Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser32853

Gość
Gość
Ale będą puste serwery. Zgodnie z regulaminem wykorzystywanie błędów w grze jest karalne. Zdarzyło się już kiedyś że ludzie którzy wykorzystali błąd związany z zapętleniem się zadania zostali zbanowani (miedzy innymi ja ;) ) Czy teraz będzie podobnie?
Moim zdaniem serwery bardziej opustoszeją, jeśli żadne działania nie zostaną podjęte.

Matek ja się nie zgadzam z takim rozwiązaniem, blokada za co? Za to, że ktoś z góry popełnił błąd? Dla mnie to była normalna oferta na którą nie mam wpływu.
Za to, że ludzie wykorzystują błąd, aby wyrobić sobie przewagę w grze. O ile używanie tych itemów przez 3 godziny nie wpłynęły bardzo na rozgrywkę, o tyle zarabianie milionów na sprzedaży przedmiotów, które ktoś uzyskał w danym przedziale czasowym (czyli wtedy, kiedy skrzynia była do zyskania) to dla mnie nic innego jak świadome wykorzystywanie oczywistego błędu (skrzynie, które oferują przedmioty premium za darmo - nie piszcie mi, że uważaliście to za prezent na dzień dziecka, bo o ile w ramach żartu jest to może zabawne, to wstawianie tego jako argument jest dla mnie dziecinne).
 
Moim zdaniem serwery bardziej opustoszeją, jeśli żadne działania nie zostaną podjęte.


Za to, że ludzie wykorzystują błąd, aby wyrobić sobie przewagę w grze. O ile używanie tych itemów przez 3 godziny nie wpłynęły bardzo na rozgrywkę, o tyle zarabianie milionów na sprzedaży przedmiotów, które ktoś uzyskał w danym przedziale czasowym (czyli wtedy, kiedy skrzynia była do zyskania) to dla mnie nic innego jak świadome wykorzystywanie oczywistego błędu (skrzynie, które oferują przedmioty premium za darmo - nie piszcie mi, że uważaliście to za prezent na dzień dziecka, bo o ile w ramach żartu jest to może zabawne, to wstawianie tego jako argument jest dla mnie dziecinne).



Jeżeli takie działanie zostanie podjęte to serwery i tak opustoszeją :D
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Błąd byłby jakby była cena normalna, ale nie zdejmowało nic z konta. Cena 0 to nie błąd gry tylko błąd człowieka, który taką ustalił.
 

DeletedUser31832

Gość
Gość
Jedynym sensownym krokiem jest cofnięcie serverów...jako rekompensatę wrzucić medal VIP i finito. Inaczej nie jesteście w stanie prześledzić pieniędzy zwłaszcza czyszcząc światy jeden po drugim...

Targu nie wyśledzicie tak samo jak i wymian między-światowych...
Jeżeli zostanie to zrobione tak jak teraz próbujecie to jest to większy przekręt niż przelew hajsu z OFE.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Mniejszym problemem są stare światy. Tam po prostu będzie ta kasa poprzelewana między kontami. Kasy na świecie i tak jest dużo i wielkiej różnicy to nie zrobi. Natomiast na Navaho wpompowanie po kilka milionów do kilku kont jest wręcz skandaliczne. Przewaga na świecie który ledwo co ruszył będzie nie do nadrobienia dla kogoś kto się zagapił/był uczciwy/nie wiedział o błędzie.
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Może od razu zrobimy świat ze 150 lvl i nieskończoną ilością kasy?
 

DeletedUser32988

Gość
Gość
prosiłbym o cofnięcie jeżeli to możliwe, sam nakupowałem tych skrzynek od cholery i mam tego wszystkiego pełno, ale nawet jak mi to zostanie odebrane to za sprawą tego 'błędu' wbiłem jakąś chorą ilość osiągnięć związaną z kolekcjonowaniem przedmiotów, sklepem oup, itp.

dlatego najlepiej byłoby cofnąć jeżeli to jest w ogóle wykonalne, bo mi nie przeszkadza że to mam ale jest to nie fair w stosunku do graczy którzy przez ten krótki odcinek czasu byli ofline lub zwyczajnie uznali, że nie będą brali udziału w wykorzystywaniu błędu.

kasy nie wymieniałem i raczej nie da się tego wyśledzić, jest to więc kolejny argument przemawiający za cofnięciem serwera do godziny 10;59 czy kiedy to się tam pojawiło.

apel do ludzi, nie kupujcie tych rzeczy na targu! bo support będzie miał więcej roboty, żeby Wam zwrócić kasę. polecam też prowadzić jakiś rejestr wydanych pieniędzy gdyby do cofnięcia nie doszło, żebyście nie stracili nic, co mieliście jeszcze przed bugiem.
 

DeletedUser33700

Gość
Gość
Zróbcie cofkę serwerów do 10;59 i po kłopocie. Bo w te parę godzin to kto miał łeb na karku został milionerem na serwie =)
A kogo nie było i nie załapał się na buga jaką ma teraz szanse dogonić takich milionerów?Żadną!
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Ech... a jak ja chciałem cofnięcia serverów sprzed "ulepszonego" cyrku, to się jeden z drugim śmiał. W ramach równości jestem za pozostawieniem tego jak jest a ukaraniu niekompetentnych informatyków za ich kicz trwający nieprzerwanie kilka miesięcy
 

DeletedUser33485

Gość
Gość
Ahh ten konsumencki styl zycia, wiedzialem ze sie wszyscy rzuca jak szarancza na pole, biedne Inno, ktory informatyk wykrecil wam taki numer na Dzien Dziecka =p ?
 

DeletedUser33053

Gość
Gość
Jeżeli w inno pracowałby informatyk najpierw by sprawdził kod czy nie zawiera głupich błędów.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
To teraz ciekawie :D Kupiłem jakieś itemki hawajskie na targu i co się okazuje jak się ponownie zalogowałem? Ani ubrań ani zwróconej kasy za nie. Genialne posunięcie. Niektórzy się obłowili a ja jeszcze straciłem bo z tego co widzę na targu cały czas ubrania hawajskie wiszą. Ktoś mnie chyba nie lubi :D
 

DeletedUser33355

Gość
Gość
programista wam usunął wszystkie kopie zapasowe, że nie możecie cofnąć serwerów? nie naprawicie tego przecież, nawet nie oddajecie wszystkiego, a spekulanci już wyprali pieniądze przez wymiany między serwerami, jeszcze większy młyn robicie niż jest i w końcu wszyscy będą poszkodowani
 

DeletedUser33492

Gość
Gość
Upał jest, weekend, a wy spiny, a idźcie stąd wszyscy na te 2-3 dni i dajcie im robić w tym czasie, efekty obejrzycie po powrocie :)
 

DeletedUser21399

Gość
Gość
Hmm
Widze support olal sprawe juz minela doba i nic z tym nie zrobili. Zglosilem blad zaraz po nabyciu jednej skrzyni i dalej nie 'kupowalem "bo nie chcialem wykorzystywac bledu w grze i teraz czuje sie przez the westa oszukany. Traktuja uczciwych graczy jak frajerow, jak kiedys byl blad na 11 sw to odrazu bana dostalem a tu nic nie zrobili nie zabrali skrzynek i jej zawartosci. I najlepsze jest to ze w skrzynkach bylo premium co uczciwy gracz moze tylko kupic za brylki a tu zamiast dac bany za wykorzystanie bledu dali premium za darmo , listy z obligacjami, zestawy to chcialbym teraz kupic musze wydac kilka k brylek:D Juz nie wspomne o osiagnieciach ktore na arizonie robilem kilka lat zeby skompletowac wszystkie unikaty i przekroczyc "magiczna liczbne punktow osiagniec" a tu zaradny gracz zrobil mase osiagniec w 30minut. Rowniez nie ma sensu juz pisac o nowym swiecie co cala ekonomia padla w kilkadziesiat minut. Na koniec musze za to podziekowac supportowi za takie podejscie do swoich obowiazkow i zniechecenia graczy do gry!!!
 
Do góry