Ślub

  • Rozpoczynający wątek Thorgus
  • Data rozpoczęcia

Jak Ci się podoba pomysł ze ślubem?

  • Tak! Super pomysł!

    Głosy: 370 61,2%
  • Tak! [z poprawkami]

    Głosy: 128 21,2%
  • Nie! [napisz dlaczego]

    Głosy: 107 17,7%

  • W sumie głosujących
    605
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
nie, dlatego że ludzie zaraz zaczną masowo brać śluby a nie o to chodzi


ślub:

związek kobiety z mężczyzną
 

DeletedUser22138

Gość
Gość
nie, dlatego że ludzie zaraz zaczną masowo brać śluby a nie o to chodzi


ślub:

związek kobiety z mężczyzną


z tym może być problem a konkretnie o wiele mniej kobiet od mężczyzn w TW
twój pomysł jest bardzo fajny, rozbudowany widać że się napracowałes. popieram wymianę forsy i przedmiotów w małżeństwie i daje tobie wielkie TAK
 

DeletedUser10994

Gość
Gość
Nie wprowadzaj kolegi w błąd.
Gdybym napisał, że w grze mają być wprowadzone świetlne miecze z gwiezdnych wojen, pomysł miałby 90/100 głosów na TAK, to i tak by nie wprowadzili. Pomysł musi być jeszcze dopasowany do klimatu gry.
Nie jestem pewien czy małżeństwo, dzieci i gospodarstwo domowe pasuje do prawdziwego Dzikiego Zachodu.


Ale nie martw się autorze :)
Mało idei zdobywa te 90% 'taków'.
Twój pomysł ma jakieś 51% głosów pozytywnych i 49% negatywnych.

kto chciałby gwiezdne miecze?Chyba nikt.Powinni w regulaminie napisać:
"Zakazuje się dodawania propozycji nie związanych z tematyką dzikiego zachodu"
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
pomysł ok, ale ceny za niskie, za sam ślub z 30 osobami powinno być jakoś 30 tysięcy, bo inaczej co drugi gracz by biegał z tym.. zawarciem małżeństwa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powinni w regulaminie napisać:
"Zakazuje się dodawania propozycji nie związanych z tematyką dzikiego zachodu"

Regulamin napisał:
Propozycje muszą się trzymać tematyki gry i tego, czego by można się spodziewać po Amerykańskim Dzikim Zachodzie.

Czyżbyś nie czytał regulaminu? To to samo co Ty napisałeś...


Co do pomysłu: w tej grze jest raczej mało kobiet więc śluby nie będą za często, na tak.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bardzo ładnie przedstawiłeś, pomysł już był kiedyś (chyba?) ale nigdy nie opisany w taki sposób. Jak dla mnie trzeba byłoby wprowadzić kilka przedmiotów (rodzaje alkoholi), żeby gracze mogli je otrzymywać po weselu.
TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na tak ale można by było zrobić tak,że jak się ożenią to mają dostęp do swoich ekwipunków itp ale nie mogą zakładać ubrań współ małżonka bo inaczej...wiecie co





JESTEM NA TAK
 

DeletedUser21027

Gość
Gość
Jestem na tak ;;) Urozmaici to trochę naszą,już dość nudząca się grę ::P:
Tak dopracowanych szczegółów jeszcze w żadnej propozycji nie widziałem ::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po ślubie małżonkowie dostają po 5000XP, a goście po 1000XP. Ponadto małżonkowie dostają medal oraz garnitur(pan) i suknia weselna(pani). Musi być też jakieś utrzymanie małżeństwa po ślubie. Oraz co z dziećmi?!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielki + za opracowanie. Plus za samo wpadniecię na pomysł. Tylko jedno pytanie.

Od kiedy Indianie biorą ślub ?

Jeszcze do tego... Na początku byłby wysyp małżeństw, a potem rzadko co, jedynym logicznym plusem byłoby zmniejszenie różnicy postaci żeńskiej do męskiej na nowych światach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A propos menu. Gość dostanie po ślubie np.:1 wódka +15%motywacja, 2 kawałki tortu +10%HP, 5 cukierków +10%energia itp. Coś w rodzaju kalendarza adwentowego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
szkoda, że nie można proponować nowych przedmiotów wymyśliłbym fajne itemki :) suknia ślubna itd :)
 

DeletedUser21834

Gość
Gość
jeszcze tylko 3D i napis MMORPG,a the-west nie będzie juz tym samym westem. A mebelki i lodówka w ratuszu ???

Pomysł ze ślubem mi się podoba, taka mała imprezka z najbliższymi i z wybranką xD Tylko co z rozwodem ??? :huh:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Noo oprócz ślubu dodajcie możliwość zmiany twarzy i włosów, a w ogóle to cały avatar żeby się dało zmienić! ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wg. mnie : pomysł genialny jeden z najbardziej dopracowanych. Jestem na 99 % pewna że wprowadzą :D Znaczenie zwiększyło by to interakcję między graczami :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
NA tak!

Dlaczego?

Opracowanie graficzne wyśmienite:D, widać, że się napracowałeś.

Ja sam kiedyś też proponowałem taki pomysł ale jak widać nie przeszedł i nie został jakoś poparty przez opinię publiczną.

Ja w sowim pomyśle miałem inną korzyść czyli taką, że jedno z małożonków zostało zaatakowane i powiedzmy omdlało to drugie z tych małozonków mogło by zrewanżować się za te omdlenie i zatakować tego aktakującego. Wtedy był by taki bonus że mamy np.30% szans na zadanie bardzo mocnego udeżenia (czyli, że zadamy w jednej rundzie możemy zadać sporo).

Co do reszty

czyli te bonusy ekonomiczne to wg. mnie za duże ułatwienie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. Ładne i starannie dopracowane obrazki graficzne . TAK!
2. Fajny pomysł . TAK !
3. Jest jeden błąd w pisowni słowo : "olkiestry" a powinno być "orkiestry" . ( ale błędy się każdemu zdarzają ) TAK !
3x TAK ! :I:
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Thorgus napisał:
Co daje nam ślub?

W zasadzie nic... oprócz tego, że mamy wpis w
naszym profilu, że jesteśmy w związku małżeńskim
oraz dobra zabawa graczy podczas wesela

W TW ślub już sam w sobie nie jest ciekawym pomysłem, a w tym pomyśle nie ma nawet korzyści ze ślubu...

Na NIE

EDIT: Po spojrzeniu na ankietę wiedziałem, że zostanę skrytykowany, ale wiecie? Guzik mnie to obchodzi. Jeśli tak bardzo ci zależało, aby nikt nie głosował na nie to równie dobrze mogłeś usunąć tą opcje... Wolę poczekać na pomysły z mapy drogowej (o ile w ogóle wejdą :p) niż czekać na ślub:confused:.
Poza tym nie głosuję zawsze na NIE, na TAK głosuję w pomysłach wartych uwagi.
Tyle na ten temat...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry