Aktualizacja 1.21

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2279
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
jestem w mieście który ciągle jakiś fort napada lub broni i stwierdzam że ilość doświadczenia jest za duża
na 10 świecie połowa graczy w tym ja będę dawał 100% w dowodzenie
super prace ,super exp z fortów i obrona z taktyki oczywiście będę żołnierzem
dzięki temu +punkty życia i mniejsze wymogi broni
 

DeletedUser

Gość
Gość
no to widze, że będe miał konkurencję :)

mam dziwne wrazenie, ze ranking ogolny i ranking umiejetnosci 'dowodzenie' bedzie podobny :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taaa to niech mi na piszą tu najlepsi pojedynkowicze czy są w stanie zdobyć 1009 pktów exp w nie cała godzine tracąc 127 życia.

Przy odrobinie szczęścia mógłbym iść do następnych walk o forty i gdyby się tak złożyło można by zdobyć nawet z 3k exp i więcej w ciągu dnia. Powtarzam to jest zdecydowanie za duzo według mnie. :eek:

Po pierwsze wklej raport, bo nie spotkałem się jeszcze z takim expem za fort.
Po drugie to nie takie proste z tymi bitwami, gdyż nie ma ich tak dużo, czasem kilka się praktycznie nachodzi jedna na drugą (nie ma szans zdążyć dojść z jednej bitwy na drugą). Zawsze ktoś Cię może ubić po drodze i zamiast iść do fortu to lądujesz w hotelu z zerem HP, do tego np dochodzisz do fortu, bitwa za 45min i jest to 45min stracone, ani popracować, ani iść do hotelu. Przydało by się by ktoś z administracji wyjaśnił od czego zależy exp w bitwach czy tylko od zadanych obrażeń, czy może ma też na to wpływ poziom pojedynków lub postaci. No i te przedmioty znalezione na bitwie są śmieszne :D takiej samej wartości "barachło" znajduję na becie gdzie mam 25lvl i zadaje marne obrażenia, co na S1 mając 76lvl.

Niepotrzebnie zlikwidowali skutki uśpienia w bitwie tzn 48h bez pojedynków. Przecież jak omdlejemy w pracy to też jest 48h, a niby co ma praca do pojedynków ??? Było dobrze, każdy wiedział co ryzykuje idąc na bitwę, a teraz mogę popracować przed bitwą by zużyć trochę energii, iść na bitwę, omdleć, obudzić się w hotelu do którego i tak bym musiał iść z powodu braku energii.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak triglav nic z tego nie leci a jak już to jakieś śmieci typu proca.
Zdarzają się wyjątki..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mówisz i masz:




Zadałem 2776 pkt obrażeń (akurat wyszło że najwięcej w bitwie), trafiłem 13 razy, uśpiłem 4 napastników.

Odnośnie innych rzeczy o których pisałeś... jasne bywa że czasem nawet nie ma ani 1 bitwy w dniu ale bywa że są 3 czy więcej całkiem nie daleko i w takich odstępach czasu że spoko się dojdzie (set meksykańca + konik najlepszy i jedziesz) np wczoraj na s9 byly od poludnia 4 takie bitwy na 3 spokojnie można było zdązyć. Uśpienie w drodze ? A bexpieczeństwo 48h ? Znam ludzi którzy idąc w fortowe stuffy specjalnie się usypiają co 48h żeby nie mieć niespodzianek. Dalej idąc jak jestem wcześniej w forcie ... no własnie przed tą bitwą byłem wcześnij o 1,45h no to co ...to pyknłąem sobie polowanie na grizli 1h + 30 minut.

Mówisz strata życia w 1 bitwie to i nie ma co iść do 2 .... a czy ja nie pisalem wyżeh że straciłem 127npkt życia ?? (patrz screen)

Reasumując jak ktoś dobrze sobie to ogarnie to może robić takie przegięcia z expem że masakra i mi osobiście sięto średnio podoba ... choć jak tylko da rade sam będe to próbował robić :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Fakt, ja tam wierzę mIndw0rm'owi bo sam zdobyłem 825 expa (15 trafień, ponad 3k obrażeń zadanych,1 uśpiona osoba...
Screen :D

btw1.jpg


I także jestem za zmniejszeniem min. 3x expa :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tego to już nie rozumiem. Alfret wypadł zdecydowanie lepiej w bitwie a dostał mniej expa niż mIndw0rm :confused:.

Tak po za tym to mimo wszystko nie zawsze się udaje wziąć udział w kilku bitwach jednego dnia. Jeśli chodzi o to że ułatwiona została gra, to nie po raz pierwszy tak się stało. Jak zaczynałem grać jakieś 10 miesięcy temu gra zawierała dużo mniej zadań, mniej prac itd. poziomy nabijało się dużo wolniej, a teraz grając od połowy czerwca na S8, bez premium, klikając sobie kilka razy na dzień jakąś pracę czy pojedynek nabiłem 36lvl, gdybym grał równie aktywnie jak grałem na S1, pewnie było by tych poziomów już ponad 50.

Co do samych fortów, expa bym nie zmieniał, co najwyżej dodał jakąś motywację lub zależność expa od poziomu postaci by gracz na 30 poziomie nie mógł sobie nabić podczas jednej bitwy całego poziomu. Ponad to czas trwania pierwszej rundy jest śmiesznie długi, pozostałe też bym skrócił do 60s.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Fakt... to czekanie na rundy denerwujące :D
Może ma więcej expa bo ma wyższy lv? :D
Zresztą omdlił 3 osoby więcej :D
I może motywacja do fortów też by się przydała... :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Motywacje mialem 100% ale wątpię żeby ona miała wpływ... natomiast pytanie ile w obu walkach byo yczestników? Ile przeżyło a ilu nie itp itd. Myślę, że to ma największy wpływ (a nie lvl postaci np).

Czy ktoś coś wie na temat tych ułatwień w zadaniach 67 lvlu ?????
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
i co w końcu z tym questem na 67lvl, Ci co już zaczęli, muszą dokończyć trudniejszą wersje??
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja mam zaczęte te zadania i nie zauważyłam żadnych zmian
 

DeletedUser

Gość
Gość
A Ci co nie zaczeli zauważyli jakieś zmiany w ogóle ?? Gdziekolwiek gdzieś coś o tym piszą ... czy cisza... ?? :confused:
 

DeletedUser7069

Gość
Gość
jest przynajmniej jedna zmiana (więcej nie dam rady zobaczyć) , zamieniono w 1 decyzji Transport Więźniów na Strażnika Więzienia.
świetnie że pod Transport juz udało mi się przełożyć 110 pts umiejek a teraz psu na budę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry