Ślub

  • Rozpoczynający wątek Thorgus
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci się podoba pomysł ze ślubem?

  • Tak! Super pomysł!

    Głosy: 370 61,2%
  • Tak! [z poprawkami]

    Głosy: 128 21,2%
  • Nie! [napisz dlaczego]

    Głosy: 107 17,7%

  • W sumie głosujących
    605
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wprost nie wierzę, że ten pomysł jest aż tak popierany.
Słuchajcie, wyobraźcie sobie, ze jesteście rewolwerowcami wędrującymi po pustkowiach Dzikiego Zachodu w poszukiwaniu przygód i pieniędzy. Tylko Twoja strzelba, Twój koń i Ty. Nie macie czasu na miłostki. Czy dla błędnego westmana liczą się takie wartości jak miłość czy rodzina? Wątpię. Dla niego liczą się pieniądze; swoje potrzeby zaspakaja w pospolitych domach publicznych (może je także wprowadzimy, co?). To jeśli chodzi o realizm. Jeśli będę chciał małżeństwo w grach to kupię Simsy, a jak będę chciał więcej opcji to odpalę Minecrafta. O ile lubię takie innowacje w grach i zazwyczaj jestem za, to ten pomysł jest beznadziejny i na pewno zepsuje już i tak zszargany klimat gry.

'Zanim skrytykujesz pomysł z budynkami, pomyśl ile pracy w to włożyłem.'
-To jakiś sposób wymuszania głosów 'na tak' poprzez litość...? -,-


hmmm.... a oglądasz westerny?
W filmach każdy cowboy (zwykle główny bohater) wraca do swojej żony.

jak to mówią "Każdy Bill ma swoją Marry"
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na nie jak dla mnie pomysl troche dziecinada simsami mi zalatuje. I jak ktoś już napisał przewaga facetów na kobietami jest ogromna. Ale opracowanie pierwsza klasa ale chyba nie za to daje sie tak :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysl jest dobry, przeciez nikt was nie zmusza do slubu. Chcesz samotnie przemiezac prerie to tak zrob, proste!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moje propozycję są takie

-Małożonkowie mają swój dom w mieście
-Możliwość rozwodu (Jeżeli weźmie się pojedynek i zabiję (omdli) żonę/Męża automatyczny rozwód) a bez tego rozwód za 680$ od męża/Żony (Małożeństwo ma prawo nie dać rozwodu)
-Pokój w Hotelu (Chodź już jest):I:;;):ind:
 

DeletedUser

Gość
Gość
@up

Dobry pomysł, tylko co jak małżonkowie nie są w jednym mieście ::P:

Co do autora, świetny pomysł, jestem pełen podziwu, że włożyłeś w to tyle pracy i w ogóle. Pomysł jest świetny, bardzo urozmaiciło by to wtedy grę :eek:kul:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi Się Podoba :) Tylko Bogacze mogą mieć ślub ale kasa to chyba nie problem na TW
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie jest to ciekawe urozmaicenie. Choć mam pewne wątpliwości co do ceny. Od kiedy pojawił się Handel między graczami każdy chodzi ubrany jak choinka.
Teraz nawet 10.000 nic prawie nie znaczy, co kiedyś było fortuną, za którą można było rzeczy z górnej półki. Tak więc moim zdaniem koszt ślubu powinien wynosić jakieś
100.000 albo nawet i więcej. W takim wypadku przeciętny gracz raczej przemyślałby dobrze swój ślub. Nie zawierano by ich "od tak". Tak wiec zaznaczam opcję Na Tak [ z poprawkami ]

A i jak wspomniał Old Shatterhand1:

- proponuję by pojawił się "czat weselny" lub ogólnie zakładka w której byłby czat dostępny przez 24h po wzięciu ślubu.

Taki czat, również moim zdaniem mógłby być ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28220

Gość
Gość
Tak jak większość tu napisała pomysł fajny.
Ale myśle że nie będzie aż tak dużo par młodych .
Grają w to kobiety ale jednak myśle że jest ich zdecydowanie mnie niż mężczyzn.
 

DeletedUser21582

Gość
Gość
Dobry pomysł!
Każdy gość otrzymywałby wódkę z wesela (do użycia)
i byłoby też ryzyko np:
"mąż damy,z którą chcesz zatańczyć myśli,że chcesz ją uwieźć i uderza cię w twarz.Straciłeś 20 pkt. życia"
Ślub trwałby 48 godzin+sprzątanie jakieś 2 godziny,a jeśli ktoś nie chciałby sprzątać mógłby wynająć sprzątaczkę ;)
Podczas ślubu nikt nie może cię atakować,a jak ślub się skończy to automatycznie idziesz spać co wy na to?
 

DeletedUser25961

Gość
Gość
Już nie przesadzajmy z tym sprzątaniem i, tu przepraszam za sformułowanie, innym tego typu gównem ;p
A to ryzyko o którym mówisz oczywiście może być, tudzież to raczej gracze mają się bawić i rozmawiać ze sobą na czacie, a nie ma to być coś ala praca. To by zepsuło troszkę klimat takiego przedsięwzięcia.
Ale 100.000? Mistrzu, bądź co bądź, ale nie chcę płacić za ślub tyle, co za pas Ala. Już i tak daje się przedmioty na rozbudowę domu weselnego, jak i prawdopodobnie pieniądze na jego rozbudowę. Czyli koszty już czegoś takiego byłyby dość duże. A 100k$ to dość sporo bądź co bądź ;p Tutaj nie chodzi o korzyści, tylko o zabawę ;D A koszt ma nie pozwolić żenić się graczom z 5, czy 6 lvl-em. 10k$ w zupełności wystarczy, żeby przeciętny ,,dełestowiec" mógł się żenić na co najmniej 30 lvl-u.
Co do 1 obrazka zauważyłem błąd stylistyczny, nie wiem, czy ktoś już go zauważył przede mną bo wszystkiego mi się czytać nie chciało ;p
,, Przed kościołem widzisz grupę elegancko ubranych ludzi.
Przy kościele stoi elegancko przystrojona świeżymi kwiatami karoca z napisem nowożeńcy.", no i oczywiście ,,Don" Weselny ;p
Pomysł bardzo dobry, grafika bardzo dobra, ogólnie dużo pracy włożonej.
Gratuluję autorowi i mam nadzieję, że pomysł kiedyś wejdzie w życie ;)
 

DeletedUser21582

Gość
Gość
Dobry pomysł!
Każdy gość otrzymywałby wódkę z wesela (do użycia)
i byłoby też ryzyko np:
"mąż damy,z którą chcesz zatańczyć myśli,że chcesz ją uwieźć i uderza cię w twarz.Straciłeś 20 pkt. życia"
Ślub trwałby 48 godzin+sprzątanie jakieś 2 godziny,a jeśli ktoś nie chciałby sprzątać mógłby wynająć sprzątaczkę ;)
Podczas ślubu nikt nie może cię atakować,a jak ślub się skończy to automatycznie idziesz spać co wy na to?

Można jeszcze dodać,że podczas ślubu możesz bić się z kimś na pięści,ale wtedy nie masz ubrań i druga osoba musi się zgodzić.
 

DeletedUser28123

Gość
Gość
To nie metin :)
Moim zdaniem to nie jest za dobry pomysł, bo zanim to wprowadzą to minie sporo czasu i skoro nic to nie daje praktycznie to nikt by nie korzystał z tej opcji, a nie daj boże zrobili by w tym opłaty za bryłki, żeby więcej zarobić.(w sęsie InnoGames)
To moje zdanie :D
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Dodajmy suknie ślubne dla Panny Młodej, Pan Młody w stroju dżentelmena, catering ślubny, gości i wspomniany wyżej czat weselny :) Epicka zabawa...
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Nie uważasz że to jest dla innych czasami za drogo?

Od znajomych się pożyczy :)

A tak całkiem serio to wydaje mi się że ceny są okej!! zwłaszcza że ślub nie powinny brać osoby z mniejszym niż 30lv (lub wyższy)
Ale balanga musi być (pozdrawiam dave ::D: )

Pozdrawiam
dawodi
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Ślub na The West obniżył by wartość instytucji małżeństwa, a w oczach wielu - sprofanował. Można to potraktować też jako parodię, bo czy to nie śmieszne?
Z kolei, jeśli już chcecie wprowadzać takie zmiany, to dlaczego jak kolega wyżej wspomniał 'Od 30 lvl". Czyż mniejsze level'e nie mają prawa do uiszczenia swojej miłości? ::D:
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Ja podałem lv pierwszy który przyszedł mi na myśl nie wiem czy rzeczywiście od 30lv czy też nie..
Ale powinien być jakiś lv który oznaczał by coś w rodzaju dojrzałości (o ile wejdzie ten pomysł oczywiście)

Czy ślub na TW może być traktowany jako parodia??
Tak bo to jest śmieszne..
jestem za wejściem tego pomysłu w życie chodź uważam że ten pomysł zmienił by TW w Simsy ::D:
"(...)to dlaczego jak kolega wyżej wspomniał 'Od 30 lvl". Czyż mniejsze level'e nie mają prawa do uiszczenia swojej miłości?"

Oj tam oj tam mniejsze lv musiały by się zadowolić .*.*.*. (nie napisze tego)


Pozdrawiam
dawodi
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Załamka
Jakie nazwisko masz na myśli??
Kto w grze ma jakieś nazwisko..
Rozumiem tytuły ale nazwisko..

Nazwisko mogło by być dodane jako tytuł np.
dawodi XXXXX no.. ::DD:

Pozdrawiam
dawodi
 

DeletedUser

Gość
Gość
Graty za opracowanie tematu ale i tak powiem NIE

Jedną żonę mam i wiem że drugiej takiej innej nie znajdę :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry