OFICJALNY TEMAT OFFTOPOWY v2

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4691
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Czasy się zmieniają, wszystko się zmienia, ale nie hejterzy. Ciągle Ci sami. Konstruktywnie można w Was rzucać wyjaśnienia, przeprosiny, domówienia, dopowiedzenia, odpowiedzi, rady itp...i wszystko to jak krew w piach, albo jak groch w mur. Oczekujecie teraz przeprosin, które gdyby się pojawiły wtedy to dyskusja przeszłaby na tor, że lubrzan jest taki zły, że z rozpędu usuwa miliony postów. Nie przeprosił to dyskutujecie, że nie przeprosił.

Wyobraźcie sobie, że moderatorzy nie usuwają postów łamiących regulamin. Po chwili pojawiliby się hejterzy, którzy by mówili, że nie wykonują obowiązków.

Nie wiem co to za część dyskusji o wygląd członków TWT. Czy w konstytucji zapisano że nie można być sobą? Że trzeba być wylaszczonym modelem?
Wannkal widziałem Twoje zdjęcie i dziwie się że przysłowiowa łysa "głowa" w dresach (i to jeszcze koło 30, albo nawet po) krytykuje czyjś wygląd. Zwłaszcza że jej prywatne zachowanie jest poniżej wszelakiej krytyki. Tak samo jak Twoje wypowiedzi na forum: "dorabianie fujary do foty", "cienkie piczki"? No stary gratuluje elokwencji i poziomu. I w ogóle zaproszenie do Warszawy, a jak nie to ktoś nie ma jaj. No podstawówka. Na solówkę chciałeś z kimś wyskoczyć? Bo Ci usunął post na forum? Jesteś idealnym wzorcem psychologicznym tzw. patologii społecznej. Chociaż podobno masz prace, co według Ciebie czyni Cię kimś lepszym.

O Wojcieszym się nie wypowiem, bo on traktuje to wszystko jako żart. I w sumie dobrze.

Zmarnowałem na Was już wystarczająco dużo czasu, aczkolwiek miałbym jeszcze wiele do powiedzenia. Nie koniecznie "poprawnego politycznie". Ostatnim co dodam niech będzie fakt, że najgłośniejsi są Ci co nie mają żadnego pojęcia jak wygląda praca taka jaką wykonuje TWT. Najmniejszego.

PS. Temat powinien zostać usunięty. Co z tego, że w wątku spam. Regulamin zakazuje JAKIEGOKOLWIEK zakładania tematów i pisania postów związanych z pracą administracji. §3 - Regulamin forum.


Edit: Nie no. Wybaczcie, ale tego nie przepuszczę.

Prócz szczurów, myszy, chomików, owieczek, i całej reszty farmazonów którymi tutaj wszystkich karmisz co więcej dodasz o sobie ?

Ps. zanim rozbujasz się jak typowa nieogarnięta i kasująca wszystko siksa odpowiedz na pytanie

Ty rozumiesz jak się zachowujesz? Idealnie zaprezentowałeś swój stosunek do kobiet. I ogólnie do innych ludzi. Ktoś Ci o czyms opowiada, a Ty mu mówisz w twarz, że to farmazony? Dodatkowo jeszcze "nieogarnięta siksa"? Człowiek dorosły i poważny tak nie mówi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wyobraźcie sobie, że moderatorzy nie usuwają postów łamiących regulamin. Po chwili pojawiliby się hejterzy, którzy by mówili, że nie wykonują obowiązków.

No co TY nie powiesz...........

Zmarnowałem na Was już wystarczająco dużo czasu, aczkolwiek miałbym jeszcze wiele do powiedzenia.

Dużo do powiedzenia...............ciekawe na jaki temat??

Jak okradać innych?

Ostatnim co dodam niech będzie fakt, że najgłośniejsi są Ci co nie mają żadnego pojęcia jak wygląda praca taka jaką wykonuje TWT. Najmniejszego.

Praca TWT poza paroma wyjątkami wygląda na nierobieniu niczego. A jak już coś ktoś zrobi to tylko płakać. Wasze odpowiedzi na pytania przez ticket wołają o pomstę do nieba.... przytoczę tylko jedną z wielu udzielonych mi odpowiedzi... "chce mieć Pan więcej krytyków proszę dać w celowanie"

i to jest ta Wasza praca w TWT.

A takich idiotycznych odpowiedzi na różne tematy dostałem wiele.

P.S. Temat powinien zostać usunięty. Co z tego, że w wątku spam. Regulamin zakazuje JAKIEGOKOLWIEK zakładania tematów i pisania postów związanych z pracą administracji. §3 - Regulamin forum.

Nie tobie o tym decydować.

Najlepiej głaskać TWT. Przypominam, po raz setny, że to TWT jest dla graczy a nie gracze dla TWT. Komuś z TWT to nie na rękę to proszę zrezygnować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A moim skromnym zdaniem jeśli gracze mają bezczelny, a czasami wręcz chamski stosunek do TWT to z wielką przyjemnością nie będziemy głaskać go po główce, podawać ciepłe kakao i pytać się co możemy jeszcze zrobić. Nie mam na myśli wszystkich graczy. Statystycznie nicki takich graczy zaczynają się od litery "W", a kończą na literzę "L". Oczywiście nie chodzi mi o tego gracza, którego macie na myśli. Po prostu kilknijcie sobie i poszukajcie takich graczy. :eek:kul:

Nie mniej jednak uważam, że krytyka się nam należy, bo nie ma człowieka, który się nie myli. Im silniejsza opozycja tym rząd lepiej działa.::):
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
PiroCk złodziej się odezwał no sorry koleś ale nie jesteś żadnym autorytetem moralnym żeby kogokolwiek pouczać w jakiejkolwiek formie. Odpowiedz na pytanie z mlekiem czyjej matki wyssałeś zasadę że można innych okradać a no właśnie ty to nazywałeś przechwyt może mama mówiła z rana idź synku przechwyć pięć kajzerek na śniadanie i dlatego to do dziś uważasz za normalne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
PiroCk złodziej się odezwał no sorry koleś ale nie jesteś żadnym autorytetem moralnym żeby kogokolwiek pouczać w jakiejkolwiek formie. Odpowiedz na pytanie z mlekiem czyjej matki wyssałeś zasadę że można innych okradać a no właśnie ty to nazywałeś przechwyt może mama mówiła z rana idź synku przechwyć pięć kajzerek na śniadanie i dlatego to do dziś uważasz za normalne.

Złodziej, złodziej, kradziej, oszust. Od 5 lat ta sama śpiewka. Serio? Nic konstruktywnego. Złodziej i złodziej. Od 5 lat Wam to nic nie daje, ale dalej że złodziej.

Wannkal. Wysil się i przemyśl swoje zachowanie. Tako rzecze autorytet moralny Jimmy Kane (hehe :meks:)
 

DeletedUser4691

Gość
Gość
Sam fakt że tak piszesz i nic sobie nie robisz ze złodziejstwa dowodzi że jesteś wykolejeńcem i patologie takiego zachowania masz zapisaną w genach.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sam fakt że tak piszesz i nic sobie nie robisz ze złodziejstwa dowodzi że jesteś wykolejeńcem i patologie takiego zachowania masz zapisaną w genach.

Jeżeli na takiej zasadzie to rozumiesz, to co musisz myśleć o swoich rodzicach patrząc na swoje zachowanie. :oops:

PS: Na kolejne zażalenia odpowiem jutro jakby ktoś chciał. Idę spać bom chory, a jutro do PRACY.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
No i po dyskusji :)

Jak tam u was pogoda ? :D Gdzieś biało może bo u mnie to wiosna :)
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Słoneczko świeci, ptaszki ćwierkają i już nawet sąsiad KOSIARKĘ odpalił i mnie obudził... Jak tak można? O 9:30 człowieka budzić :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak uda się zmienić robotę, to za parę miesięcy będę wstawał o 2:30 :D
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
A ja mam do pracy na 6.40, więc budzik dzwoni o 5.50 --> pierwsze co, włączam komputer, zamykam go o 6.30, wstaję i wychodzę z domu około 6.38 :D I nawet czasem się nie spóźniam ;)
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Zgaduję że masz dom , mieszkasz na górze a pracujesz na dole :p
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
No nie no... Muszę przejść przez podwórko jakieś 15metrów ;)
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Przechlapane :/ Powinnaś kupić sobie samochód albo chociaż rower żebyś na starość miała coś sił jeszcze w nogach :p
 

DeletedUser25113

Gość
Gość
hahaha xD nie no, mam konia ;) 15 metrów od drzwi wyjściowych... Ale... Może masz i rację... Czas pomyśleć o samochodzie, żeby dojeżdżać do tego konia... Masz jakąś ciekawą propozycję samochodu dla mnie? ;)
 
Do góry