42800+

  • Rozpoczynający wątek Steelknee
  • Data rozpoczęcia

Co wy na to?(Swoją odpowiedź UZASADNIĆ)

  • Jestem za całością.

    Głosy: 295 70,2%
  • Tylko nowe budynki

    Głosy: 79 18,8%
  • Tylko opcja 2

    Głosy: 37 8,8%
  • Tylko opcja 3

    Głosy: 40 9,5%
  • Tylko opcja 4

    Głosy: 34 8,1%
  • Tylko opcja 5

    Głosy: 37 8,8%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 37 8,8%
  • Nie jestem za niczym, lepiej, gdyby były same 42.800

    Głosy: 50 11,9%

  • W sumie głosujących
    420
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja bym dodał jedną rzecz... kibel maks. poziom 10

co robi kibel? można tam kupić specjalne przedmioty np:. przepychaczka do kibla obrażenia 1 - 200 + 2 zręczność, czapka szambo nurka + 3 siła uderzenia + 3 celowanie + 3 strzelanie, stolec ogra + 50 unik ( tak śmierdzi że kule same cię omijają a przeciwnicy uciekają ) oczywiście za wszystko trzeba płacić :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
może oceń pomysł, a nie nabijasz sobie posty. A co do tematu, to usunę tą strzelnicę, bo to faktycznie lamerskie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja bym dodal po 5 poziomow dla banku i budynkow mieszkalnych
 

DeletedUser

Gość
Gość
po 5 poziomow dla mieszkalnych i banku?

w jakim celu? jesli masz bank na full, to znaczy, ze nie masz na co kasy wydawac. limit banku tez jest fajny w pozniejszej czesci gry - przy pojedynkach. łupy w duzych sumach potrafia poprawic humor ;)

odnosnie budynkow mieszkalnych... limit 50 osob to i tak jakis zart - widuje bardzo czesto miasta rozbudowane na max, a w srodku 15 osob, lub 7, zdarza sie 1-2... jaki sens?

miast jest za duzo - sa albo zbyt tanie w rozbudowie, albo mamy zbyt duzo miejsc na rozbudowe, albo jest jeszcze inny powod...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przecież jak się ma 42800 pkt to do 60000 to niedługa droga

A po 2 niedługo by ktoś napisał ze 60000 to za mało i może by wprowadzić 100 000 i tak w kółko

Przynajmiej budownicy by się nie nudzili ,a poza tym to pomysł bardzo dobry :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
dziwne podejscie.

jak gralem budowlancem przez ok 25 lv, to najgorsza praca bylo wlasnie budowanie - kasy zero, doswiadczenia z 5 pts...

ja nie wiem, moze sie nie znam, ale boby chyba wola pracowac :p


poza tym beda forty - tu bedzie tez troche do budowania...


jak dla mnie to jest jeden wielki bullshit - juz lepszym pomyslem byloby zwiekszenie kosztow budowy np dziesieciokrotnie. w chwili obecnej bob na 50 poziomie potrafi sam postawic miasto w miesiac. kompletne.

gra jest za latwa, a jesli cos jest zbyt latwe, to po prostu sie nudzi.
gram na s7, i juz nie mam co robic - klikanie ciagle tych samych prac, spanie, i tak w kolko....
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Jestem za wszystkimi propozycjami , oprócz pierwszej . Czemu? Nie sądzicie , że ranking by się w końcu wyrównał , a my byśmy pchali coraz więcej budynków :) Dzienna premia , i pkt.za strzelaniny to punkty które mi się najbardziej spodobały. Dzięki nim ranking praktycznie nigdy się nie wyrówna .
 

DeletedUser

Gość
Gość
a niby jak wygladalby widok miasta?pokaz screena
 

DeletedUser

Gość
Gość
Temat można uznać za zamknięty bo w następnej aktualizacji ma się zmienić ranking miast i już nie tylko punkty rozbudowy będą brane pod uwagę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry