Zmiany fortowe - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnie to jest zagrywka zeby ludie przestali grac, bo nie wieżę że na becie ktoś normalny to klepnął bo to nawet nie czyste szaleństwo. Jedyna opcja żeby teraz wygrać to obrona musiała by być jakieś 70% off, obiec fort wybić od tyłu braki na umocnieniach i wejść na te umocnienia. Sory ja dziś na ataku 117ataku miałem 11 trzafień 8 pudeł, mam eventówkę, set szaunisow poulepszany od ^2 do ^4

i teraz najlepsze miałem 3600 hp i mialem najwięcej uników nawet więcej od zolnierzy ponad 10k, czysty obłęd. Za taka grę to ja dziękuję idę w handel
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Odpowiedzi od IG tu nie dostaniemy ,stare zapewne nie wróci ,będzie do tych zmian na stałe trzeba przywyknąć .

GM nie ma zdania.

Nie wiem na co idzie kasa za bryłki, ale nie na TW .


::(:
 
skoro mielismy testowac owe zmiany to czy administracja moze przeslac od nas feedback: przywroccie poprzednie bonusy od umocnien i testujemy dalej

tak po prostu? ;)
 
Całkiem poważnie. Jestem bobem i po aktualce strzelam sobie do żołnierzy, poszukiwaczy i zawadiaków jak do kaczek. Nadszedł czas zapłaty za lata upokorzeń. HP było patologią i przez lata dawałem propozycję, pisałem i walczyłem o to, żeby coś z tym zrobili. Nareszcie to się stało. Jedynie ten bonus umocnień. A tak reszta ok. :I:

Aha w takim razie rozumiem Twoje niezdrowe podniecenie aktualką:I:

Lata upokorzeń? Haha , dobre! A kto Ci kazał boba wybierać, może ja co?
Jak ja wybierałem klasę mojej głównej postaci w 2011 roku to najpierw wszystko dokładnie obczytałem (żeby potem nie płakać) i boba na wejściu odrzuciłem już wtedy gdyż wydał mi się "juzless" To o czym piszesz świadczy jedynie o Twoich brakach w planowaniu tzw. "lejtgejmu" no i w inteligencji

Razem z tą idiotyczną aktualką wielu zakończy przygody fortowe bo już ktoś pisał, że nie chcą atakować:nie:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy ja już mam omamy czy tak było ale np. z baszty zawadiackiej widzę lewą trawę.

wczorajszy fort na arizonie
top 20 celnych obrona w tym 3 atak :)
top 20 zadanych obrona w tym 4 atak :)
top 30 pudeł atak w tym 9 obrona
top 20 unikow w tym 4obrona :) top 1 obrona :p (ale koks żołnierz wbił na bobową)
poległo 35 ataku i 10 obrony (ofki) :)

H.p. 329.211 (97%) : 306.660 (99%)

bez komentarza i ponoć INNO wyrównało szanse 2 dni temu było na odwrót :) w obronie nawet jagodziarze w topkach :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nie wiem czy ja już mam omamy czy tak było ale np. z baszty zawadiackiej widzę lewą trawę.

wczorajszy fort na arizonie
top 20 celnych obrona w tym 3 atak :)
top 20 zadanych obrona w tym 4 atak :)
top 30 pudeł atak w tym 9 obrona
top 20 unikow w tym 4obrona :) top 1 obrona :p (ale koks żołnierz wbił na bobową)
poległo 35 ataku i 10 obrony (ofki) :)

H.p. 329.211 (97%) : 306.660 (99%)

bez komentarza i ponoć INNO wyrównało szanse 2 dni temu było na odwrót :) w obronie nawet jagodziarze w topkach :)

Po prostu IG chciało dobrze, a wyszło jak zwykle :)
Teraz na bitwy same boby bedą chodzić
Kabaret :D
 
https://www.westforts.com/pl10/battles/battle/81843
Pisałem już o tym,ale jeszcze coś dopiszę.
Dawno nie mieliśmy takiej przewagi.
120k hp przewagi na obronie,przeciwnik nie miał kompletu,ale jakby miał to by było około 60k hp, przeciwnicy całkowicue się posypią chodź w 4 sojuszach mają 600 graczy,ale mniejsza z tym.
Oni nie będę chcieli atakować :(
Dzisiaj atakujemy im średniaka(nie mają małych) jeśli wygramy to będzie koniec bitew i będziemy musieli robić sparingi w sojuszu.
Zostawiłbym bonus boba, a przewagę obrońców wywalił.
W każdym sojuszu jest 3-10 bobów którzy chodzą na bitwy,zależy od świata.
To teraz ptzydało by się zwiększyć przewagę graczy na ataku albo zmniejszyć ilosć graczy na obronie.
 
Aha w takim razie rozumiem Twoje niezdrowe podniecenie aktualką:I:

Lata upokorzeń? Haha , dobre! A kto Ci kazał boba wybierać, może ja co?
Jak ja wybierałem klasę mojej głównej postaci w 2011 roku to najpierw wszystko dokładnie obczytałem (żeby potem nie płakać) i boba na wejściu odrzuciłem już wtedy gdyż wydał mi się "juzless" To o czym piszesz świadczy jedynie o Twoich brakach w planowaniu tzw. "lejtgejmu" no i w inteligencji

Razem z tą idiotyczną aktualką wielu zakończy przygody fortowe bo już ktoś pisał, że nie chcą atakować:nie:

Widzisz sierściuchu ja zaczynałem w 2008 roku nie było wtedy takiej różnicy między klasami, a o fortach to nawet nikt nie myślał. Wybór klasy postaci nie był jednoznaczny, nikt nie wiedział co go czeka. Widzisz to ja się teraz ciebie pytam po tej aktualce jak się ma twoja inteligencja i planowanie? ::D:
 
Widzisz sierściuchu ja zaczynałem w 2008 roku nie było wtedy takiej różnicy między klasami, a o fortach to nawet nikt nie myślał. Wybór klasy postaci nie był jednoznaczny, nikt nie wiedział co go czeka. Widzisz to ja się teraz ciebie pytam po tej aktualce jak się ma twoja inteligencja i planowanie? ::D:

Moja inteligencja i umiejetność czytania podpowiada mi żeby dać sobie spokój z fortami.
Widzisz nie trzeba być egoistą bo forty to imp teamowy i sam swoim "super" bobem na nim nie pograsz ::DD:

A planować już się nie da bo tu się zmienia wszystko jak w zasranym kalejdoskopie :&:

Ano tak pseudoelita ze św1 - ranking 3 i wszystko jasne :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
i tak będzię na fortach będą biegać same boby walki 5vs5
 
Podpiszę się pod tym co napisali wyżej koledzy z sojuszu :) Na jicy wczoraj nie było szans wybicia żołnierzy na swojej baszcie. Jednak co mnie zaskoczyło nie było tak źle z trafianiem (jeżeli chodzi o mojego ppka :p) Topkę oczywiście zgarnęłi expiarze i full dowo z obrony, ale to żadna nowość :p Zostało albo przyjąć tę sytuację albo po prostu olać forty, co znacznie odbije się na grze i wiele osób po prostu skasuje swoje postacie.

Co do bobów, kiedyś faktycznie boby na bitwach to były koksy. Topki uników, o ile dobrze pamiętam to też bonusy dla stojących w sektorze. Potem niestety się zes....zepsuło i postanowili naprawić. Tylko szkoda, że nie to co trzeba.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
A na iro atak przegrał
48 atakujących vs 39 obrońców
48 zabitych vs 7 zabitych
Teraz obrona wystarczy, że nie puści żadnej z baszt i atak jest bez szans
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moja inteligencja i umiejetność czytania podpowiada mi żeby dać sobie spokój z fortami.
Widzisz nie trzeba być egoistą bo forty to imp teamowy i sam swoim "super" bobem na nim nie pograsz ::DD:

A planować już się nie da bo tu się zmienia wszystko jak w zasranym kalejdoskopie :&:

Ano tak pseudoelita ze św1 - ranking 3 i wszystko jasne :D

Ja ci się w sumie nie dziwię, że glośno płaczesz, kiedyś dałeś w HP i siłę i już był z ciebie wielki fortowiec, czyli prosta gra dla nieskomplikowanych ludzi. A teraz co oni narobili, rany boskie trzeba aż 6 umek obsadzić, no to może być trudne. A teraz na poważnie. Na forcie bob jest mile wreszcie widziany, czego nie doświadczyłem od paru lat. Spojrzyj szerzej niż tylko na forty. Reskill pozwoli ci robić inne prace, niż miałeś w zasięgu do tej pory. Żaden jagodziarz nie trafi cię pomidorem między oczy za 500, już tak łatwo nie będzie fortowca obić. Gra zacznie przypominać tą kiedy forty startowały, bo skończą się ścisłe specjalizacje i można zbudować build uniwersalny do prac i fortów, a nawet na cienkich pojedynkowiczów. Tak ci radzi stara pseudoelita ze świata 1.
 
gwoli ścisłości to wcześniej można było będac niemal full hp(mialem tez troche dowo bo biegalem w dd) mieć dostep do bezpiecznego expienia na 28 z 30 srodkowych pracek. a moze i nawet 30 z 30... nie pamietam bo juz dawno nie expilem wiec przestalem sie tym interesowac. same ciuchy byly wystarczajace ;)
 

DeletedUser32426

Gość
Gość
30 na 30 :) a mając wszystkie sety przydatne nie potrzeba nawet tego dowodzenia.
Ciekawi mnie kiedy ludzie się skapują że po aktualce nadal hp jest najważniejsze i nic się w tym względzie nie zmieniło a nawet na obronie rola hp się zwiększyła :huh:
 
z pewnoscia hp jest najwazniejsze na obronie, co pisalem wyzej bo baszty daja ogrooomne bonusy i Twoje wlasne nie sa potrzebne

z atakiem bym sie jednak troche klocil, bo jednak wypadaloby miec chociaz przyzwoity napad, aby trafiac w te baszty chociaz 1/3, a wiadomo, ze jak zwiekszamy statystyki to zmniejszamy hp. szczegolnie, ze setu z hp pod atak nie ma. moze ewentualnie dd ale on preferuje obrone, a nie napad
 
Status
Zamknięty.
Do góry