Aktualizacja - dyskusja

Co da nam rozbudowa rusznikarza z 29 na 30 poziom? Można było lepiej rozmieścić te przedmioty między poziomami budynków...
 
Raczej na zwiększeniu ilości nowych graczy, mocnej apce mobilnej. A nie rzeźbienie w czymś żeby udawać, że coś robią

Mocnej apce mobilnej ? A po co ?

Z ciekawości kiedyś zainstalowałem apke do plemion i jak szybko zainstalowałem tak wyinstalowałem .
Apka ogranicza. Nie ma sie takiego dostępu jak z przeglądarki internetowej.

Dzisiaj w the west z powodzeniem mozna poklikac na smartfonie z poziomu kazdej przegladarki internetowej.
Polecam chrome, opere, mozille, brave , puffin.

Da sie prawie wszystko :
- poustawiac prace
- przesuwac mape
- pogrzebac w ekwipunku
- ustawic pojedynki
- postrzelac na forcie

hardcorem sa przygody - ale tez sie da, przestawiac mapki nie umiem , nie znalazlem takiej funkcji ale mozna to obejsc centrujac postac co runde,
napewno nie pogra sie jak na laptopie czy stacjonarce ale pograc sie pogra.

Jedyne czego nie udalo mi sie rokminic to ustawinie znacznikow na mapie i ich edytowanie oraz kasowanie
 
W erze smartfonów gierki przeglądarkowe schodzą na psy i klikają jedynie Ci, którzy z grą są od lat, a o nowego stałego gracza jest ciężko.
Zatem jedyną szansą żeby gra zaliczyła jakikolwiek mocny wzrost jest apka mobilna. Nie śmieciowa, a mocno dopracowana i w pełni funkcjonalna.

Oczywiście, że się da na przeglądarkach natomiast czy to przyciągnie nowych graczy ? No nie bardzo
 
Jak kiedyś w Grepolis grałem to spoko się grało na apce. Teraz widzę że Grepolis ma 2 apki -> Grepolis Classic z oceną 4,3 i Grepolis z oceną 3,3. Widzę że tam też się niezłe gówno musi dziać teraz xd.
 

kruK629

Członek obsługi gry
Jak glowny produkt IG - plemiona, maja tak archaiczna apke to az strach pomyslec co by zrobili dla the westa :D moze lepiej niech nie robia , szkoda wstydu

Odkad zobaczylem na wescie strusia to wiedzialem ze to nic dobrego nie przyniesie. Klimat dzikiego zachodu od tego momentu zaczal pryskac . Na nowych graczy nie licze .
A przypadkiem Inno nie przestawia się na Foe?
 
Jak glowny produkt IG - plemiona, maja tak archaiczna apke to az strach pomyslec co by zrobili dla the westa :D moze lepiej niech nie robia , szkoda wstydu

Odkad zobaczylem na wescie strusia to wiedzialem ze to nic dobrego nie przyniesie. Klimat dzikiego zachodu od tego momentu zaczal pryskac . Na nowych graczy nie licze .

Archaiczna apka to najmniejszy problem. Ciężko wbić się (jako świeżak) w którąkolwiek z gier IG. Wszystkie te gry mają już po ponad 10 lat, gdzie w starciu z weteranami nowa osoba szybko sie zrazi do ich produkcji. Świetnym przykładem są plemiona, gdzie nowa osoba nie ma szans pograć dłużej niż 2 tygodnie, bo po prostu jest jedzona przez doświadczonych graczy...

Trzeba się po prostu pogodzić, że śmierć tych produkcji jest blisko (o ile jeszcze nie nastąpiła) i trzeba szukać alternatywy.
 
Z powodzeniem przez lata gralem w The Westa na smartfonie, w zasadzie tylko z bitwami fortowymi mialem problemy, ale one wymarly. Co do nowych graczy, to bym na nich nie liczyl, era gier przegladarkowych skonczyla sie. Co do aktualizacji, to dziwi mnie ze nowe poziomy sklepow dadza tylko jeden set, bez sensu, licze ze w nastepnych beda dodawac kolejne przedmioty, choc mam watpliwosci czy i te beda sie cieszyc jakimkolwiek powodzeniem. Wszakze podtstawa gry sa od dawna sety eventowe.
 
