Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser

Gość
Gość
dlaczego nie nazwiesz tego po imieniu: jest do Bani!!!

zostały forty rozwalone, póki je naprawicie to ludzie już kompletnie odejdą. Może ktoś tam coś w końcu zrobi?
 
Gram kilka lat na fortach - i jedynie co mogę powiedzieć o tej fortowej aktualce - PORAŻKA! No chyba, że właśnie o to Wam chodziło. To gratuluje, udało się Wam skopsać tą grę do końca. Atak nie ma szans. Obrońca z kamieniem w eq zada więcej obrażeń niż atakujący? No coś nie halo. Więcej expa wyciągnę z pracy, niż z bitew.
Zapraszam całe The West Team na atak na s1, sprawdźcie sami, jak fajnie się gra.
Pozdrawiam
Sylwia
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Gram na huronie, bodaj najlepszym światem fortowym na polskich serwerach i widzę jakie są problemy, które wyjaśniłem, a to że napisałem w sposób dość lekki... nie chciało mi się bardziej emocjonalnie tego pisać, po prostu wg mnie bonusy baszt są zbyt duże ;)
 
Zmiana wytrzymki na chowanie się do ataku i chowania się na zp do obrony, wg mnie logiczna, tak patrząc, atakujący z reguły musieli chować swoje zamiary itp a obrońcy mogli stosować pułapki jak przykładowo średniowieczne wilcze doły (tak wiem nie jest to z Dzikiego zachodu, ale pułapki itd. stosowano, po prostu dawały przewagę)

Fusek jeszcze ze 2 wypowiedzi tego typu a stracę do Ciebie szacunek i zaczne Cię
Traktować jako systemowca. Ogarnij się!

Od czlowieka z w Twoim wieku i z Twoim wykształceniem wymgaam więcej ale jak chcesz możesz trafić migiem do "szeregu" :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser6549

Gość
Gość
Nie rozumiem ViksonZ czemu tak uważasz, ale wypowiadałem się nieraz i dla mnie zmiana umiejek jest logiczna, ciężka do przełknięcia dla fortowców, ale logiczna.
Dla mnie tak patrząc zakładanie pułapek jest logiczniejsze do obrony niż chowanie się, a dla atakujących chowanie się niż wytrzymałość. Możecie się ze mną nie zgadzać, jest to moja ocena tychże zmian, o czym pisałem już na samym początku upublicznienia tych informacji -> https://forum.the-west.pl/showpost.php?p=528030&postcount=11
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
przeciez jemu nie chodzi o umki, ale o to co jest zrobione z umocnieniami. Nikt tu sie nie czepia umek. I chodzi ze od kiedy jests w supp straciles jakby to powiedziec jaja
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
I dlatego napisałem wcześniej, że bonusy umocnień są zbyt wysokie, szczególnie baszt. Straciłem jaja? Nie, nie sądzę, po prostu nie chcę tak emocjonalnie do tego podchodzić. Ostatnio (nie od wejścia to twt) podchodzę do wielu rzeczy z dużym dystansem, tak samo do tych zmian.
 
cale szczęcie, że jestem z ulicy i że nie mam parcia na szkło... Jestem zwykłym graczem z wlasną opinią. nikt mi bryłkami za zdanie nie płaci.... Wstydz sie fusek



Jesteś tylko marnym wolontariuszem (zreszta nie tylko ty, magda też) żeby mnie zaimponować trzeba czegoś wiecej niestety :)

Dla mnie fusek możesz być sługusem ale zachowaj poziom wypowiedzi bo niedlugo bedziesz u mnie na rowni z tym pantofelkiem premierem :)
Taka rada starszego kolegi bo mnie w tej grze nikt nie kupił i nie kupi :)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
to juz nie chodzi o parcie, ale dziwnym trafem ludzie dopoki nie wejda to twt to maja swoje zdanie, a jak tylko tam sie znajda to wszytsko widza z drugiej strony, moze tam jest jakies czarodziejskie lustro? okazuje sie ze inno jest jednak dobre a to my zli gracze cos od niego chcemy. forty jak dzialaly tak dzialaly, ale jakis slaboumslny postanowil to zepsuc
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
cale szczęcie, że jestem z ulicy i że nie mam parcia na szkło... Jestem zwykłym graczem z wlasną opinią. nikt mi bryłkami za zdanie nie płaci.... Wstydz sie fusek



Jesteś tylko marnym wolontariuszem (zreszta nie tylko ty, magda też) żeby mnie zaimponować trzeba czegoś wiecej niestety :)

Dla mnie fusek możesz być sługusem ale zachowaj poziom wypowiedzi bo niedlugo bedziesz u mnie na rowni z tym pantofelkiem premierem :)
Taka rada starszego kolegi bo mnie w tej grze nikt nie kupił i nie kupi :)

Przez ostatnie dwa miesiące w moim życiu doszło do paru zmian, uświadomiłem sobie również parę faktów bardzo dla mnie ważnych. A szczególnie ostatnio doszła pewna bardzo istotna zmiana.

Piszę Wam, że bonusy baszt, szczególnie baszt powinny być zmniejszone, nie wiem o ile, może nie do stanu sprzed zmian, ale na pewno zmniejszone. Może o połowę tego co zostało dodane? Myślę że byłoby wtedy w porządku, ale do tego trzeba testów. Nie, nie wywołuje burzy o to, że odbywają się te testy u nas, mogą być i na becie. Dzień w dzień mam bitwę na średniaku, widzę, iż atak ma małe szanse na wygraną i to jest niezaprzeczalny fakt.

Opisywana jest też przez Etriel zmiana bonusów na fladze (obrońca dostaje bonus dodatni do ataku i obrony, a atakujący karę do tychże statystyk) i to jest wg mnie (i z jednej czy paru wypowiedzi na forum też to wyczytałem) dobra zmiana, ale jedynie w przypadku, gdy zostaną zmienione bonusy baszt.

Jeśli nie potraficie zrozumieć, że przez to, iż parę zmian zaszło w moim życiu na przestrzeni 60 dni, inaczej podchodzę do wielu rzeczy, nawet w grze i parę osób to widzi, niestety ale inaczej Wam tego nie udowodnię. Zapraszam na czat bitewny, zapraszam na szept w tracie bitwy, czy też w ciągu dnia, może zrozumiecie.

Życzę miłego dnia,
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
póki te wasze badania się odbedą to cała gra zostanie rozwalona, miały być wprowadzone zmiany na fladze gdzie one sa? za 1msc>?za 1 rok? za 5 lat?
tu nie trzeba było testów żeby było wiadomo że to jest idiotyzm. Tak samo jak z ustawą antyhazardową, przed jej wejściem było wiadomo że to bubel prawny
 
Super zadanie wprowadziliście,ale nagrody za zadania są marne.
Najpierw trzeba przyjąć zadanie u Henrego gdzie w nagrodę jest 500 exp nawet dużo.

Potem pierwsze zadanie u Johna gdzie trzeba założyć konia i w nagrodę mamy 500 expa i owies nagroda całkiem fajna.

Następnie przyjąłem kolejne zadanie w Johna gdzie trzeba Eksploracja Zachodu (5 godzin) i w nagrodę dostajemy marne 100 expa jakieś jaja,może jest jakiś błąd,moim zdaniem powinno być 1000 expa albo 10000 expa.
 
misja niewykonalna: ukonczylem dzis niniejsza serie, wiec sie wypowiem.
Nagrody: beznadziejne (100-1000 exp i za ostatni quest 1500)
Wymagania pracy: 33h
Wymagania produktow: przesadzone - chociazby 7 kwiatow lotosu
Historia opisana w quescie: nieciekawa
Dodatkowo: Obowiazkowe 8 wygranych pojedynkow(to jeszcze pikus, ale tez moze stwarzac problemy i wywolywac ustawianie pojkow u osob 'niepojedynkowych') ale tez 8 odbytych przygod - zniechecajace, irytujace
Błędy: zalicza pojedynki odbyte z NPC mimo ich braku, w jednym z qestow wystepuja znaczniki <p> - niedorobka, jednego z questow nie mozna przyjac az sie nie zakonczy innego mimo, ze ten pierwszy jest widoczny, a ten drugi musi byc w danym momencie gry wykonany

Kto moze sie skusic na tak nieoplacalna serie na 132lvl+? Ktos, kto bardzo chce zdobyc tytul 'małego wilka' lub osoba majaca wszystkie questy wykonane i chcaca bez wzgledu na oplacalnosc wykonac kolejne i odhaczyc osiagniecie

Ogolna ocena: bardzo duzy minus
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser19312

Gość
Gość
a ciongnik i konbajn dzie?


i teraz jednak potrzeba świni siodła :X
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28938

Gość
Gość
co to za zoo w sklepiku? i dlaczego administracja nie poinformowała nas nwczesniej ze cos takiego bedzie do kupiuenia.kilka osob mogła by sie przygotowac .
 
Takie akcje jak ta ze zwierzakami... popieram.

W miarę w klimacie, itemki nie są OP (może tylko na nowych serwach dają 1-2 cechy więcej niż koń cyrkowy). Kto nie ma na co wydawać bryłek, kupi sobie zwierzaczka i będzie mieć do kolekcji... bo do użytku to się nie nadaje. Gra zarabia i nie wyniszcza się przez to... szkoda tylko że taka akcja raz na ruski rok.

i dlaczego administracja nie poinformowała nas nwczesniej ze cos takiego bedzie do kupiuenia.kilka osob mogła by sie przygotowac .
Byłby wtedy czas, by przemyśleć temat i zadziałać rozsądnie - nie kupić.

Ponadto jakby gracze pozbierali sobie po 120 bryłek z logowań, to mniej osób by wtedy je dokupiło. Tak jak mamy 2 dni - nie zastanowimy się czy te zwierzaki mają jakąkolwiek wartość użytkową... a jak ograniczone w czasie, to dokupimy brakujące bryły... wedle ekonomistów z IG.
 
Ostatnia edycja:
Po co nam zwierzęta jak nie mamy farmy.
Może da się założyć hodowlę jak kupimy dwie świnki to po jakimś czasie pojawią się małe świnki :kak:::)):eek:.Oo_O:eek:j:o_Ohmpf:I:::DD::mel::gwizd:
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Widząc wcześniej te przedmioty zastanawiałem się do czego one będą... W głowie miałem myśli o nowym zadaniu lub małym evencie... Opcja kupna na shopie była według mnie bezsensu... A tu jednak taka okazja :mel:
120 bryłek za kozę? Czemu nie ma za uop? W tym przypadku dobrym rozwiązaniem byłoby dać ceny w obligacjach x2 do cen za bryłki + koszyk w którym są wszystkie zwierzaki tylko za bryłki.
 
Do góry