Błędy po aktualizacji 2.36

Status
Zamknięty.

DeletedUser22095

Gość
Gość
Straciłam złudzenia, że macie resztki honoru. Dyskusja nie ma sensu.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Błąd występuje na wszystkich światach (przynajmniej u mnie) jeśli szybko się kliknie w przycisk ,,Darmowa gra". Wtedy następuje podwójne losowanie (zabiera mi 40 obligacji), chociaż nie wyświetla się komunikat o wyborze waluty do dodatkowego losowania.

Jest tak tylko przy próbie kolejnego losowania za obligacje/bryłki.

Wojtek nie jest w The West Teamie, nie ma dostępu do narzędzi więc nie może być pewnym tego co pisze. Nie można nazywać błędem tego, że gracz dokona wielokliku.
 

DeletedUser21854

Gość
Gość
Jezu, fusek jak ja Ci współczuję tej roboty... Ludzie, patrzcie co, jak i gdzie klikacie to nie będzie problemu. A Miss Anna to ma od jakiegoś czasu dziwnie dużo błędów w grze. Może pora kupić nową myszkę albo komputer? ;)
Pozdrawiam i nie spinajcie się tak!
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Miss po prostu zgłosiła błąd, że przy wielokliku nie wyskakuje powiadomienie o drugim losowaniu i samo się losuje. Czy to błąd? TAK! Odpowiedź w stylu ,,nie róbcie wieloklików to nie będzie błędu" to tak jak powiedzieć ,,nie chodźcie na bitwy fortowe to nie będzie z nimi błędów".
 

Ponury.Grabarz

Elitarny tester
A mi sie wydaje, ze to jest totalnie zbugowany ten wieloklik. Wlasnie losowalem na 1 swiecie 2x. Oup mialem 11 (w logach pisze ze nic nie zjadlo), brylek tez nie zjadlo :D
Bonusu tam nie mam.
 

DeletedUser22095

Gość
Gość
Naprawiono w końcu to koło fortuny, czy do końca szli w zaparte?
 
Status
Zamknięty.
Do góry