Hej, czy macie może jakieś przemyślenia dotyczące zmian w fortach którymi chcecie się podzielić? O exie, już wiem ;)
Chociaż nie wierzę że cokolwiek się zmieni, ale widze że coś zaczyna się dziać więc fajnie się łudzić.
Podniesienie expa - krok w dobrą stronę, ale nadal za mało by zachęcić dużą grupe ludzi do fortów. Expa mogłoby być więcej, nawet pod 50k, a wzór powinien uwzględniać może liczbę rund online, albo żeby zapobiec świecącym offom stojącym w miejscu całą bitwe - ogólną liczbe strzałów? Premiujmy aktywność.
Co jeszcze można zrobić żeby zachęcić? Może powrót skrzynek za bitwy? Ale nie tych syfiastych ze sklepu za oup, może coś w stylu worków świątecznych? Z użytecznymi setami, jakieś potki na expa, bez niepotrzebnych nikomu wzmocnień jak te skrzynki gallifrey?
Z perspektywy dowodzenia na bitwach - czasy siedzenia wszystkich online na spikerii minęła. Czemu nadal nie ma czegoś w stylu możliwości odznaczenia gracza, np. @.gracz jak tutaj na forum? Z dźwiękiem z przeglądarki jak przy szepcie? Bitwa trwa czasami pod godzine, nie każdy cały czas siedzi na jednej karcie.
O aplikacji na telefon nie wspomnę...
 
Zadanko powtarzalnie polegające na realnym wkładzie w bitwę fortową dostosowane aby każdy miał szanse je zrealizować. Z wartą uwagi nagrodą. Nie wiem tygodniowe odnawialne np. Pamiętam jak sejfy z przygód miały wartość i naprawdę zachęcały do grania tego smrodu. Losowy drop skrzynki z bitwy spoko
do momentu jak dostają to jedynie realni gracze a nie spoceniec zakładający 20 multikont tylko po to by natrzepać po same kullen nagród by potem wystawić je dla siebie. Musiałby być zrobiony próg wypadania, aby wyeliminować problem multikont i farmienia na nich.
Wszystko da się zrobić tak aby nie dało się abusovać mechanik.
Ja realnie już nic nie potrzebuję w bitwach ale wiem że Postać Poszukiwacza jest dymana na każdym kroku.
O na pewno nie popełniać błędu z wypuszczaniem odstających od reszty setów.
Unia 2k19 zestaw dorównujący Cortina 2k20 a na zestaw pod hp na atak równy cortinie musieliśmy czekać 2 lata xD
Dziękuję za tą wypowiedź

A noi super że bronie bulla np gdzie każdy chodził w broniach Cortiny na ataki zostały wsadzone za Pay wall super rozwiązanie.
Do tej pory bym śmigał w broniach Cortiny na ataku bo sobie z dupy wpadli na pomysł by 3 itemy z lotki były wyłącznie za bryłki po evencie xD.
Beka w sumie do tej pory normalny chłopek w hp nosi bronie Cortiny na ataku z 2k20 roku bo żydkom się oczy zaświeciły.

Jak zachęcić do bitw? Na pewno nie wkładać najbardziej optymalnych itemów za koniecznością płacenia za nie bryłkami.
A propos kiedy nowa jazda dla full dowo? Bo murrieta to już śmierdzi emerytem, za niedługo do komunii pójdzie. Może jakaś nowa jazda na atak?
Najlepiej za bryłeczki? Wypuszczona 5 miesięcy po evencie jestem za.
 

kruK629

Członek obsługi gry
Bardzo fajnie, że widoczne są jakieś zmiany. Z poziomu żołnierza tylko cieszyć się że w końcu strata hp oraz uniki są bardziej uwzglednione- nie tylko zadane dmg - to na spory Plus
Mam nadzieję że to nie koniec a początek jakiś zmian.
Brakuje jakiegoś większego docenienia za aktywność- może zwiększony mnożnik UOP za aktywność (dodatkowy bonus za 100%, 75%, 50% czas aktywności rund online)
Warto by przemyśleć inne nagrody (skrzynka (lub worek), potka expa.
 
Do góry