Referendum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33173
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za odwołaniem całego obecnego składu TWT Polska?

  • Tak

    Głosy: 22 42,3%
  • Nie

    Głosy: 30 57,7%

  • W sumie głosujących
    52
Status
Zamknięty.

DeletedUser30651

Gość
Gość
Nie bardzo rozumiem, co za różnica czy je wydaję na BF, czy np. po migracji na s1? Śmiem twierdzić, że na owym pierwszym świecie wydawał bym ich jeszcze więcej :D

Wytłumacz to tym tłukom w inno i to, że wielu nie wydaje bryłek które by wydawało przez brak migracjiI:)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
No dobrze, a po co organizować to spotkanie na konkretny termin jak możemy sobie też popisać tutaj na bieżąco i na dodatek nie musimy się zbierać wszyscy razem w jednym miejscu i czasie?

Ponadto zaproponowanie czegoś na "za miesiąc" jest moim zdaniem nie na miejscu i świadczy poniekąd o lekceważeniu graczy :/

Obecnie nie jestem w stanie "rzucić" terminu, kiedy konkretnie będę mogła zorganizować takie spotkanie. 2 połowa lipca będzie okresem, gdzie będę na tyle dostępna, że na pewno nic nagle mi nie wypadanie. Zrozum proszę, że nie chcę odwołać spotkania godzinę, czy dwie przed.
 
Obecnie nie jestem w stanie "rzucić" terminu, kiedy konkretnie będę mogła zorganizować takie spotkanie. 2 połowa lipca będzie okresem, gdzie będę na tyle dostępna, że na pewno nic nagle mi nie wypadanie. Zrozum proszę, że nie chcę odwołać spotkania godzinę, czy dwie przed.
Jeżeli Pani Lenko, jest Pani tą osobą, która dostaje jako jedyna z teamu jakiś grosz z pełniącej funkcji - powinna Pani znaleźć czas, w krótszym terminie niż połowa lipca.

Jeżeli pełni Pani daną funkcje z przymusu to radziłbym z tej funkcji zrezygnować ponieważ fundamenty(czyt. gracze) tej gry zaczynają się kruszyć.

Najbardziej zarobiona osoba mająca napięty grafik - znajdzie czas na to, na czym jej w jakikolwiek sposób zależy.

Jeżeli Pani nie zależy to mijamy się tu z celem ponieważ zamiast prowadzić rozmowy z klientami(czyt. graczami) to sprawy są odkładane lub totalnie olewane przez Pani osobę co powtarzało się niejednokrotnie nawet gdy pełniła Pani tylko funkcje członka TWT.

Radziłbym skupić się na prawdziwych problemach i natychmiastowych potrzebach zmian - nie tylko my Polaczki widzimy problem a wystarczy prześledzić fora innych narodowości czy samej bety.

Pozdrawiam oraz życzę miłych wakacji Pani Lenko.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Obecnie nie jestem w stanie "rzucić" terminu, kiedy konkretnie będę mogła zorganizować takie spotkanie. 2 połowa lipca będzie okresem, gdzie będę na tyle dostępna, że na pewno nic nagle mi nie wypadanie. Zrozum proszę, że nie chcę odwołać spotkania godzinę, czy dwie przed.

Kolejny dowód na to, że Lenka nie powinna być CM.
 

DeletedUser33692

Gość
Gość
Mogę coś napisać? Ale uprzedzam, że będzie bolało, wole zapytać, bo nie lubię jałowych dyskusji. ok_:)

Wojcieszy zaraz napisze ze spam
nie bede sie udzielal w referendum gdzie temat zaczol jeden oszolom a ma kilku znajomych co kreca afere wiekszosc z nich zawdziecza wiecej tolerancji ze wzgledu na swoje wady takich lubimy i pomagamy ale czasami ,czasami mowi sie dosc jak powiedzial Onufry ,Dariu ,zaraz powie dosc Milena Etriel Fusek i kilku fajnych ludzi ktorych nie bede wymienial bo czesto sa w cieniu ale robia dla nas i nie tylko
Zdziwicie sie jak bedziecie mieli nowego Cm i nie bedzie chcial nawet z Wami rozmawiac
Fajnie jest szczekac na forum czlowiek czuje sie dowartosciowany po calym dniu zmogi tylko kto z Was rozmawial z wlasnym szefem ze w firmie cos nie pasuje czy ze nie jest zadowolony z jego politykaoops! ,? kto z Was mial odwage na codzien postawic sie nie slusznemu traktowaniu innych ? kto z Was ma jaja przyznac sie do tego ? wolicie od lat plakac na dzikim zachodzie i szukac sukcesow niz spojrzec
nie bede sie udzielal w referendum gdzie temat zaczol jeden oszolom a ma kilku znajomych co kreca afere wiekszosc z nich zawdziecza wiecej tolerancji ze wzgledu na swoje wady takich lubimy i pomagamy ale czasami ,czasami mowi sie dosc jak powiedzial Onufry ,Dariu ,zaraz powie dosc Milena Etriel Fusek i kilku fajnych ludzi ktorych nie bede wymienial bo czesto sa w cieniu ale robia dla nas i nie tylko
Zdziwicie sie jak bedziecie mieli nowego Cm i nie bedzie chcial nawet z Wami rozmawiac
Fajnie jest szczekac na forum czlowiek czuje sie dowartosciowany po calym dniu zmogi tylko kto z Was rozmawial z wlasnym szefem ze w firmie cos nie pasuje czy ze nie jest zadowolony z jego pracami ,? kto z Was mial odwage na codzien postawic sie nie slusznemu traktowaniu innych ? kto z Was ma jaja przyznac sie do tego ? wolicie od lat plakac na dzikim zachodzie i szukac sukcesow niz spojrzec prawdzie w oczy ,wiekszosc z Ws to zwykle barany co szukaja rekompesaty w swiecie gdzie moze Ws ktos wysluchac

// Połączono posty - Wojcieszy
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33692

Gość
Gość
plyta mi sie zaciela tak samo jak Wasze referendum
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Bo ten temat został założony chyba w celu śmieszności.... Odwołanie bez podania dlaczego chce się odwołania danego członka jest śmieszny i nie warto nawet brać w tej farsie udziału. Już lepiej wypowiedzieć się w temacie założonym przez Mastera, co z chęcią zrobię, tam można konstruktywnie coś napisać i rozmawiać. Bo widać, że wiele graczy jest znużone, ma dość stanu który został stworzony przez Inno
 
[...] Odwołanie bez podania dlaczego chce się odwołania danego członka jest śmieszny i nie warto nawet brać w tej farsie udziału [...]
Oooo, to jak dobrze, że ja nie zagłosowałem ani na TAK, ani na NIE ;) . Innymi słowy, zbojkotowałem, te niby "referendum" . Też tak uważam, temat raczej - mówiąc kolokwialnie, został założony dla picu, a nie dla poważnej dyskusji, a szkoda. Nabijając się i wyśmiewając, sami sobie strzelamy w kolano w tej kwestii ;< .

Ps. Dobrego weekendu Wam, z dala od życia wirtualnego albo jeśli ktoś lubi to jak najbliżej niego - nie narzucajmy nikomu jak kto ma żyć - to nie ma sensu, po prostu co kto lubi I;) ;d .
 

DeletedUser1404

Gość
Gość
Na chwilę obecną - 15 głosów za, 23 przeciw. Wynik referendum jest więc taki, że na chwilę obecną, społeczność polskiej wersji The West, nie chce odwołania całego obecnego składu TWT.
Ooo sie odezwała .
Zdecydowało całe TW 15 do 23 ,,Ty się zastanów czy twoje multi tego nie wygrały
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ooo sie odezwała .
Zdecydowało całe TW 15 do 23 ,,Ty się zastanów czy twoje multi tego nie wygrały
Ależ wariata nie napisała, że zdecydowało całe TW, tylko, cytuję:
Na chwilę obecną - 15 głosów za, 23 przeciw. Wynik referendum jest więc taki, że na chwilę obecną, społeczność polskiej wersji The West, nie chce odwołania całego obecnego składu TWT.
(pogrubię słowa wariaty, które odwołują się do Twojego postu). Nigdzie nie napisała słowa "całe".


Dobrze, ale tak jak pisaliśmy, tak otwarcie nowego świata jak i włączenie migracji ze starych światów następuje z decyzji IG.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ooo sie odezwała .
Zdecydowało całe TW 15 do 23 ,,Ty się zastanów czy twoje multi tego nie wygrały

Wiemy wszyscy, że na forum zbyt mało osób zagląda. Z tych co zaglądają, głosy w ankietach oddaje jeszcze mniejsza część, więc te 38 osób, które zagłosowało, zadecydowało za wszystkich.
Tak działa referendum. W teorii, głos oddać mogą wszyscy do tego uprawnieni, w praktyce, zagłosować idzie tylko pewien procent i to głosy tego procenta będą później przedstawiane jako decyzja ogółu.
Multi nie mam i nigdy nie miałam, albo mi uwierzysz albo nie. Szkoda, że autor tego tematu nie kliknął w ustawieniach, by głosy były publiczne, wtedy sprawa byłaby jasna ;)


W tej ankiecie społeczność zadecydowała, że nie chce nowego świata. To, że świat jednak powstał wynika z tego, że wyniki wszystkich ankiet na forum nie są wiążące dla IG. One są jedynie informacją, czego byście chcieli, a czego byście nie chcieli, co Wam się podoba, a co nie.

EDIT: Dziękuję fusku, że bronisz moich wypowiedzi, ale gdy ktoś źle je interpretuje, wolę odpowiedzieć sama. Autor zawsze wie najlepiej, co sam miał na myśli :)
 
Ostatnia edycja:
W tej ankiecie społeczność zadecydowała, że nie chce nowego świata. To, że świat jednak powstał wynika z tego, że wyniki wszystkich ankiet na forum nie są wiążące dla IG. One są jedynie informacją, czego byście chcieli, a czego byście nie chcieli, co Wam się podoba, a co nie.

Problem jest taki, że zapewne nikt z IG tej ankiety nie widział....
 
Problem jest taki, że zapewne nikt z IG tej ankiety nie widział....
Tego niestety nie wiem. Od bezpośredniego przekazywania informacji na temat tego, co dzieje się u nas na forum, jest tylko i wyłącznie CM. Reszta TWT przekazuje Wasze skargi, prośby, propozycje do Lenki, a ona wyżej. Jeżeli padnie odpowiedź, że ankieta została przekazana, to zarówno my jak i Wy, możemy wierzyć jedynie na słowo.
 
Tego niestety nie wiem. Od bezpośredniego przekazywania informacji na temat tego, co dzieje się u nas na forum, jest tylko i wyłącznie CM. Reszta TWT przekazuje Wasze skargi, prośby, propozycje do Lenki, a ona wyżej. Jeżeli padnie odpowiedź, że ankieta została przekazana, to zarówno my jak i Wy, możemy wierzyć jedynie na słowo.
Lenka pisała, że będzie miała trochę czasu w drugiej połowie lipca to może wyśle tą ankietę hahahaha!
 
Status
Zamknięty.
Do góry