Ślub

  • Rozpoczynający wątek Thorgus
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci się podoba pomysł ze ślubem?

  • Tak! Super pomysł!

    Głosy: 370 61,2%
  • Tak! [z poprawkami]

    Głosy: 128 21,2%
  • Nie! [napisz dlaczego]

    Głosy: 107 17,7%

  • W sumie głosujących
    605
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
nie krytykuj pomysł jest ok
napracował się
ale faktycznie trzeba zmienić coś
trzeba zmienić
1.możliwość pracowania razem daje dwa razy więcej xp i $
2.bonus fortowy dla małżeństw każde zadane obrażenie jest liczone podwójnie
3.wspólny dorobek wspólne konto małżenskie

starczy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hah, chcecie z TW zrobić jakiegoś śmiesznego facebooka?

Oczywiście, nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam jedno pytanko? po co to skoro to nic nie daje? rozumiem, że to w jakimś stopniu szpan, ale bez przesady :/ moim zdaniem powinno byś tak, że małżonkowie mogą prowadzić wspólne gospodarstwo domowe, czyli:
A) małżonkowie mogli by sobie przekazywać przedmioty, pieniądze (oczywiście byłby jakiś limit)
B) w hotelu mogli by korzystać z pokoju dla nowożeńców, który regenerował by energię szybciej niż inne pokoje.
c) małżonkowie mogą prowadzić wspólne rachunki, przez co każdy z małżonków w przypadku wpłaty pieniędzy do banku płaci tylko 50% prowizji, itp.

Zwróćmy jednak uwagę na to, że w TW jest znacznie więcej avatarów męskich, niż żeńskich :/

Taki apartament powinien regenerować motywację a nie energię/lub mniej energii :gwizd:
Edit:// Po np. 2 miesiącach w grze mogłoby to obniżać motywację ::D:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zdecydowanie na TAK

Pomysł bardzo fajny, na pewno urozmaici grę ;) Chociaż trochę nie rozumiem, czemu niektórzy zaznaczają NIE :huh::nie:, przecież to nie jest pomysł, ze zmniejszaniem celowania czy zwiększeniem podatku ... przecież nic nie tracicie hmpf Do tego pomysłu można by dodać jakieś bonusy (itemki dla małżeństwa <?> prace [np. posprzątaj dom, opiekuj się dziećmi] <?>, itp.) :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
można by dodać takie bonusy za zaręczyny dostają oby dwie osoby z 15 punktów cech
za urządzenie ślubu 50 punktów cech +prezenty od gośc
za każdego gościa który przybędzie na ślub dostają 5 punktów umiejętność
potrawy na ślubie moga dawać bonusy np. indyk +30hp +10 energia
małrzeństwa zajmuje też jeden budynek czyli w mieście może być max 50 małżeństw
za każdy dzień spędzony w małżeństwie dostajesz dodatkowe xp

chyba starczy co nie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Gdyby takie rzeczy pojawiały się w tego typu grach via www
To by nie miało sensu (ślub) i co jeszcze później robienie dzieci,kupienie psa ?
Dekorowanie domu,no bez żartów to by się przeistoczyło z gry w jakieś randkowe portale,tyle pracy w programowaniu dla głupiego szpanu,lepiej wyczerpać czas na pomysły które wprowadzą jakieś poprawki,rzeczy które pomogą w rozwijaniu gry itp :)

Do autora :
Wiem że się "namęczyłeś" w końcu trzeba było pobierać rendery i wklejać,hehe
wymyśl coś pożytecznego,widać że masz zapał ale z pomysłami trochę gorzej :D
 

DeletedUser14316

Gość
Gość
Ja kiedyś tam kliknąłem Tak, Super pomysł. Teraz żałuję.

Jestem na tak, ale z poprawkami:
- Zadowolenie gości zależy od graczy, bo nie zapraszasz przecież NPCów, ale zwykłych graczy.
- To, czy oni nie przyjdą, czy nie, zależy też od graczy, których zaprosimy.
- Dlaczego zaproszenia są płatne? Mogę nie wysyłać żadnego zaproszenia, a wyślę po prostu pw, a za pw przecież nie płacę. Zaproszenie jest niemalże takie samo, jak pw, ale po prostu bardziej "oficjalne".
- Dlaczego z powodu nie przyjścia gości na WESELE, ŚLUB jest unieważniony? Wesele to tylko ucztowanie małżeństwa, wcale nie musi go być.
- Dom weselny - pomysł nie przejdzie, ponieważ nie można wprowadzać pomysłów z dodaniem nowych budynków. Dodatkowo z ślubem kojarzyłyby się medale, a z nimi też nie można nawiązywać pomysłów.
- Dlaczego muszę płacić za te wszystkie rzeczy? Wybiorę sobie miejsce, w którym te wesele będzie, a tam nie będę musiał płacić za np. gości. Kupię jakiś namiot, a resztę mam w zasadzie za darmo.
- Dodatki... Tu akurat dobrałeś wszystko na 5 gości. A jeśli przyjdzie ich więcej? Wtedy dopiero będzie się myśleć "co będzie"?

W pomysł może dałeś wiele wysiłku, starałeś się dopracować, ale moim ostatecznym zdaniem nie przemyślałeś wiele spraw. To nie jest pomysł na 1 dzień.

Pozdrawiam,
Honda247
 

DeletedUser

Gość
Gość
Napracowales sie, plus dla Ciebie za to.

Mysle jednak, ze troche za duzo nawymyslane jest. Za duzo tych wszystkich oplat i budynkow. Poza tym, mysle, ze lepiej byloby, gdyby jednak byly z tego jakies korzysci. Zarowno dla pary mlodej jak i troche mniejsze dla gosci. Wtedy mogloby byc to dobre urozmaicenie gry. Taki maly bonus, nie zmieniajacy znaczaco gry, jak modlitwa w kosciele(a raczej troszke wiekszy). Nawet jak nie skorzystam, to nie bedzie mi on przeszkadzal
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Temacik na serio fajny duży +
ale opłaty muszą być bo ludzie będą się masowo żenić
 

DeletedUser27610

Gość
Gość
Bardzo dobry Pomysł
Trochę poprawek

* Możliwość zaproszenia miasta i sojuszu na ślub za jednym kliknięciem i zaproszenie pojedynczej osoby!
* Wesele odbywało się o wyznaczonej porze np. dnia 19.08.2011 o godzinie 10:00
* Możliwość dawania prezentów powyżej 200$(pieniądze lub przedmiot powyżej 200$)(obowiązkowe nie przydziemy bez prezentu)
* Możliwość zaakceptowania i niezaakceptowania(powód) zaproszenia
* Ślub odbywał by się w kościele a wesele(impreza) w hotelu
* Na weselu brakuję alkocholi powina być Wódka,Szampan,Tequila,Wino dla kobiet)
* Tort weselny!
* Gdy wychodzi się z wesela hp i energia wzrasta na max!
* Chat Weselny
 

DeletedUser22743

Gość
Gość
można by dodać takie bonusy za zaręczyny dostają oby dwie osoby z 15 punktów cech
za urządzenie ślubu 50 punktów cech +prezenty od gośc
za każdego gościa który przybędzie na ślub dostają 5 punktów umiejętność
potrawy na ślubie moga dawać bonusy np. indyk +30hp +10 energia
małrzeństwa zajmuje też jeden budynek czyli w mieście może być max 50 małżeństw
za każdy dzień spędzony w małżeństwie dostajesz dodatkowe xp

chyba starczy co nie?


Nie no jasne wprowadźmy jeszcze prezenty od adminów,np. boona,peacemaker billa i Spodnie buffalo billa ...
Do tego każdy nowożeniec dostaje 5k hp na stałe a co ?!

To ma być urozmaicenie bez dużego wpływu na grę aczkolwiek dającego jakieś plusy ;)
Z expem ok,np.100PD dziennie za wy3mywanie z okropnym współmałżonkiem :p
Ale reszta to przegięcie ...
 

DeletedUser27610

Gość
Gość
to wprowadzić ograniczenia np.
ślub od 60 lvl
tylko w sobotę i niedzielę
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobra pozdrawiam tyle czasu temat się toczy zero odpowiedzi adminów ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla mnie też beznadzieja NIENAWIDZĘ gier z jakimiś ślubami :&::&::&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł ma już dużo głosów za i przeciw, ale oczywiście team the west nic z tym nie robi :)

pomysł powinien być rozpatrzony, thorgus dużo się napracował nad samym pomysłem, ale czy administrator tego forum by w tym miesiącu online ?

nie wydaje mi się, jest masę dobrych pomysłów, lecz nikt z tym nic nie robi :)
 

DeletedUser19750

Gość
Gość
Za napracowanie się nad grafiką, nad pomysłem i całą resztą jestem na TAK::D:
 
Status
Zamknięty.
Do góry