Aktualizacja 1.21

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2279
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Wcale nie jest tak dobrze...
A co z o osobami które dawały w Dowodzenie? :p
Przy takim expie, z dużym dowodzeniem będzie można walczyć cały czas :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja mam pytanie co to jest
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Wcale nie jest tak dobrze...
A co z o osobami które dawały w Dowodzenie? :p
Przy takim expie, z dużym dowodzeniem będzie można walczyć cały czas :D

Ja jestem top 1 w dowodzeniu na s8 i się ciesze ;) Teraz będę wymiatał w bitwach o fort ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest miasto założycielskie istniejące od początku świata w którym można spać gdy nie ma innych miast. Było od dawna więc nie jest związane z ostatnimi aktualkami.

A co do expa to algorytm jego przyznawania jest strasznie dziwny. Za przeciętną walkę dostaje się kosmiczne ilości expa. A np. wczoraj z lubrzanem walczyliśmy dzielnie, mimo ponad dwokrotnej przewagi wroga. On miał pierwsze a ja drugie miejsce w zadancyh obrażeniach. I co? Dostaliśmy po ~150 expa. Bardzo opłacalne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
akurat ten quest z 67lv byl fajny, bo byl trudny. marze o tym, by questy wymagaly myslenia, kombinowania, a nie kupienia 2 ubran, albo klikania 'pobierz' i 'zakoncz'.
ten item to szczegol - i bez niego 10k to maly problem.
ilosc aktualek to tez nie jest problem - jak dla mnie moga byc codziennie. ale niech beda przemyslane.
nic nie wskazuje tez na to, ze gra stanie sie platna. niestety nic nie wskazuje tez na 'dodatki' dla ludzi kupujacych premium.
pojedynki na pustyni, bitwy miast (nie forty), poker (!) - kiedy, pytam, kiedy to bedzie? mysle ze taki poker ucieszylby 99% ludzi (o ile graloby sie kasa z gry a nie z sms, co nie jest wykluczone, hehe)

zastanawiam sie, kiedy gra stanie sie gra wymagajaca. bo na chwile obecna przegladajac rankingi trafiam czasem na kretynow w top10. jak oni sie tam dostali? czy nie powinno byc tak, ze gra wymaga myslenia, wspolpracy itd?
ja czuje sie troche glupio, bo znajac 90% mechaniki gry, nie moge dogonic w rankingu 12-latka, ktory gra bez miasta i klika non stop te same prace, o ktorych sie dowiedzial zakladajac temat "cio mam lobyć, jakie som najleprze ómniejentności"...

dopiero na wyzszych levelach zaczynala sie zabawa (choc nie z kazdym) - w pojedynkach jest spore pole do popisu. ale teraz siekac xp beda ludzie z dowodzeniem. szkoda, jest 20 skilli, a wazne role odgrywa z 5...

Popieram w 1000%... ale co im z ludzi myślących, skoro większość graczy to dzieci... muszą być ułatwienia inaczej mniej klientów będzie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się forty wcale nie podobają, są tylko dla maniaków komputerowych, co całe wakacje (na chwilę obecną) spędzają przed ekranem, najpierw wyruszyć, potem siedzieć przy T-W i czekać aż dojdzie, następnie wybrać stronę, pozycję, itp. itd., potem siedzieć godzinę przy bitwie, TO NIE CS! A że jeszcze tacy maniacy dostają expa i niezłego dropa, już szczególnie, jak im się uda wygrać bitwę, to mnie dobija. Nie dlatego, że sam nie umiem i nie potrafię się zaangażować, ale dlatego, że to jest chore. Uzależnianie dzieci od komputera. I to jeszcze często za niezłe pieniądze z premki. To największy minus tej aktualizacji. Aaaa, konik po lewej stronie, czyli prawej z perspektywy kowboja, aaaa, pod rączką musi nam chodzić? Chociaż ulepszyli ranking, stronę logowania i widok Saloonu.

W 1.22 będzie prawdopodobnie tryb wakacji, ale też do kitu przemyślany. Ech... Zapomniałem, Tempowerking Strasse, Hamburg, Deutschland...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie trzeba być online w bitwie fort można stać w miejscu to i tak żadna różnica gdzie stoisz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a mi aktualizacja 1.21 bardzo się podoba choćby dlatego że na świecie 3 ja i moje miasto stale walczymy o forty no i przynajmniej exp będzie:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Także mi się wydawało że to wszystko pójdzie w innym kierunku.
Miałem spore oczekiwania odnośnie tych aktualizacji, niestety strasznie się zawiodłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
aktualizacja jest bardzo dobra nie wiem dlaczego wam się nie podoba

Damolus sam się zawiodłeś(ciekawe gdzie):D
 

DeletedUser

Gość
Gość
krzychu... nie odzywaj się jak ktoś tak jak ty siedzi po 5-6h przed kompem to może i ta aktualka jest dla niego dobra a jak dla mnie to lipa... teraz walki o forty straciły sens exp powinien być z 3 krotnie zmniejszony...
 

