobnika

Kozy paść a nie sie za "konkursy" brać !


Etriel ta garstka graczy która została w grze jest tak bardzo sfrustrowana ze nawet nie zdajesz sobie sprawy. To tak jakby spragnionemu podawać szklankę wody po czym z premedytacją przed nim wylać jej zawartość.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Etriel ta garstka graczy która została w grze jest tak bardzo sfrustrowana ze nawet nie zdajesz sobie sprawy. To tak jakby spragnionemu podawać szklankę wody po czym z premedytacją przed nim wylać jej zawartość.

przecież ona tu zagląda raz na ruski rok, jak inne kolorowe niki pokasują niewygodne wpisy. Ona wbije i jest wszystko cacy ::D:::D:

zrozumcie wreszcie, że wszystkie te kolorowe to jedna klika. żaden kolorowy nic złego nie napisze o innym kolorowym, nawet jeżeli byłaby to prawda. Dajcie sobie siana z nowymi pomysłami z listami do INNO bo to wszystko jest o kant .... rozbić. To my jesteśmy dla INNO (kupujmy bryłki).

To my jesteśmy dla kolorowych,,powinniśmy ich informować wcześniej, że za tydzień będziemy mieli pytanie do nich, aby mieli czas na skonsultowanie między sobą, aby udzielać jednakowej informacji, jeśli takową w ogóle dadzą
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Wszystko zaczęło się od niezapoznania się z regulaminem. Czy jest zły czy dobry, regulamin to regulamin, należy go przestrzegać. To dlatego już pierwszego dnia odpadła spora część osób. Jak gracz, który nie zapoznał się z regulaminem ma być mistrzem? Przecież były podawane odnośniki do regulaminu i dyskusji i w postach i w ogłoszeniach w grze i na głównek. Wystarczyło poświęcić 5 min i się zapoznać. Dla chcącego nic trudnego.

Było was przeszło 250 osób. Niektóre narzędzia administracyjne są ograniczone. Ciężko jest upilonować taką ilość graczy osób nie zakazując pewnych czynności. Całego naszego wolnego czasu przecież pracy w TWT nie wykorzystujemy.

Po części masz rację ale jeśli macie pkt w regulaminie mówiący że ten może ulec zmianie to jeśli jakieś zmiany następują to Waszym obowiązkiem jest o tym graczy poinformować.

Jak Mumin zauważył z tym 48 godz , niby zaszły zmiany ale tylko garstka o tym wie bo dowiedziała się o tej sprawie pocztą pantoflową.

Do tego jak zauważa Mumin admini mają różne wersje odpowiedzi na temat regulaminu , wiec albo część z Was nie czytała go albo sama go nie zrozumiała.
 
może następne wyjdą lepiej? i na to trzeba liczyć, ja sam się podałem 3x chyba do banowania za nieprzestrzeganie regulaminu i dalej się tam bawię :)
przecież to chyba pierwszy raz coś takiego i ja osobiście kibicuje pomysłowi :I: (wykonaniu już nie koniecznie o_O)
 
Miejmy nadzieję że obecny turniej to wersja beta, a druga edycja będzie właściwą. Ze wszystkimi zasadami ustalonymi na dzień dobry, a nie w trakcie. A jak w trakcie, to żeby powiadomienie było w sposób bardziej widoczny niż wpisy na czacie.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Teraz tylko czekają na zakończenie turnieju poinformują jak super było itp ,ucichnie i po ptakach.

Widać że nikt się nie odnosi do tego co tutaj piszemy tylko raz na ruski rok wpadnie jakiś kolorowy czy to zielony różowy niebieski zaraz tęczowy wejdzie napisze 2 zdania o pogodzie i wyjdzie :D

My piszemy szczególnie ja że zasad które zmieniają wprowadzają nie wpisują w regulamin na FO a oni wchodzą i piszą czytajcie regulamin to banów by nie było :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co za paranoja... z tego co tutaj czytam dochodzę do wniosku że dobrze się stało, nie zapisując się na te mistrzostwa
 

DeletedUser27954

Gość
Gość
Mimo lekkich niedociągnięć pierwszy etap mistrzostw przebiegł bardzo spokojnie i w miłej atmosferze ;) Gratuluję wszystkim którzy dostali się do drugiego etapu, a tym którym się nie udało życzę powodzenia następnym razem :)
 

DeletedUser26393

Gość
Gość
Co za paranoja... z tego co tutaj czytam dochodzę do wniosku że dobrze się stało, nie zapisując się na te mistrzostwa

Nie wyciągaj takich szybkich wniosków. Tutaj wypowiadają się głównie ludzie, którzy odpadli przez coś głupiego, czego zabraniał regulamin. Ewentualnie zauważyłem też paru, którzy wyeliminowali się celowo sami, bądź po prostu nie wzięli udziału - bo im się nie podobało. Patrząc po nickach to mało było wypowiedzi ludzi, którzy tam grali.

już na sw1 napisał że my to tylko narzekamy ,a konkurs pvp wszystkim sie podoba

tylko jak wszystkim sie podoba to kto narzeka ?

To nieważne kto. Zawsze się ktoś znajdzie. Oczywiście nicki się powtarzają, bo jak już raz zaczniesz narzekać i Cię przyjmą do bractwa malkontentów, to już nie tak łatwo to rzucić ;)
 

DeletedUser31353

Gość
Gość
Turniej w pierwszej fazie wyglądał naprawdę fajnie, było jak kiedyś - każdy na każdego i ciągle pojedynki.
Mimo, że odpadłem przez bana, bo odruchowo zalosowałem w loterii (chusta budowniczego) pomysł dobry, z wykonywaniem nie było większych problemów, prócz tej zmiany regulaminu w trakcie już mistrzostw (mi osobiście pasowała ta zmiana :D ).
Mam nadzieje, że będzie więcej tego typu turniejów.
Tylko jedna UWAGA: Proszę nie róbcie ich w trakcie loterii :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry