Świat bez fortów

  • Rozpoczynający wątek Barsolar
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o serwerze bez fortów?


  • W sumie głosujących
    432
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Może wprowadźmy od razu następne 5 światów?

1 dla bobów
2 dla fortowców
3 dla pojedynkwowiczów
4 dla pp pod exp
5 dla pp pod kasę

To co, że poprzednie światy się wyludnią, wtedy się wprowadzi następne 5 albo od razu 10.

NIE, NIE i JESZCZE RAZ NIE
 

DeletedUser19235

Gość
Gość
Jestem za, moim zdaniem to jeden z najlepszych pomysłów na tym forum. Przydałby się serwer dla pojedynkowiczów. Jeśli jakiś fortowiec nie będzie chciał grać, nie będzie musiał. A pojedynkowicze na "fortowych" światach niestety muszą.

P.S. No i myślę, że wielu graczy tęskni za TW sprzed roku ;) Wtedy ta gra miała chyba lepszy klimat.

ooo tak zgadzam się :)

Świat pojedynkowiczów , to jest coś !

Oczywiście Za !!!
 

DeletedUser

Gość
Gość
W ankiecie nie ma opcji "zły pomysł" . Chciałbym zagłosować na nie, ale nie obchodzą mnie serwery tylko pomysł.
 

DeletedUser19363

Gość
Gość
Świat bez pojedynkowiczów, bo mój PP nie może sobie szukać w spokoju, a Bob pracować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na tak! Nigdy nie grałem w starą wersję The-West i bardzo chciałbym zobaczyć, jak to wyglądało. Jeżeli ktoś nie chciałby grać, to jego sprawa, ale dla niektórych byłoby to przyjemne. Jest to jeden z tych pomysłów, które można bardzo łatwo zignorować, jeśli się nie podobają.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja lubie bitwy fortowe ale z chęcia zagrałbym na takim świecie. JESTEM ZA ! Szczerze mówiąc to wolałem tamtą wersję TW gdzie nie było fortów i sam miałem na forum napisać coś podobnego. JESTEM 100 % ZA !!! pif paf
____________________________________________________________

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, ponieważ jak już pisano, gra bez fortów MUSI się po pewnym czasie znudzić.
Te kółeczka i kółeczka. Zbieranie pomidorów itd. Taki świat musiałby upaść prędzej czy później.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez fortów byłoby trochę nudno, ale jak ktoś nie lubi to coś dla niego.

Pozdrawiam pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
fort to najlepsza rzecz jakąmogli wprowadzić do the westa poco go kasować
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie dla odmiany przydałby się taki świat bez fortów :) Jestem na TAK!
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
Ooooo :) Zdecydowane, duże, czerwone TAK. Już mi się znudziły pojedynki z fortowcami gdzie nie trzeba się nawet wysilić żeby wygrać ;) Nawet zawadiacy teraz dają conajmniej połowe umków w HP tylko żeby iść "na forty"...
Na Dakocie istnieje może z 6-7 miast typowo pojedynkowych, ale nie opłaca się walczyć z ludźmi z takich miast komuś kto musi iść do nich 2h o_O

Jak już mówiłem: pomysł świetny ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak już to zrobi taki serwer calssic zwykły stary the west z przed roku bez targu i innych
na pewno było by duże wzięcie na taki serwer
 
Ja jestem na tak, niektórzy dowódcy każą dawać wszystko w HP, bo wylecisz z miasta. Więc świat bez fortów byłby odpoczynkiem od takiej denerwującej selekcji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry