Ślub

  • Rozpoczynający wątek Thorgus
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci się podoba pomysł ze ślubem?

  • Tak! Super pomysł!

    Głosy: 370 61,2%
  • Tak! [z poprawkami]

    Głosy: 128 21,2%
  • Nie! [napisz dlaczego]

    Głosy: 107 17,7%

  • W sumie głosujących
    605
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem, czy orientujesz się w realiach Dzikiego Zachodu, ale prawdziwy rewolwerowcy rzadko mieli żony i dzieci. Co innego plantatorzy, ale to przecież nie o nich chodzi. Jest więcej mężczyzn (znacznie więcej), więc trzeba by zaakcepotwać gejów w TW, żeby każdy mógł się pobawić ^^

Na nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
75% na tak lub z poprawkami 25% na NIE

więc cień szansy jest :)
Przeczytałbyś regulamin działu 'Propozycje'.
Proszę pamiętać, że "tak, ale do poprawki" w oczach moderatora magicznie zmienia się w "nie". Jeśli do poprawki, to proszę poprawić i dopiero zamieszczać.


Czyli jak pisałem : masz 50% na tak i 50% na nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser23220

Gość
Gość
Ale ja nie mówie Radell o mieczach świetlnych tylko o normalnym zjawisku występującym na dzikim zachodzie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam
Dla mnie Super pomysł. Oprawa graficzna jest dopracowana tylko do kazdej ceny bym dopisał jedno 0 ponieważ trochę za tanio. A goście mogliby po ślubie dostawać np. " Byłeś najlepszym tancerzem wesela i pan młody Ci dziękuje i daje nagrodę... " i np. 300 $ w nagrodę
Jestem na Tak xD
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Ale się chłopie napracowałeś...

Jednak jestem na nie. Dlaczego? Po pierwsze zalatuje simsami że aż strach, po drugie, nie wnosi nic do gry więc jest zbędnym zaśmiecaniem serwerów. Po wprowadzeniu ślubów czas by było na chrzciny, rozwody, pogrzeby, imieniny, urodziny, rocznice ślubów itp. itd. Aż mi się niedobrze robi jak wyobrażam sobie takiego The Westa....
 
Witam
Dla mnie Super pomysł. Oprawa graficzna jest dopracowana tylko do kazdej ceny bym dopisał jedno 0 ponieważ trochę za tanio. A goście mogliby po ślubie dostawać np. " Byłeś najlepszym tancerzem wesela i pan młody Ci dziękuje i daje nagrodę... " i np. 300 $ w nagrodę
Jestem na Tak xD

Bez przesady kolego Lord, bez przesady. To ma być mały dodatek a nie jeszcze jakieś losowanie kto najlepiej tańczył.

Po wprowadzeniu ślubów czas by było na chrzciny, rozwody, pogrzeby, imieniny, urodziny, rocznice ślubów itp. itd. Aż mi się niedobrze robi jak wyobrażam sobie takiego The Westa....

Przecież mówimy o ślubie a nie wyżej wymionionych uroczystośąciach.

P.S. Motyw miłosny pojawia się w niektórych westernach.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
no tak... jak byłby konkurs na tancerza no to jest to warunek losowy :)

można by było wprowadzić coś takiego, że dostajemy po weselu butelkę wina, która regeneruje nam np. 20% energii co wy na to?

albo dostajemy pieczonego indyka regenerującego 10% życia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Thorgus, przecież po alkoholu chyba łatwiej zasnąć, czyż nie?:p
a więc tak:
pomysł dopracowany, grafiki bardzo dobre, ale... no właśnie. za bardzo mi nie pasuje do konwencji Westa, niedługo powstaną pomysły by adoptować innych graczy... propozycja mi nie przeszkadza, ale na tak nie zagłosuje- za duże podobieństwo do simsów, a pewnie zaraz by się znalazły osoby piszące "bac mojom dziefczynom"... więc nie głosuję wcale;)
aa, właśnie- nie można proponować nowych przedmiotów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5603

Gość
Gość
Przecież mówimy o ślubie a nie wyżej wymionionych uroczystośąciach.

P.S. Motyw miłosny pojawia się w niektórych westernach.

W tej chwili mówimy o ślubach ale za chwilę ktoś zaproponuje to co opisałem. Bo niby czemu nie? Motyw pogrzebu np. jest w każdym westernie. I zasadnicze pytanie: Na co to komu?
 

DeletedUser

Gość
Gość
proszę o wypowiadanie się na temat ślubu
i propozycje z NIM ZWIĄZANE
a nie np. pogrzebów itd...

 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie mogę ale poleciałeś..
Tyle grafiki, żebym mógł bestialsko wcisnąć NIE i przejść dalej..
Pomysł kiepski, żywcem wyciągnięty z gry o nazwie Metin.
Jakie są korzyści z tego ślubu? Że mamy napisane z kim jesteśmy w związku? To ma być fejsbuk czy co? I będzie moda na branie ślubów z pseudo-kobietami w grze?

Weź, są ciekawsze pomysły do realizowania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście, że wielkie zielone TAK, ale z poprawkami bo jak wesele to i wóda musi być. Powinna też być opcja rozwodu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No dlaczego nie? Jak ktoś chce to chce ja się do tego nie mieszam.
na tak
 

DeletedUser

Gość
Gość
ludzie, są tacy że jak jest coś w innych grach to tutaj już nie może być :)

to są gry na ZUPEŁNIE innych zasadach... a i tak, nasza postać jest jak awatar, można grać kobietą, albo też facetem.

założę się, że 50-60% tych kobiet to mają płeć żeńską w The west to w realu mężczyźni ;)

a i piszę się Facebook, a nie fejsbuk
 

DeletedUser

Gość
Gość
ludzie, są tacy że jak jest coś w innych grach to tutaj już nie może być :)

to są gry na ZUPEŁNIE innych zasadach... a i tak, nasza postać jest jak awatar, można grać kobietą, albo też facetem.

założę się, że 50-60% tych kobiet to mają płeć żeńską w The west to w realu mężczyźni ;)

a i piszę się Facebook, a nie fejsbuk

Przepraszam, ale to była ironia :)

Zgadzam się z tym, że większość "kobiet" w grze to mężczyźni. Z resztą sami się przyznają w profilach, że to by urozmaicić grę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zwiększyłem liczbę pozytywnych głosów do 55% :D

tylko ciekawe jak homo mają mieć dzieci :D Ogólnie jestem na tak, urozmaicenie, i wiele innych korzyści, można by dodać też żeby za branie ślubów dostawało się itemy z jakiś setów, np pierścionki zaręczynowe które dają nam np motywacje do pracy bo wiemy że po powrocie czek na nas ciepłe łóżko i... znaczy tylko ciepłe łóżko :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
za uczestnictwo w ślubie goście powinni dostawać np. 100 % hp ale wtedy spadała by do 0 energia :p

zabawa kosztuję energię
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Zdecydowane NIE dla robienia z TW Metina czy innych simsów :p

Maryna to cudownie ujął... czekamy na chrzciny, pogrzeby i odwszawianie ulubionego pieska :)
 
jestem na TAK , ładnie i wyraźnie przedstawiłeś to , jestem pod wrażeniem ;)

Ale jakieś niewielkie korzyści by się przydały , tylko niektórzy gracze będą mieli problem ze zdobyciem żony ;p


Thorgus ja bym dodał ten hotel , noc poślubna musi być ;)

a do tego dodał bym jeszcze poprawiny ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry