Mistrzostwa PVP - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser29065

Gość
Gość
Pozortaje nam tylko czekać na kolejną edycję tych mistrzostw. Może nie zostaną popełnione błędy z aktualnej rozgrywki.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Jak tam sytuacja w turnieju. Wrzućcie screeny z rankingu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak tam sytuacja w turnieju. Wrzućcie screeny z rankingu.

Top 1-9
Rp4yK2U.png

Top 10-18
qf4OhJD.png

Top 19-27
TZciMY0.png

Top 28-36
irf4A5j.png

Top 37-45
ruzq7mS.png

Ale sytuacja zmienia się cały czas.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Prace i inne czynności nie są zakazane ze względu na zdobywanie doświadczenia, ale ze względu na zdobywanie pieniędzy w grze. Doświadczenie liczy się tylko pojedynkowe. Ale gdyby ktoś na tych 15sek pracach zarabiał to mógłby robić reskile. A to już byłoby nie fair w stosunku do innych.

Sprostuje tą wypowiedź.

Prace, zadania, pojedynki z NPC są zakazane by nie nabijać sobie dodatkowego doświadczenia, co mogłoby spowodować nabijanie poziomów. Jakby ktoś się zawziął mógłby uzyskać kilkupoziomową przewagę. A wtedy byłoby nie fair gdyby lvl 81 bił się z lvl 94.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16467

Gość
Gość
Sprostuje tą wypowiedź.

Prace, zadania, pojedynki z NPC są zakazane by nie nabijać sobie dodatkowego doświadczenia, co mogłoby spowodować nabijanie poziomów. Jakby ktoś się zawziął mógłby uzyskać kilkupoziomową przewagę. A wtedy byłoby nie fair gdyby lvl 81 bił się z lvl 94.

Skończ waść wstydu oszczędź .

Sprostowanie, czy wykręcenie przełożenie i znów wykręcenie o 180 stopni.

Prace i inne czynności nie są zakazane ze względu na zdobywanie doświadczenia,

Litości , jakby posłów słuchał. Nawet odwagi brakło żeby napisać tak popełniłem błąd nie zauważyłem że szaman jest zablokowany, każdemu może się zdarzyć gdy ma nawał pracy itp.

Ja nie wyczytałem żebyś przyznał się do błędu a raczej wyjaśnił co miałeś na myśli.

Ale łzy lecą jak się te sprostowanie czyta :D
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Jimmy'ego Kane'a czyta sie jak karuzele

to nie gracze mają racje to racje ma administracja

gdzie co nie napisać, to gracze sie mylą

cóż ma biedak pisać jak w administracji robi

toż nie podetnie gałęzi co na niej siedzi

już na sw1 napisał że my to tylko narzekamy ,a konkurs pvp wszystkim sie podoba

tylko jak wszystkim sie podoba to kto narzeka ?
 

DeletedUser30011

Gość
Gość
cóż ma biedak pisać jak w administracji robi

Kim on jest w tej administracji? Redaktorzy to raczej nie administracja,a jest on jedynie marnym redaktorkiem Szeryfowego papierka, który próbuje przebić się tak jak Dawodi tylko jemu się to nie uda bo nie ma koleżanki donatorki.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Panowie, redaktorzy dziennika również należą do TWT, parokrotnie było to pisane, zatem również mają prawo wypowiadać się w kwestiach związanych z grą. Co oczywiście nie znaczy, że muszą mieć rację ;)
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ale po co robić jakieś sprostowania jak od kilku dni turniej leci. Kto miał dostać bana ten dostał i przecież nagle nikomu go nie cofną bo ktoś coś źle napisał.
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Sprostuje tą wypowiedź.

Prace, zadania, pojedynki z NPC są zakazane by nie nabijać sobie dodatkowego doświadczenia, co mogłoby spowodować nabijanie poziomów. Jakby ktoś się zawziął mógłby uzyskać kilkupoziomową przewagę. A wtedy byłoby nie fair gdyby lvl 81 bił się z lvl 94.

Nie no żal, i pomyśleć, że takie osoby udzielają ludziom odpowiedzi. Kończcie, wstydu sobie darujcie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Idąc tropem wypowiedzi to jeśli ktos poprzez pojedynki nabije sobie kilka leveli to nie bezie to fair play w stosunku do innych i powinien dostać bana.
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Kanuto tu nie chodzi już o bany itp.

Wiesz człek napisał bzdurny tekst 4 lipca nie wiedząc nawet że szaman jest zablokowany, mijają 4 dni w tym czasie jeszcze wchodzi czyta 1 post napisał, a tu nagle zachciało mu się pisać sprostowanie.

Po tym jak 4 lipca napisał te bzdury to mu gracze napisali o szamanie nic nie odpisał siedział cicho jak mysz pod miotłą , bodajże w innym temacie pisałem właśnie o nim że osoby nie mające pojęcia o pewnych rzeczach zajmują się niektórymi funkcjami gry np opieką nad turniejem pvp.

Więc na szybko coś wymyślił i napisał kolejne wypociny.

To że regulamin jest śmieszny to każdy wie ba od ilu to lat już piosane było że nawet regulamin ogólny TW jest dziurawy i jest wyłącznie dla Administracji żeby go czytała od danej sytuacji jak jej pasować będzie :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Mumin wiem o co chodzi , ja już w którymś wcześniejszym poście napisałem że gracze przed turniejem zgłaszali swoje propozycje odnośnie samego turnieju jak i regulaminu. Jednak nikt z supportu poza chyba jedną sprawą nie chciał z graczami dyskutować a przecież po to założyli ten temat.

Ogólnie ten turniej można podsumować tak;

- za inicjatywę dałbym TWT 6
- za wykonanie dałbym może nie 1 ale taką naciąganą 2


Miałem nadzieję że konkurs fortowy czegoś TWT nauczył i wyciągnęli wnioski, a wyszło że turniej pojedynkowy jest jeszcze gorzej zorganizowany od fortowego.
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Ja za inicjatywe dalbym 6,
za wykonanie 3+ :) . Jest pare rzeczy ktore trzeba by poprawic, zaloze temat i sie tam wypowiem, moze w nastepnych mistrzostwach nie powtórza tych bledow

Ci wasi "redaktorzyki" to normalni czlonkowie TWT, a pomylki zdarzaja sie kazdemu. Gdyby z wypowiedzi Jimmiego uciac slowo "nie" to wszystko by bylo dobrze.

"Prace i inne czynnosci sa zakazane ze względu na zdobywanie dodatkowego doświadczenia. ... "

Spokojnie ludzie, nie rzucajcie sie od razu tak na wszystkich ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Panowie, redaktorzy dziennika również należą do TWT, parokrotnie było to pisane

fusek, jest jedno zasadnicze ale należeć a mieć prawa TWT redaktorzyny tylko należą do TWT ale nie mają prawa udzielać informacji na temat gry. Inaczej są takimi samymi graczami jak my.
 
Status
Zamknięty.
Do góry