Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser

Gość
Gość
niby w czym? że możesz kupić automatyzację? albo odnowić energię? może i dają ale nie jest to taka przewaga jaką nie można zniwelować grając bardzo aktywnie. Ale mniejsza o to, chodzi że jesteśmy zarzucani jakimiś bublami, jeśli już macie coś dawać to dawajcie związane z dzikim zachodem, a nie żeby ludzie biegali w zestawie kupidyna. Tak samo z tymi rzeczami dla kolekcjonerów sorka ale ta świetlna szable to już było przegięcie po całości, ja osobiście jesli bym bryłkował to wstydziłbym się pokazać że na coś takiego wywaliłem kasę. To tak jakbym zapłacił o 100zł więcej za te same adidasy co ma kumpel tylko że moje są czerwone.
 

DeletedUser31727

Gość
Gość
A może te miecze świetlne to było przygotowanie do jakiegoś przerobienia gry na świat star warsów ? Nie pomyśleliście a inno ma duże plany co do tej gry :D
 
Bryłki nie dają przewagi no chyba że bonus do zarobku dla handlowca
No i jeszcze kupowanie umek dawałoby przewagę gdyby nie były takie drogie
 

DeletedUser

Gość
Gość
no a o czym ja mówię? niektórym się wydaje że jest to jakieś pay to win, widac od razu że nigdy nie zetknęli się z taką formą gry, gdzie jeśli zapłacisz to jesteś duzo mocniejszy od zwykłych graczy. tutaj raptem możesz kupić premkę, albo jakiegoś turbo zółwia, co i tak nie daję żadnej przewgi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zmiany odnoszą się również do stosunku atakujących do obrońców (zbliżeniem do 1:1


::DD:::DD:::DD:::DD:::DD:


jak na trym ma polegać zmiana balansu ataku i obrony to gratulacje pomysłu ciekawe ile nad tym INNO myślało ::DD:::DD:::DD: i wymyśliło durnotę
 
jeśli bedzie tak jak na becie to chowanie sie wejdzie na atak, a zakladanie pulapek na obrone + te zmiany w wykladnikach o ktorych napisano wyzej

celem tej zmiany bylo zbalansowanie ataku i obrony, tak aby z sily i charyzmy byla tylko po 1 fortowa umka(hp i dowo), a ze sprawnosci i zrecznosci po dwie

to tez testowano na becie. jaki mamy problem? taki iz posiadamy sety jedynie robione pod stare wzory i w wiekszosci z nich jest chowanie sie

co wiec sie stanie?

atak straci przewage wynikajaca z cech w sile czyli wytrzymalosci, ale z racji tego ze istniejace sety fortowe beda wciaz najlepsze to gracze dalej beda w nich biegac, a chowanie sie przeskoczy jako umka atakująca to... atak znow bedzie mial taka sama przewage ::DD: a bycmoze nawet wieksza, bo cech mozna bylo miec moze z 200, a z poulepszanych setow fortowych mozna wyciagnac +300 chowania sie ::)):

jesli beta-testy sprawily, iz projektanci zauwazyli, ze w sumie nic sie nie zmienilo i z racji tego postanowili zmniejszyc ilosc atakujacych... to tylko im pogratulowac ::DD: rownie dobrze mogli zupelnie nie ruszac wzorow i umek, a po prostu obciac atak


sytuacja znow stanie na glowie kiedy podczas lipcowej loterii wejdzie set fortowy z zakladaniem pulapek. wtedy z kolei z racji zmniejszenia liczby atakuajcych obrona zyska drastyczna przewage


a i jeszcze jedna rzecz - pojedynkowicze strzelcy(zwlaszcza ci z cechami w zrecznosc) +cel/unik stana sie bardzo wartosciowymi fortowcami, szczegolnie w fortowym secie pod hp

no, tyle z mojego gdybania i oceny na podstawie bety i dzisiejszej zapowiedzi, zobaczymy w poniedzialek jak to bedzie wygladalo o_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie jest to do końca prawda. Jak już dawno temu mówiłem że jeśli te zmiany wejdą to set airda będzię najlepszy na fort na obrone i tak będzię. Set dający 1.7 na lvl zp i chyb a1.5 dowo, idealny dla kogos pod hp.

ale wazniejsze jest tak naprawde zeby czytać o zmianach między wierszami. ponieważ jeśli wejdzie chowanie/zakladanie pulapek, a stare sety maja nie byc dostatosowywane to jest to zwykły skok na kase, poniewaz na dany moment mam 1 set na obrone i kilka na atak.

wedlug mnie to kolejna proba wyciagnięcia $
 
nie bedzie najlepszy, zmiana wykladnikow w celowaniu i uniku sprawia, ze brak tych umek w airdzie czyni go zbyt slabym
 
Moim zdaniem jednym z lepszych setów będzie set Bassa Reevesa,daje chowanie się,zakładanie pułapek i hp.
Czasami widzę,jak go pp używają.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no brawo bobowi dowalili ładne premke na fort: 25% wiecej uniku i cel, przy zmianie wzoru na ^0.5 i odpalonej premce to z boba można zrobić ładnego killera
 

DeletedUser32507

Gość
Gość
Jeżeli zmienią umiejętności fortowe na chowanie się i zakładanie pułapek (bez zmiany w zestawach z loterii wielkanocnej) to będzie można porównać ze zwykłą kradzieżą ponieważ ludzie wydali kasę na loterię i kupowali przedmioty POD FORTY. Dlatego w przypadku tego typu posunięcia bez zmian w starych zestawach INNO również nie ma prawa twierdzić, że ktoś ich okrada zakładając multikonta "eventowe"...
 

DeletedUser

Gość
Gość
kaska im się kończy trzeba coś zrobić, a zawsze powiedzą ci: nie podoba się to nie graj

tak jak jest info na becie: w dowolnym momencie twoje konto może być skasowane bez podania przyczyny :D
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
no brawo bobowi dowalili ładne premke na fort: 25% wiecej uniku i cel, przy zmianie wzoru na ^0.5 i odpalonej premce to z boba można zrobić ładnego killera
Tutaj zaakceptowano propozycję: https://forum.the-west.pl/showthread.php?t=60721
A podobno:
Propozycja będzie mogła zostać zaakceptowana w przypadku min. 70% głosów na "tak" (popierających propozycję) z min. 30 głosów w danej propozycji - dopuszczane są wyjątki.
Propozycja zostanie odrzucona, jeśli przeważać będą głosy na "nie" (niepopierających propozycji)
Ciekawe, dlaczego uczyniono wyjątek akurat w tym przypadku...
 

DeletedUser

Gość
Gość
myślę że akurat ta ankieta miała nic do gadania, bo nad tymi bonusami musieli mysleć dużo wcześniej
 
Do góry