Świat bez fortów

  • Rozpoczynający wątek Barsolar
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o serwerze bez fortów?


  • W sumie głosujących
    432
Status
Zamknięty.

DeletedUser22743

Gość
Gość
Z chęcią bym zagrał na czysto pojedynkowym świecie ;D
Oczywiście trzeba by było go jakoś urozmaicić ale myślę że spokojnie taki świat by zapracował na swoje u3manie :D
Nie wiem jak było na TW zanim zrobiono forty ale to według mnie super sprawa była :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Masz rację, znajdę 3 w moim sektorze i będę z nimi latał po całej mapie bo "u nas" nie ma z kim się pojedynkować :I:

racja nie ma kogo atakowac no chyba bezbronnych fortowcow/bobow z ktorych jest exp,a do miast pojedynkowych jest po 1h-2h drogi to szkoda czasu na takie podrożę
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moim zdaniem to dobry pomysł , ale może przydałby się też świat pod samych handlarzy, tzn. że na tym świecie nie byłoby pojedynków ani bitew fortowych, tylko dropienie w spokoju. Uważam że to dobry pomysł zrobić kilka takich światów, jeden ogólny i kilka np.: pod bitwy, pojedynki, handel, i rozbudowę miast, np. świat wygrywa miasto które najszybciej się rozbudowało i ma najwięcej punktów rozbudowy..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem to dobry pomysł , ale może przydałby się też świat pod samych handlarzy, tzn. że na tym świecie nie byłoby pojedynków ani bitew fortowych, tylko dropienie w spokoju. Uważam że to dobry pomysł zrobić kilka takich światów, jeden ogólny i kilka np.: pod bitwy, pojedynki, handel, i rozbudowę miast, np. świat wygrywa miasto które najszybciej się rozbudowało i ma najwięcej punktów rozbudowy..

Co do postu kolegi, to myślę, że nie trzeba się w tym pomyśle rozpędzać.
Zaraz będą światy, gdzie będzie można tylko łazić i np. zbierać zboże (świat rolników). Ludzie nie róbcie z TW jakiegoś MMORPG! This is gra na przeglądarkę.
Dojdzie do tego, że trzeba będzie ściągnąć lanchera jak do jakiegoś WOTa.:huh:
 
No nie wiem:nie:, ja np. chcę sobie podropić w spokoju rzeczy, nazbierać kaskę, będąc w mieście i w sojuszu, a tu każdy że ja mam iść na forty albo mnie pojedynkuje, co jest rzeczą wiadomą jak jestem full pod handel to przegram i mnie będą omdlewać :(.

pif paf:gwizd::traper:
 

DeletedUser14566

Gość
Gość
Ja bym chciał, aby powstał taki świat, albo byśmy jeszcze bardziej się cofnęli w czasie i powstałby świat Classic. Z początków TW.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym chciał, aby powstał taki świat, albo byśmy jeszcze bardziej się cofnęli w czasie i powstałby świat Classic. Z początków TW.

Świat Classic:
Pamiętam tamte czasy, grałem wtedy.
Nie było spodni, pasków, setów:ind:. Taki świat to może nawet by przeszedł...:kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podoba mi się ale tak jak koledzy wolałbym serwer Classic. W tamtej epoce jestem obeznany a tutaj... Nawet nie wiedziałem, że wprowadzili rzemiosło. ::D:

@Lord Mateo98 w takim razie odejdź z miasta i proste...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Odejść z miasta? A co z darmowym hotelem? Płacić codziennie 250$ za spanie?
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
Tutaj właśnie chodziło o pojedynki od zawsze... przynajmniej dopóki nie weszły forty...
To, że ktoś Cię atakuje to jest normalne, no bo kogo ma atakować? Pojedynkowiczów prawie nie ma więc trzeba lać handlarzy/bobów/fortowców !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie... Mam własne miasto, odszedłem bo mnie atakuje dybek122 a ja chcęw spokoju podropić.

A skołować jakiegoś zapalonego na pojedynki z miasta nie można poprosić, żeby go trochę pokosił? Da ci spokój. Są też listy gończe...

Ewentualnie przez noc dajesz dyla i mu się znudzi uganianie się za tobą przez cały s1
 
Status
Zamknięty.
Do góry