Aktualizacja - dyskusja

@Lukasiken12 na początek zmień obrazek bo za tę ruską onucę w avatarze powinieneś bana dostać.
Masz szczęście, że Patelka to tylko kobieta i nie ogarnia tego typu prowokacji.

A co do sugestii to uważam, że ubrania WuenPee - te błyszczące powinny dostać sensowny bonus setowy.
 
Bardzo fajnie, że widoczne są jakieś zmiany. Z poziomu żołnierza tylko cieszyć się że w końcu strata hp oraz uniki są bardziej uwzglednione- nie tylko zadane dmg - to na spory Plus
Mam nadzieję że to nie koniec a początek jakiś zmian.
Brakuje jakiegoś większego docenienia za aktywność- może zwiększony mnożnik UOP za aktywność (dodatkowy bonus za 100%, 75%, 50% czas aktywności rund online)
Warto by przemyśleć inne nagrody (skrzynka (lub worek), potka expa.
Rundy online słaby wyznacznik bo wtedy każdy zostawi otwartą przeglądarke i będzie 50% świecących offów :D Bardziej jakiś licznik wykonanych ruchów, oddane strzały itp. A poza tym to tak jak pan azik powiedział
 
Rundy online słaby wyznacznik bo wtedy każdy zostawi otwartą przeglądarke i będzie 50% świecących offów :D Bardziej jakiś licznik wykonanych ruchów, oddane strzały itp. A poza tym to tak jak pan azik powiedział
Liczba celnych strzałów, ludzie będą zmuszeni do jakiegokolwiek ruszania sie i szukania celu ;)
 
@Patelkowa napisałem do suppa odnośnie serii zdań "Przeminęło z Walentynkami" bo mi się nie pokazuje "Powrót do Domu" tylko nie zanaczyłem, że chodzi o IRO, weźcie mi to naprawcie. Dzięki
 
Zmiana dotycząca absorpcji w aktualizacji 2.193 jest błędem. W obecnych realiach powinno się raczej podnosić znaczenie tanków niż je obniżać. Ta aktualka każdemu tankowi pluje w twarz, nie po to robiliśmy eq żeby teraz obniżać nasze możliwości względem innych.
 
Do góry