ŻOŁNIERZ CZY ZAWADIAKA

  • Rozpoczynający wątek Igorando1
  • Data rozpoczęcia

Kogo wybrać??

  • ŻOŁNIERZ

    Głosy: 303 71,1%
  • ZAWADIAKA

    Głosy: 123 28,9%

  • W sumie głosujących
    426
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
żołnierz ma najlepsze bonusy.jeśli jesteś żołnierzem to najlepiej tak rozdawać skille:Na przemian rozdajesz charyzmę i siłę,czyli mniej więcej tak:
10 poz.:siła,siła uderzenia razy 2,Punkty życia razy 1
11 poz.:charyzma,zaskoczenie razy 2,taktyka razy 1
12poz.:siła,siła uderzenia razy 2,HP razy 1...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chyba, że grasz strzelcem :D Zawadiaka ma też zadania łatwiejsze, lepsze premie nagrody moim zdaniem:)
Zawadiaka jest dobry ze wzgledu na motywację i tyle, można więcej podexpić, można więcej zarobić, żołnierz jest dla defensorów:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na świecie 1 mam zawadiake nastawionego tylko na pojedynki. Plusy u zawadiaki to szybkość i szybka motywacja także można dużo szybciej się pojedynkować co jest dość ważne. Lecz osobiście wybieram żołnierza po pierwsze jest to postać o wiele lepsza do pojedynków od zawadiaki. ma lepsze bonusy np. dzięki dodawaniu pkt. umiejętności w pkt. życia można przeprowadzić dużo pojedynków bez obaw o omdlenie. Jeszcze co jest według mnie jego największym plusem to bonus: Poziom potrzebny do użycia danej broni jest obniżony o 3 poziomy. Może według niektórych 3 poziomy to mało ale na wyższych lvlach to bardzo dużo, wtedy mamy przewage nad wrogiem ponieważ mamy lepszą broń. z tych powodów zagłosowałem na żołnierza.

Pozdrawiam: steciu9:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żołnież jest dla począatkujących którzy się zacieszają, że mają więcej taktyki i lepsze bronie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żołnierz- dlaczego?? Chyba dlatego, że jest łatwiej :) Zawadiaka to "wyższa szkoła jazdy"
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Ja gram i zawadiaką i żołnierzem. Osobiście bardziej podoba mi się żołnierz, ma chyba trochę lepsze bonusy od zawadiaki.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawadiaka to "wyższa szkoła jazdy"

Hmm... gdzieś to już słyszałem :D zawadiaka jest dla doświadczonych i ogarniających to grę :p bo jeżeli źle rozdasz wbijesz się w gorącą okolicę ... prześpisz ten bonus motywacji , nawet z niego nie skorzystasz.
A tak wg t o ilu jest zawadiaków którzy robią tak : mają duuuużo w zaskoczeniu ,atakuje-wygrywam , atakuje-wygrywam, śpie -> atakuje-wygrywam , atakuje-wygrywam, śpie, [morale spadają poniżej 80] atakuje bez ekwipunku lub uników omdlewam się , pracuje 2 dni przy opłacalnych zaskoczeniowo-strzeleckich prackach :D nie złe rozwiązanie :)



sory ktoś zagłosował, nie spojrzałem na datę i odkopałem stary i dobrze znany temat :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Osobiście polecam żołnierza. Zaczełem nim swoją przygodę z The-Westem i sprawia wrażenie najlepszej maszyny do pojedynków:D.
Na wyższym lvl kiedy możesz założyć o te 3 poziomy szybciej kolejną broń jest sporą przewaga nad innymi klasami. Na dodatek kiedy ma się ponad 2000 można robić po 6-10 pojedynków bez spania a czy dostane za pojedynek 300 czy 250 pkt expa nie robi mi zbytniej różnicy. Niestety rzadko kto mnie atakuje wiec z ostatniego bonusu żołnierza nie z korzystałem, ponieważ nie mam ani jednego punkta wpakowanego w taktykę:p
 

DeletedUser17112

Gość
Gość
Ja osobiście polecam Zawadiakę. Fajnie się gra i lepiej expi dzięki bonusowi do motywki. Albo jak skradniesz powiedzmy 500$ to dostaniesz 550$ to duży bonus jak potrzebujesz kasy na jakiś item lub broń. Żołnierz ma bonus do taktyki, do broni i do HP, ale wydaje mi się, że w dalszej fazie gry Zawadiaka zaczyna wyprzedzać Żołnierzy. Questy też ma Zawadiaka łatwiejsze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żołnierz nieee

Żołnierz ma dobre bony ale ciulowe Questy więc zawadiaka
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żołnierz ma dobre bony ale ciulowe Questy więc zawadiaka

Żołnierz wcale nie ma ciulowych Questów, tylko trzeba odpowiednio rozdawać umiejki i wcale nie trzeba żadnych reskilli, aby skończyć te zadania.
Zresztą za questy i tak nie ma zbyt wiele expa. Lepiej stoczyć kilkanaście pojedynków i wyjdzie na to samo. Ja mam zawadiakę 70lvl i w zadaniu dla zawadiaki zawieszam się na polowaniu na bizony. Obliczyłem sobie, że wbiłem 64% obecnych lvli + ze 20% z fortów, bo chodzę na każdą bitwę, a są codziennie. Resztę, czyli te kilkanaście % mam z questów i prac, a prace robię tylko na kasę. Rzadko mnie ktoś usypia, bo mam 144 odp, 127 ref i 1800pż.

Pozdrawiam Pana Miotełkę :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mistrz , na te bizony jest sposób , tez myslałęm że sie na tym zatne , ale wyczytałem że 3 przedmioty indianina dają 40 pkt pracy do bizonów :p
 

DeletedUser12188

Gość
Gość
Ja się nie szyczę tylko po prostu wiem,ze zawadiaka jest lepszy.Teraz mam 49 lvl i wymiatam w pojedynkach a na 9 świecie mam żołnierza i żołnierz teraz to tyolko na bitwy fortowe moze chodzićbo jest dobry.Jedynym plusem żołnierza jest to,ze ma bonus do taktyki i nic po za tym,bo co to 3 lvl niżej bronić jak mozną ją mieć i tak później zawadiaką.Jak trafisz na dobrego przeciwnika(ja na tekiego trafiłem)jest to żołnierz i dziennie jak się z nim pojedynkuje dostaje po 400-500 expa a 2 razy się tylko z nim pojedynkuje i dużo kaski dostaję.A i jeszcze jak trafisz na takiego co wygrasz 1000$ w pojedynku żołnierzem to zawadiaka wygra 1100$ i już100$ jesteśdo przodu.Ja dziennie zarabiam jakieś 400-500$
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Jeśli chcesz pojedynkować się naprawdę często to bym radził zawadiakę tak jak wybrałem ja ;). Szybciej by ci wzrosła motywacja tak to żołnierzem musisz np. czekać jeden dzień na wzrost jeśli ci dużo spadnie a tak to jedna nocka mija i motywacja - 100% no i luzik więcej też kaski wpada no i jeśli chcesz szybko zwiać przed "ochroniarzem" atakowanego to zawsze już masz plusik te 10%
 

DeletedUser

Gość
Gość
Każda z tych klas ma swoje plusy i minusy.

Jeśli chcesz wieść w miarę spokojny żywot i "czasem wyskoczyć na miasto :D" polecam żołnierza, z powodu bonusów do obrony.
Grałem swego czasu zawadiaką i nie narzekam... mnóstwo pojedynków i fakt, że mało kto atakuje zawadiakę :) W dodatku przy mądrze rozłożonych umiejętnościach zawadiaka ma łatwiejszy questline, bez konieczności reskillu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żołnież jest dla począatkujących którzy się zacieszają, że mają więcej taktyki i lepsze bronie.


może i masz rację
u żołnierza jest ten dobry fakt że mają premię do taktyki ale jeżeli gracze popatrzą sobie na twoją postać i zobaczą że masz dużo taktyki to sobie pomyślą po co atakować na pewno przegram i wtedy zero z tego zysków

Zawadiaka jest dla graczy którzy głównie się expią na pojedynkach dla mnie była by dobra ale szkoda że nie ma 2 szansy na zmianę postaci
 

DeletedUser

Gość
Gość
Żołnierz wcale nie ma ciulowych Questów, tylko trzeba odpowiednio rozdawać umiejki i wcale nie trzeba żadnych reskilli, aby skończyć te zadania.
Zresztą za questy i tak nie ma zbyt wiele expa. Lepiej stoczyć kilkanaście pojedynków i wyjdzie na to samo. Ja mam zawadiakę 70lvl i w zadaniu dla zawadiaki zawieszam się na polowaniu na bizony. Obliczyłem sobie, że wbiłem 64% obecnych lvli + ze 20% z fortów, bo chodzę na każdą bitwę, a są codziennie. Resztę, czyli te kilkanaście % mam z questów i prac, a prace robię tylko na kasę. Rzadko mnie ktoś usypia, bo mam 144 odp, 127 ref i 1800pż.

Pozdrawiam Pana Miotełkę :D

teraz widzę że masz racje sam nigdy żołnierzem grałem tylko bez sensu się zasugerowałem opinią typa z mojej klasy, a tydzień temu zobaczyłem jego żołnierza strzeleckiego i między innymi 20 do pływania...
do polowania polecam set indiania.
Pozdrawiam Mistrz7777 :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16354

Gość
Gość
Każda z klas jak to już kilka osób powiedziało ma swoje zalety. Zawadiaka jest bardziej "pokrzywdzoną" postacią ze względu na bonusy. Osobiście lepiej gra mi się żołnierzem, lecz mam zamiar jeszcze zagrać zawadiaką i zobaczyć czy będzie rzeczywiście dużo trudniej.
Podsumowując:
- jeżeli nie masz dużego doświadczenia, a chcesz żeby Ci w miarę dobrze szło wybierz żołnierza,
- jeżeli masz doświadczenie, jesteś ambitny i wierzysz że poradzisz sobie zawadiaką, a także jego bonusy Ci odpowiadają wybierz właśnie jego.
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Zolnierz jest dobry na forty pojedynki moze miec wczesniej bronie z lvl od zawiadaki punkty zycia a zawiadaka motywacja i co z tego nikt sie tyle nie pojedynkoje zeby az tak zbil motywacje do pojedynkow po co 10%wiecej kasy jak nikt nie nosi kasy przy sobie a jak juz tak to 10% to grosze... zolnierz gromi zawiadake ktory jest najbardziej pokrzywdzony w tej grze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nikt siętak dużo nie pojedynkuje. Ja raz się pojedynkowałem 6 razy dziennie i bonus do motywacji się bardzo przydaje i zawadiaka ma dużo łatwiejsze zadania. Idąc w broń strzelecką napewno wykonasz zadania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry