Ślub

  • Rozpoczynający wątek Thorgus
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci się podoba pomysł ze ślubem?

  • Tak! Super pomysł!

    Głosy: 370 61,2%
  • Tak! [z poprawkami]

    Głosy: 128 21,2%
  • Nie! [napisz dlaczego]

    Głosy: 107 17,7%

  • W sumie głosujących
    605
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Skoro to nic nie daje, to po co ma być to wprowadzane? Gdyby były z tego jakieś większe korzyści, byłabym na tak, ale żeby wprowadzać to po jakiś wpis w profilu?
Dlatego z wyżej wymienionych powodów jestem na NIE
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Tak jak już ktoś tu dodał nagrody to dobry pomysł ale dla pary młodej np. Para młoda otrzyma jakiś prezent od systemu gry.
Co roku w dniu rocznicy będą otrzymywać jakiś upominek od systemu
A goście i para młoda na weselu będzie otrzymywać jakieś produkty które nadają się do skonsumowania i whisky lub czystą wódkę oczywiście do ekwipunku każdy taki otrzymany przedmiot miał by przed nazwą Ślubne XXXX
i dawał by jakiś bonus
Co wy na to a ja oczywiście jestem na tak i mam nadzieje że to dodadzą do gry
a cena tego ślubu jest ok chociaż podwyższył bym cenę produktów stołu tych alkocholi czy czegoś i oczywiście koszt gości bym zwiększył do czegoś a i dodał bym tych świadków ślubu i dokument którego nie dało by się sprzedać czy wyrzucić

a po ślubie co..... :)
:oops:
 

DeletedUser

Gość
Gość
dzieci hehe dobre a dzieci jak fikcyjne można było wchodzić na ich konto nie że się loguje tylko bierzesz an jakies dziecko i tam piszę wejdź na profil i wchodzi bez hasła tylko żona i mąż mogą hehe fajen co nie ::D:::D:::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
dzieci hehe dobre a dzieci jak fikcyjne można było wchodzić na ich konto nie że się loguje tylko bierzesz an jakies dziecko i tam piszę wejdź na profil i wchodzi bez hasła tylko żona i mąż mogą hehe fajen co nie ::D:::D:::D:

nie, zupełnie nie fajne
 

DeletedUser15709

Gość
Gość
Nie rozumiem jakim cudem ten pomysł zdobywa tak wiele pozytywnych głosów.

Przecież mieliśmy być tutaj kowbojami podróżującymi po Dzikim Zachodzie i szukającymi przygód w miejscowych Saloonach, a nie ranczerami, którzy wraz z rodziną osiedlają się w domach.

Wyobraźmy sobie męża, który co rano wstaje z łóżka, całuje swoją żonę, ubiera się w ciuchy kowboja, jedzie szukać przeciwników do pojedynku, co zajmuje mu cały dzień... a wieczorem wraca i zjada ze smakiem 'papsin-rapsin' (w kociewskiej gwarze zupa mleczna z bułką zamiast makaronu) przygotowany przez małżonkę. Coś mi tu nie pasuje. Do tematu dzieci nawet nie nawiązuję, bo to chyba żart.

Proponuję, aby po zawarciu małżeństwa konta Pary Młodej był kasowane a w zamian za to IG niech sprezentuje im wspólne konto w "Plemionach".
::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uuuu pomysł jest wybitny ^^ Fajnie jakby wszedł jeszcze w tej aktualce :) Obrazki są też super no nie mam zastrzeżeń pomysł do TW!
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak to super pomysł tylko mam jedną uwage
-mogłes dopisac tylko ze potem małzonkowie wybuduwuja sobie gdzies dom i prowadza gospodarstwo rolne ,pozyczaja $$$ itp.
A TAKTO SUPEROWY POMYSŁ!!!!!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak, a potem mają dzieci, hodują bydło, kupują dzieciom psa, zbierają kasę na prezenty na gwiazdkę, biorą kredyty i szukają lepszej oferty emerytalnej.
Pomysł jest w wielu innych mmo i go nie trawię. Dlaczego? Jak już chcemy urealniać, to po zbanowaniu nie powinniśmy móc założyć nowego konta, w końcu nikt nie wraca z zaświatów. Obecnie inno powinno się skupić na czymś naprawdę dobrym, a nie ślubach i zmienianiu okienek na mniej przejrzyste i brzydsze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wprost nie wierzę, że ten pomysł jest aż tak popierany.
Słuchajcie, wyobraźcie sobie, ze jesteście rewolwerowcami wędrującymi po pustkowiach Dzikiego Zachodu w poszukiwaniu przygód i pieniędzy. Tylko Twoja strzelba, Twój koń i Ty. Nie macie czasu na miłostki. Czy dla błędnego westmana liczą się takie wartości jak miłość czy rodzina? Wątpię. Dla niego liczą się pieniądze; swoje potrzeby zaspakaja w pospolitych domach publicznych (może je także wprowadzimy, co?). To jeśli chodzi o realizm. Jeśli będę chciał małżeństwo w grach to kupię Simsy, a jak będę chciał więcej opcji to odpalę Minecrafta. O ile lubię takie innowacje w grach i zazwyczaj jestem za, to ten pomysł jest beznadziejny i na pewno zepsuje już i tak zszargany klimat gry.

'Zanim skrytykujesz pomysł z budynkami, pomyśl ile pracy w to włożyłem.'
-To jakiś sposób wymuszania głosów 'na tak' poprzez litość...? -,-
 

DeletedUser12197

Gość
Gość
To, że jesteś na Dzikim Zachodzie nie znaczy że nie możesz się zakochać. Jedni rozrabiają, kradną, zabijają, a inni strzegą prawa, walczą za ojczyznę i się żenią. Proste, nie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
To, że jesteś na Dzikim Zachodzie nie znaczy że nie możesz się zakochać. Jedni rozrabiają, kradną, zabijają, a inni strzegą prawa, walczą za ojczyznę i się żenią. Proste, nie?
Ale po tym trzeba zostać i opiekować się rodziną, a nie biegać po całej mapie. W takim razie niech wprowadzi się ograniczenie oddalania się obu małżonków od miasta w którym zawarli ślub na 3 godziny drogi na kłusaku. Chyba, że kolejnym pomysłem z Waszej strony będzie separacja, wtedy się poddaję -,-'
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wprost nie wierzę, że ten pomysł jest aż tak popierany.
Słuchajcie, wyobraźcie sobie, ze jesteście rewolwerowcami wędrującymi po pustkowiach Dzikiego Zachodu w poszukiwaniu przygód i pieniędzy. Tylko Twoja strzelba, Twój koń i Ty. Nie macie czasu na miłostki. Czy dla błędnego westmana liczą się takie wartości jak miłość czy rodzina? Wątpię. Dla niego liczą się pieniądze; swoje potrzeby zaspakaja w pospolitych domach publicznych (może je także wprowadzimy, co?). To jeśli chodzi o realizm. Jeśli będę chciał małżeństwo w grach to kupię Simsy, a jak będę chciał więcej opcji to odpalę Minecrafta. O ile lubię takie innowacje w grach i zazwyczaj jestem za, to ten pomysł jest beznadziejny i na pewno zepsuje już i tak zszargany klimat gry.

'Zanim skrytykujesz pomysł z budynkami, pomyśl ile pracy w to włożyłem.'
-To jakiś sposób wymuszania głosów 'na tak' poprzez litość...? -,-
Całkowicie zgadzam się z powyższą wypowiedzią. Przeczytałem już niejedną książkę w tych tematach i pamiętam tylko dwóch żonatych westmanów, a z tego jeden był wdowcem, więc nie wiem czy to do końca się liczy. Coś takiego po prostu nie pasuje do klimatu gry. Nie ma sensu, bym się tu więcej rozpisywał, cytowany użytkownik napisał już wystarczająco wiele. Na nie.
 

DeletedUser27858

Gość
Gość
jestem na tak ale chyba będzie trzeba NPC kobietki wprowadzić bo za wiele to ich nie ma:)
ale pomysł fajny.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co do npc to mogli być bez miasta można było wybrać im wszystko tak jak jest do tworzenia postaci imię nadać,no i ubrania dawać ::):
 

DeletedUser28058

Gość
Gość
Halo jest tu ktoś czy jakiś administrator tu zagląda nie wiem na jakiej zasadzie wybieracie pomysły które można wprowadzić do gry ale ten pomysł powinien już tam być dawno :oops:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na Tak!

Pomysl bardzo ciekawy i dopracowany, ale szkoda, ze nic by sie za to nie dostawalo.
- Fajnie byloby dostawac doswiadczenie za to.
- A bedzie rozwód? (jak juz graczom nie chce sie byc z soba)
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Pomysł świetny , ale zmienił bym cenę wesela bo jest stanowczo za niska, wesele kosztuje :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry