Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser

Gość
Gość
prawda jest taka że oni już kompletnie chcą tą grę zamknąć, niby co ma być na fortach naparwione jest, ale nie wiadomo kiedy zostanie wprowadzone pewnie z mapą drogową 2019. Osttnio widziałemże przygody tną się jak djabli, u mnie potrafi się zaciąć animacja na leczeniu, wcześniej takiego szajsu nie było. Następne to już w samej grze, potrafi się zaciąć że jest kursor myszki ale nic nie można zrobić.

no i nieszczęsne forty, wcześniej było źle , ale teraz to tragedia, na osttanim gali nie mając rozdanego żadnego pkt w forty miałem 36 uników top 3, śmiech na sali. Widziałem bobów co mieli uniku ponad 200. Tłumaczenie na zasadzie że do 9 obrońców wali 140 atakujących jest trochę nie halo. Nie widziałem jeszcze walk 9 vs 140. Zręszta już nie raz mówiłem że to nie jest tak że obrona ma zawsze przegrane, wszystko zależy od ilość on i , lvl i eq. Jeśli wnioski są wyciagane na zasadzie że obrona dostaje bęcki bo ma ludzi ze średnim lvl 90, eq jakieś zbieraki i 50% to off to jasne że mają przegrane.

Jestem ciekaw jakie zostaną teraz wprowadzone sety, myślałem że ludzie co w to grają trochę mają olej w głowie, ale jak zobaczyłem że durnych tworców dofinansowywuje się poprzez jakieś farmy to się nie dziwię że im ta gra wisi. Po co się mają przemęczać wprowadzą zoo i kilka dzieci co mają jeszcze drobne z komunii wykupią to żeby mieć zająca na 3lvl co dodaje aż 3 charyzmy.kiedyś to te przedmioty specjalne coś dawały: deklaracja, jadowity wąż, ale po co się starać dajmy żyrafę kretyni itak to łykną, dajmy miecz świetlny.
 
No cóż każda gra ma swoje pięć minut. Westowi już dziękujemy :)
Nie żałuję jednak czasu spędzonego przed monitorem bo poznałem na prawdę fajnych ludzi :)
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Kolejna aktualka, którą można zaliczyć do kategorii...bardzo słaba. Cieszę się, że są 2 nowe serie zadań, jednakże zdecydowanie można zwiększyć nagrody. Takie 300 expa za np: 30h wytapiania kul czy też 150$ za 20h prowadzenia biura handlowego zdecydowanie nikogo nie zadowoli zwłaszcza, że seria zadań jest nie od 25 lvl, tylko od 130 poziomu(gdzie już potrzeba sporo expa na lvl) a także pracki te są zdecydowanie bardziej wymagające od np: wypasania owiec czy znakowania bydła. Gdybyście zwiększyli takie nagrody do np: 3k expa za zadanko, to by było fajnie, ale cóż...przez takie słabe nagrody ludzie mają po dziurki w nosie grę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32507

Gość
Gość
Ciekawe czy wraz z wprowadzeniem tegorocznej loterii dnia niepodległości wprowadzą patch naprawiający forty. Jeżeli tego nie zrobią ode mnie nie dostaną nawet 1zł i proponuje aby każdy w miarę możliwości nie wydawał kasy na rzecz INNO a zwłaszcza fortowcy których ma się w głębokim poważaniu już chyba miesiąc. A na zbliżającą się loterię polecam doskonały, darmowy niemiecki program do zmiany IP:
http://www.dobreprogramy.pl/CyberGhost-VPN,Program,Windows,19195.html
 

DeletedUser

Gość
Gość
żeby tu jeszcze była na co wydać tą kasę, bo na taki szmelc to ja dziękuję.

a co do cyberghost to nie jest on tak do końca darmowy, jego darmowość kończy się na tym że trafiasz na bardzo długa kolejkę i mozesz chyba tylko zmienić ip w jakimś wąskim zakresie kilka adresów w UK i chyba USa gdzie bardzo cięzko się dostać, no ale kto szuka nie bładzi i cracka bardzo łatwo znaleźć

co do loterii wychodzi na to że najlepszy bedzię darmowy set o ironio losu, a bronie eventowe to widzę evenement, cofamy się, wychodzi na to że na ostatniej loterii za pół darmo zdobyłem najlepsze bronie w grze :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32507

Gość
Gość
Coraz bardziej odnoszę wrażenie, że całe to "zepsucie" fortów miało na celu zwiększenie liczby graczy na luizjanie aby nas zniechęcić do gry na starych serwerach i rozbudowanych fortach. Tylko po to żeby ludzi zmusić do grania na kolejnym słabym serwerze. Z resztą nowe eventówki są robione tak aby nie były zbyt mocne względem innych graczy na serwerze luizjana. Olać stare światy robimy wszystko pod luizjane i napychamy kieszenie kasą naiwnych co to nawet jakieś prosiaki ulepszają :D :D :D Dno i żenada...
 

DeletedUser

Gość
Gość
szczerze wątpię żeby kto kolwiek normalny rzucił się na te nowe sety, nie analizowałem ich dokładnie ale na 1 rzut oka wychodzi że są to najgorsze sety odkąd zaczęto dawać cech % od lvl. Zaden z tych setów nie nadaje się na nic poważnego, fatalny pomysł połączenia ciuchów z jazdą, żaden set opórcz darmowego nie daje dużej ilości expa, na klonie w 1 loterii eastwood dawał 30% to już jest coś, później połączyło się to z jazdą boba i było te 45%.

niestety ale czymś takim twórcy sami sobie strzelają w stopę. Chociaż już wiem że na luizjanie będzię kilka osób co o prym się pobiją
 

DeletedUser32507

Gość
Gość
A po co program do zmiany IP? :D

Bardzo fajny program dzięki któremu możesz zaprosić hordy znajomych do grania z Twojego reflinka a każdy z nich dzięki temu programowi pozostanie anonimowy ze względu na zmieniające się IP ! Ale niestety! Niektórzy mogą chcieć go wykorzystać do łamania regulaminu co jest bardzo złe i ogólnie złe (a przede wszystkim złe).
 

DeletedUser

Gość
Gość
a właśnie apropo tego badziewia, jeszcze nigdy nie miałem żadnej promocji, z tego co zauważyłem na każdy świat bardzoej opłaca się założyć nową postać, kumpel po 3 dniach nie aktywności dostał czarną kopertę, a chwilę później miał promocję 150% prawda jest taka że starzy gracze są tu kopani w tyłek
 
a właśnie apropo tego badziewia, jeszcze nigdy nie miałem żadnej promocji, z tego co zauważyłem na każdy świat bardzoej opłaca się założyć nową postać, kumpel po 3 dniach nie aktywności dostał czarną kopertę, a chwilę później miał promocję 150% prawda jest taka że starzy gracze są tu kopani w tyłek

To akurat prawda. Kolega murchin przez pewien czas logując się co tydzień-dwa nabił więcej OUP niż ja żmudnie chodząc na bitwy. Ot, sprawiedliwość...
 
Ja też miałem kilka przerw w grze i żadnej koperty nigdy nie dostałem, podczas gdy inni dostawali po kilka razy.... i za co? za 2tyg nieobecności :)
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Nie ma to jak dać na pół godziny przed startem loterii ogłoszenie, że dzisiaj startuje event na Święto Niepodległości. Szybkość niesamowita :p
 
Dostałem dzisiaj kopertę na Cheyenne :p

Wysłałem kilkanaście fajerwerk an Luizjanie i serwer padł ::DD:

Za padnięcie na bitwie jest 12 fajerwerk od osoby, a za przeżycie bitwy jest 6 fajerwerk od osoby.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Zadziwię Cię, ktoś z administracji to czyta ;)

Czekamy cały czas na te zmiany związane z fortami... sam gram fortowo na huronie i widzę co się dzieję jak atakuje, a jak się sprawy mają podczas obrony... dwa różne światy i o tej sytuacji wiem tak ja, jak i całe TWT, InnoGames tak samo. Też mi się ta sytuacja nie podoba, ale trzeba niestety uzbroić się w cierpliwość.
 
Do góry