Aktualizacja - dyskusja

DeletedUser32853

Gość
Gość
Ale jesteś zwolennikiem gry pay-to-win?
Nie, nie jestem zwolennikiem gry pay-to-win.
I nie bardzo rozumiem jak to ma się do tematu tego, że w grze pojawił się błąd. Zgłosiłem problem, napisałem propozycję rozwiązania problemu, aby nie było poszkodowanych i to tyle.
 
Zastanawia mnie fakt jak rozwiążecie kwestie handlu oraz wymian uzyskanych $ kosztem tego błędu. Wiele osób aktualnie ,,obławia się" w różnego rodzaju przedmioty zaczynając od setu hawajskiego kończąc na różnego rodzaju loocie z premek. Przywrócenie wszystkiego do stanu sprzed tego błędu jest moim zdaniem niemal niemożliwe ,ponieważ wiele osób szybko wymieni pozyskane $ na inny świat co będzie bardzo trudne do zweryfikowania dla Was. Zamierzacie teraz odwracać i weryfikować każdą pojedynczą wymianę aby żaden gracz nie był poszkodowany? Nie wszyscy są świadomi zaistniałego błędu i bez opamiętania inwestują swój kapitał w coś co prawdopodobnie zostanie im zabrane wpychać $ ludziom ,którzy wykorzystali błąd do wyzysku.

Co z ludźmi z nowego świata ,którzy dzięki skrzyniom premium ułatwili sobie drogę w zdobywaniu osiągnięć m.in. kolekcjonera - jest to mało istotny aspekt tego wydarzenia aczkolwiek konsekwencji tego błędu jest aż za dużo i dziwię się ,że nie przywrócono danych sprzed wprowadzenia wyprzedaży hawajskiej.
 

DeletedUser33028

Gość
Gość
Moim zdaniem powinni zamknąć na chwile serwery , wtedy wrócic je sprzed stanu błedu i dopiero otworzyć.
 
Też kwestia jest tego typu jaką decyzje podjęła góra i czy mają zapisy sprzed tego wydarzenia i z kiedy one są. Pozostaje nam tylko czekać i cieszyć się pod nosem.
 

DeletedUser32853

Gość
Gość
Moim zdaniem powinni zamknąć na chwile serwery , wtedy wrócic je sprzed stanu błedu i dopiero otworzyć.
Zaraz miną 3 godziny od pojawienia się błędu. Zapewne każdy aktywny gracz w tym przedziale czasowym inwestował swój czas w zaznaczanie pracek. Gdyby przywrócili serwery do stanu sprzed błędu, to całe doświadczenie, drop oraz zarobione dolary pójdą w zapomnienie. Ze względu na to, że nie ma żadnych informacji od "góry" sam poświęcam trochę swojego czasu na klikanie teraz i jestem przeciwny zabierania mi uzbieranego do tej pory doświadczenia.
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
Ja jestem przeciwny zabierania przedmiotów, ponieważ nie jest to wina graczy, a czasu trochę poświęciliśmy. Sytuacja analogiczna do cyrku.
 

DeletedUser32853

Gość
Gość
Ja jestem przeciwny zabierania przedmiotów, ponieważ nie jest to wina graczy, a czasu trochę poświęciliśmy. Sytuacja analogiczna do cyrku.
W cyrku pule były źle przydzielone. Nie było losów za darmo tak jak w tym przypadku. Moim zdaniem są to dwie całkiem różne sytuacje i należy je rozwiązać inaczej.

Rzeczywiście te 3 godziny klikania pracek na nowym śmietniku są warte takiego burdelu.
Nie są, ale należy zwrócić uwagę na wszystko. Czułbym się poszkodowany gdyby zabrano mi cały wyklikany exp i dolary, aczkolwiek nadal jest to mniejsza strata niż w przypadku przewagi innych graczy, którzy wykorzystali i nadal wykorzystują błąd, który się pojawia.
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
Koperty za 250 obli, powodowały, że losowania były podsumowując za darmo lub nawet dopłacali nam za losowanie w oblach.
 

DeletedUser32853

Gość
Gość
Czy jest możliwe takie rozwiązanie?
Zabrać graczom dokładnie tyle ile zyskali na tym błędzie - wszystkie przedmioty i wzmocnienia co do sztuki. W przypadku użycia jakiegoś wzmocnienia cofnięcie korzyści z tym związanych. W przypadku sprzedaży i wymiany pieniędzy dać graczom wolną rękę - albo wszystko uzbierają w danym czasie i jest im to zabierane albo dostają blokadę na dane konto + blokadę na konto na które została przerzucona kasa.
 

DeletedUser33173

Gość
Gość
Matek ja się nie zgadzam z takim rozwiązaniem, blokada za co? Za to, że ktoś z góry popełnił błąd? Dla mnie to była normalna oferta na którą nie mam wpływu.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Ale będą puste serwery. Zgodnie z regulaminem wykorzystywanie błędów w grze jest karalne. Zdarzyło się już kiedyś że ludzie którzy wykorzystali błąd związany z zapętleniem się zadania zostali zbanowani (miedzy innymi ja ;) ) Czy teraz będzie podobnie?
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
A ja dalej rzadam przywrocenia stanu serverow sprzed "ulepszonego" cyrku!
 
Czy jest możliwe takie rozwiązanie?
Zabrać graczom dokładnie tyle ile zyskali na tym błędzie - wszystkie przedmioty i wzmocnienia co do sztuki. W przypadku użycia jakiegoś wzmocnienia cofnięcie korzyści z tym związanych. W przypadku sprzedaży i wymiany pieniędzy dać graczom wolną rękę - albo wszystko uzbierają w danym czasie i jest im to zabierane albo dostają blokadę na dane konto + blokadę na konto na które została przerzucona kasa.

Za co Matek ban? Legalnie za 0 obli kupiliśmy. A że ktoś coś sprzedał, wymienił... raczej normalnie w tej grze I:)


Ale będą puste serwery. Zgodnie z regulaminem wykorzystywanie błędów w grze jest karalne. Zdarzyło się już kiedyś że ludzie którzy wykorzystali błąd związany z zapętleniem się zadania zostali zbanowani (miedzy innymi ja ;) ) Czy teraz będzie podobnie?

Ja myślałem że to prezent na dzień dziecka :uuu)
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
§6) Błędy

Gra nie jest finalnym produktem, jest nieustannie rozwijana, w związku z czym mogą pojawić się błędy. Wykorzystywanie błędów dla własnych korzyści jest zabronione. Napotkany błąd powinien zostać zgłoszony przez gracza do Teamu (zespołu gry).
 
Do góry