DeletedUser

Gość
Gość
mi się najbardziej podoba rozmieszczenie niektórych fortów, zwłaszcza tych małych i średnich. niektóre leżą dokładnie na styku granic pomiędzy dwoma hrabstwami i na minimapie jakby człowiek nie szukał do nie ma szans znaleźć ;)

Pytanie: dlaczego nawet po wyczyszczeniu cookiesów moje koniki patrzą w prawą stronę, a jak spojrzę w profil innych osób to mają konie obrócone w lewą??
czy to może spowodować, że koń będzie biegł w przeciwnym kierunku do zamierzonego i zamiast na południe pojadę na północ??
a może ja prowadzę tego konia i trzeba gdzieś zaznaczyć, żeby na niego wsiąść?

(pytania dla jajec ;) nie odpowiadać )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie piszcie postów w stylu:
"Aktualizacja jest super bo leci dużo expa"
Co to wogóle za wypowiedź? Owszem, aktualizacja jest dobra... Ale w bitwie o fort pojawiły się takie nagrody, że bezapelacyjnie trzeba je zmniejszyć... Zgadzam się z kundziosem że przynajmniej 3x mniejszy powinien być exp... 3-5x zmniejszony exp byłby do wytrzymania :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
a mi się to podoba każda aktualizacja ma swoje wady i minusy
za duzo expa fakt trzeba zmniejszyc i to o dużo i za mało budowli jest w forcie
Neoqueto napisał:
W 1.22 będzie prawdopodobnie tryb wakacji, ale też do kitu przemyślany. Ech... Zapomniałem, Tempowerking Strasse, Hamburg, Deutschland..

Ciekawe dokąd pojedziemy na wakacje
Będziemy wybierać miasta pewnie

to jest głupie
 

DeletedUser

Gość
Gość
haha

na becie już się pojawiło coś w rodzaju Urlaubsmodus, dzięki czemu nie można sie bylo z nikim pojedynkować (!), ale jakąś godzinę temu to odblokowali... niestety wszystko pisze po niemiecku a ja umiem tylko Achtung :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chodzi o exp w walce o fort to akurat nie uważam żeby był za duży/mały.
Tak z własnych obserwacji.
Wszystko zależy od tego kto (ilościowo i jakościowo) brał udział w walce. Jakiś tam wzór na pewno na to jest. Chodzi mi o to, że im bardziej "wyrównana" walka tym większy exp.
Jeśli w walce będzie np 100 z jednej i z drugiej strony o zbliżonych lvl to gracze dostaną inną wartość expa niż by dostali w walce gdzie by było np 100v50 z dużą różnicą lvl. Tak mi się wydaje ale mogę się mylić. Żeby tak naprawdę ocenić czy to ich wyliczanie należnego expa jest dobre/złe trzeba przeprowadzić kilka(naście) walk aby mieć porównanie. Nie da się czegoś ocenić po 2-5 walkach i od razu wołać, że to bez sensu.

Narzekanie na tą aktualizację jest w ogóle jakąś paranoją. Od początku było wiadomo, że mają się w niej znaleźć "kosmetyczne" dodatki/zmiany, a nie jakieś przełomowe rzeczy. Wcale bym się nie zdziwił jakby zawierała o wiele więcej niż jest podane do wiadomości choćby z tego względu żeby gracz sami odkryli co się zmieniło (przeliczanie expa, szczęście itp. itd.). Grałem już w grę online gdzie aktualizacje były raz w tygodniu, a zmianie ulegały wzory przeliczeń po to żeby gracze się nie przyzwyczaili :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
To "Urlaubsmodus" to będą "Wakacje" i jeśli ktoś gdzieś wyjeżdża, jest zajęty to będzie można to włączyć i nie obawiać się że cie ktoś zaatakuje, a miasta nie musisz opuszczać :p... A przynajmniej tak myślę :p... Całkiem przydatne
 

DeletedUser

Gość
Gość
wsumie...............
Ja dzisiaj biorę udział w bitwie to się dowiem ile expa dostane
heh
Na plemionach było tyle aktualizacji że szok a nie zmieniało się za duzo
więc wsumie się powinniśmy cieszyć że się coś zmieniło
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ok a czy ktoś już wie (admini?) jak dokładnie się zmienią te zadania na levelu 67 ? Bo troszkę qrde od x czasu dążę do tego i jestem już tuż tuż i lekko się zawiodę jak się okaże że całe moje starania ktoś może "przeskoczyć" ot tak ... zresztą nie tylko ja chyba mam takie wrażenie.

Zatem pytam co to są za ułatwienia ? Może chodzi tylko o pojedynki ?

Po za tym zgadzam się z tym, że exp jest grubo przesadzony ... no bo nie oszukujmy się jeśli za walke można zdobyć 900pkt to trochę przegięcie .. przy drobnym szczęściu level 74 np można będzie zdobyć w 2 dni ... trochę chore nie ?

Ps. No chyba że jak napisał mi jeden z "wrogów" na s5 jest to chwilowe i będą pewnie to jeszcze balansować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry