Aktualizacja - dyskusja

Większość ludzi chodzi na obronę na Gallifrey, to nie mógł być miarodajny test. Można było narzucić kryteria wyboru strony na bitwie np. według posiadanego rzemiosła, żeby jakoś sensownie podzielić ludzi.
 
Przedmioty z nowych kolekcji zostały dodane do gry przed DoD 2021... Serio potrzebny był ponad rok, żeby dopisać im te super bonusy i dodać odznaczenia???
 
Jeżeli kliknąć kościół = ~10k expa a bycie całą bitwę online ledwo 15k. Z czym do ludzi jak dla mnie 2x tyle powinno być spoko chyba że chcecie dalej aby gierka polegała na klikaniu bezmyślnie kościoła i braku interaakcji między graczami.

Pamiętajcie że to głownie fortowcy utrzymują tą gre przy życiu a nie dziadek co klika kościółek 10 lat i tylko ciuszki wymienia raz na ruski rok o to moja opiniia pozdrawiam widzów.
Jest średnio ale może być jeszcze lepiej.
 
Imo troche beka, ze bedac full dowo psem, lapiesz koscioly 650+, mozesz robic 30-60k expa co bitwe lub po prostu robic po 40k dmg co bitwe w normalnym eq i miec fun z gierki, a reszta klas moze jak dobrze gwiazdy i horoskop sie ulozy to zrobisz 15k expa x DD

"Pamiętajcie że teraz doświadczenie jest obliczane bardziej na podstawie mediany poziomów walczących graczy, a nie na podstawie tylko twojego poziomu"

To wszędzie super medianka musiała wlecieć, że 15k expa wylosowało !oooooo!
 
po aktualizacji będzie można znaleźć w pracy śnieżki ze starych eventów? ktoś to ogarnął, czy znowu czekamy 5 lat aż tą możliwość ktoś wprowadzi :(?
 
Oczywiście exp z dziennych aktywności powinien być na tyle satysfakcjonujący, aby aktywni gracze mieli szanse nadrabiania go do kiszących ogóra jagodziarzy czy bobów, którzy dostają z dziennego logowania 10 razy tyle na wyższych poziomach np 180+, ale po co to komu skromne 15k expa przy dobrych wiatrach jeżeli długo pożyjesz i coś postrzelasz i niezbalansowany exp i obrażenia dla kundli w dowo, którzy latają w secie na expa jest git
1675187819524.png
 
Nawet maxa sprzed aktualizacji nie tak łatwo wykręcić :D
Zamiast dać po prostu mnożnik x3 to robicie chuk wie jakie wzory i wychodzi syf :D

1675195279296.png
 
Nawet maxa sprzed aktualizacji nie tak łatwo wykręcić :D
Zamiast dać po prostu mnożnik x3 to robicie chuk wie jakie wzory i wychodzi syf :D

View attachment 3712
czy ja wiem uszku,wystarczy do eq fortowego dodac coś z % expa jasne (85% +potka 25% +premka postaci robotnika). Jasne obniży to naszą skuteczność fortową-średnio robie na bitwach 30-40k dmg a dziś 21k,ale za to dostałem 23933 punktów doświadczenia.
 
czy ja wiem uszku,wystarczy do eq fortowego dodac coś z % expa jasne (85% +potka 25% +premka postaci robotnika). Jasne obniży to naszą skuteczność fortową-średnio robie na bitwach 30-40k dmg a dziś 21k,ale za to dostałem 23933 punktów doświadczenia.
Totalnie nie o to mi chodzi, przed aktualką maxem było 6600 w przypadku tej postaci i bez żadnego problemu osiągalne co walkę.
Kluczowe zatem prawdopodobnie jest zdanie "Pamiętajcie że teraz doświadczenie jest obliczane bardziej na podstawie mediany poziomów walczących graczy, a nie na podstawie tylko twojego poziomu."

Czyli Ty dostałeś taki exp prawdopodobnie na świecie gdzie walczyli sami wysokopoziomowi gracze, na Sacramento gdzie zróżnicowanie jest duże efekty wydają się odwrotne od planowanych.
 
Do góry