ŻOŁNIERZ CZY ZAWADIAKA

  • Rozpoczynający wątek Igorando1
  • Data rozpoczęcia

Kogo wybrać??

  • ŻOŁNIERZ

    Głosy: 303 71,1%
  • ZAWADIAKA

    Głosy: 123 28,9%

  • W sumie głosujących
    426
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
hehe on woli brązowy ;p ale jakieś 95% ludzi na tym forum wprowadza ludzi w błąd zwłaszcza w sprawie itemów i skilli więc to normalka.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja radze żołnierza szybciej ubiera bronie ma lepsze bony jak dla mnie. Ale i tak Poszukiwać rlz :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie powiedzialbym ze zawadiaka nie jest dla poczatkujacych. sam zaczyanlem zawadiaka na 7sw i postac byla calkiem calkiem tylko ze pozniej zaczalem mieszac w umiejkach i skasowalem konto :D. swoja 2 postacia tez wybralem droge zawadiaki i postac jeszcze sie trzyma i wyszla mi bardzo dobrze. niestety problem jest taki sam jw namieszalem w umiejkach po reskillu :p
 

DeletedUser20327

Gość
Gość
żołnierz do bitw fortowych
zawadiaka do pojedynków

chociaz po ostatnich bonusach w wersji 1.28...

Mi się wydaje że jednak lepszy żołnierz bo ma bonus do HP i wymagania do broni obniżone o 3 poziomy...

umiejki:

zawadiaka:

co poziom najlepiej dawać + 1 zręczność +1 strzelanie +1 unik +1 celowanie

żołnierz: +1 siła + 1 su +2 hp lub jeśli troche pod pojedynki to + 1 zręczność + 2 strzelanie +1 celowanie

poza tym zawsze dostępny jest reskill;)
 

DeletedUser20332

Gość
Gość
żołnierz do bitw fortowych
zawadiaka do pojedynków

chociaz po ostatnich bonusach w wersji 1.28...

Mi się wydaje że jednak lepszy żołnierz bo ma bonus do HP i wymagania do broni obniżone o 3 poziomy...

umiejki:

zawadiaka:

co poziom najlepiej dawać + 1 zręczność +1 strzelanie +1 unik +1 celowanie

żołnierz: +1 siła + 1 su +2 hp lub jeśli troche pod pojedynki to + 1 zręczność + 2 strzelanie +1 celowanie

poza tym zawsze dostępny jest reskill;)

gdyby tak rozdawał skille zawadiaką jak powiedziałeś to by do niczego nie doszedł...ewentualnie zasko+unik+strzelanie...celowanie na s12 wystarczy cech bo wszsytko to ORki...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli chodzi o broń strzelecką to niema się co oszukiwać że żołnierz>zawadiaka, Co do R/O, tu jedyna przewaga to hp, ale zawadiaka może się szybciej duelować więc są równi albo nawet zawadiaka>żołnierz przez więcej skilli z questów,zaś co do fortów to pewnie żołnierz, choć szczerze mówiąc forty mam w oku demona : DDD.

Btw trejo i thundeer mam wrażenie czasem że mówicie o R/o jak o jakichś dziwnych stworach z kosmosu które nie wiadomo co robią : DD.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Btw trejo i thundeer mam wrażenie czasem że mówicie o R/o jak o jakichś dziwnych stworach z kosmosu które nie wiadomo co robią : DD.

hah, ciekawe co ja pisze, dla mnie to straszne słabiaki ;) jezeli rozdasz pod nich skille masz pewne expowisko, niezaleznie czy jestes zolnierzem, zawadiaka, czy nawet poszukiwaczem z fajka ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
jezeli rozdasz pod nich skille masz pewne expowisko
Tak samo jak i ktoś inny z mniejszą ilością strzelania, ale większą zaskoku i uniku może się ustawić pod was - mnie na 8 świecie gdzie gram R/O, atakują strzelcy,przeważnie przegrywałem, ale jest ten 1 haczyk - mieli oni przewagę zawsze jakichś 7-11 poziomów. Przy czymś takim odniosłem inne wrażenie O_O. Druga kwestia że nie byłem dostosowany do swych przeciwników, za mało refa i celowania a za dużo SU. Teraz robie reskilla i zobacze co z tego będzie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20332

Gość
Gość
jak się dobrze rozda skille pod takich ziomków to gra staje się fascynująca...;p

zawadiaka to specyficzna klasa postaci...wymaga odpowiedniego podejścia i specyficznego rozdawanai umiejek...a Trejo ma rację:strzelanko 150+zaskoczonka 100 i 80 uniku na ORki to jest cud,miód i orzeszki...xDD
 
Status
Zamknięty.
Do góry