Ślub

  • Rozpoczynający wątek Thorgus
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci się podoba pomysł ze ślubem?

  • Tak! Super pomysł!

    Głosy: 370 61,2%
  • Tak! [z poprawkami]

    Głosy: 128 21,2%
  • Nie! [napisz dlaczego]

    Głosy: 107 17,7%

  • W sumie głosujących
    605
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Hahah jak jesteś w związku małżeńskim to spisz tylko 6 godzin. Najwyraźniej 2h przeznaczone na co innego :D:D:D
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Graty za opracowanie tematu ale i tak powiem NIE

Jedną żonę mam i wiem że drugiej takiej innej nie znajdę :)

Też mi powód, żeby na NIE dać, ale cóż, twój wybór :p. A propos - gratulacje za odkopanie tematu :). Dałem na Tak z poprawkami - wszystkie produkty, które można by znaleźć w TW powinny być dostarczone przez graczy. Powinny być prezenty dla nowożeńców. Można by też wykorzystać każdą z klas rzemiosła. Kucharz - wiadomo, Rymarz - od powozu, karocy itp. Kowal -obrączki, podkuwanie koni, jakieś sprzączki, ozdoby itp, Znachor - dobry trunek, miksturka na ból głowy (alkohol był naprawdę mocny).

Wszystko wydaje się doskonale przygotowane. Admini - zgłoście te propozycję do IG. pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fajny pomysł.Ożywiło by to Westa rzecz dobrze omówiona jestem na TAK ;;) Aczkolwiek trochę by to nie pasowało to atmosfery dzikiego zachodu
 

DeletedUser

Gość
Gość
ZDECYDOWANIE NIE! :&:
to już przesada, nie dość że jakieś ankiety o postacie, ciągłe zmiany, przez które poodchodziło sporo graczy, to jeszcze coś takiego...
a wiecie jak widzę te śluby? : TO WYCIĄGANIE KASY OD GRACZY!
JESTEM ZDECYDOWANIE NA NIE I TAK ZOSTANIE!
 

DeletedUser

Gość
Gość
A można przyjąć zasady mormonów i dopuścić wielożeństwo? :D
 

DeletedUser28304

Gość
Gość
Napisałeś : Co daje nam ślub?

W zasadzie nic... oprócz tego, że mamy wpis w
naszym profilu, że jesteśmy w związku małżeńskim
oraz dobra zabawa graczy podczas wesela

Gdyby para mogła by wymieniać się kasą i przedmiotami to byłbu dobry pomysł .
 

DeletedUser29088

Gość
Gość
ślub jako taki sam w sobie nie jest złym pomysłem, korzyści z małżeństwa mogły być tego typu np. jedno konto bankowe i ekwipunek na 2 pobrane osoby,
ale pomysł z weselem to już trochę przesada
 

DeletedUser19956

Gość
Gość
Mam taką propozycję: Gdy obie postacie są niedaleko siebie(powiedzmy 30min drogi) to obrażenia w pojedynkach mogły by wzrosnąć o jakieś 5-10%.
 

DeletedUser

Gość
Gość
super

Jestem na tak ale czy zamiast sukni ślubnej nie lepiej wziąść halkę...?
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm

a może jakieś bonusy za ślub?to będzie "zachęta":)
 

DeletedUser

Gość
Gość
tylko opcja wesela nie pasuje do gry
co na tym weselu miał byś niby robić?
Eee jak są ryby jesz to HP SIĘ PODNOSI? a i dlaczego nie z weselem?
a co do ślubów homo nie wiadomo to nie wtedy ich jeszcze nie było bo Henry Walker wziął by sztucer i...
 

DeletedUser22056

Gość
Gość
Pomysł jest świetny i idealnie opracowany. Jestem w 100% za! Naprawdę ciekawe urozmaicenie. W wielu grach MMO można brać ślub, to dlaczego w The Wescie nie można by było? Można również ustalić, że zależnie od poziomu kościoła będzie można robić większe śluby czy coś (w sensie, że na więcej gości 2 goście na poziom? ), lub ogólnie uroczystość można robić, ale dopiero od powiedzmy 10-20 poziomu kościoła? :) Żeby zachęcić graczy do pójścia na ślub to można by było dawać ileś tam pkt. expa za przebywanie na ślubie, czy coś w tym stylu, ale gracze zaproszeni by musieli dać jakiś prezent i np. od wielkości prezentu ilość expa, to takie moje propozycje urozmaicenia tego, jeżeli ktoś wcześniej o tym pisał to przepraszam, nie czytałem całego tematu, po dwóch stronach mi się znudziło :p
 

DeletedUser29016

Gość
Gość
Yes

Tak, ale proponuję także wprowadzić rozwód (w przypadku nieporozumienia się małżonków;))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciekawe nawet jakby nie było bonusów.

Akurat zacząłem grę z narzeczoną można by było potrenować ::DD:

A co bonusów mogło by nie być ich wcale nawet, ale jak ktoś tu wspomniał:
-bonusy z niedalekiej odległości:
+pojedynki
+prace

Tak.
 
Status
Zamknięty.
Do góry