Aktualizacja 1.28

Podobają Ci się nowe aktualizacje w obecnej formie?


  • W sumie głosujących
    366
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
dadzą dadzą ale mi chodzi o to że jest więcej bobów robotników co wolą się zajmowac budowaniem a nie wojowaniem:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czytając niektore posty mam wrazenie ze wiele osób zle interpretuje bonus zawadiaki ;)
W walce o fort masz 10% szans na zadanie trafienia krytycznego. Takie trafienie zadaje dodatkowe obrażenia w postaci 10% maksymalnej ilości życia.
Więc jasno wynika ze zabiera 10% maksymalnej ilosci zycia. A niektorzy piszą cos o + 10% srednich obrazen z broni :)
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
bo źle czytasz. włąsnie trwa dyskusja na tym, czy by nie zmienic bonus zawadiace na taki który zadawałby +10% średich obrażeń broni, ale jak sie czyta po łebkach...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli zmienić słaby bonus na jeszcze słabszy ? Fajne macie pomysły :) więc sobie gdybajcie...probujcie zmieniać...płaczcie ze ktoras klasa jest lepsza a inna gorsza ;) a moze sie wam uda cos zmienić :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
żołnierz też powiniencoś dostać. on ma tylko hp i jest 1 bonus do tyłu... zawadika będzie teraz koksemw walkach fortowych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak będzie ale kokosem ;) bo 10% szansy to prawie jak 100% :D Moim skromnym zdaniem to poszukiwacz i bob dostali lepszy bonus i wcale mi to nie przeszkadza w dalszej grze i zabawie ;) a jezeli marudzą tu same tanki po kilka k hp, to moze lekki reskill hehe :D i sobie dajcie w cos innego umiejki :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak naprawdę jest dużo krzyku o nic. Nie powinno to diametralnie zmienić bitew, choć nie chciałbym być na miejscu tanka który oberwał krytycznego.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dowody zbrodni

mam pytanie trzeba znaleźć je w okolicy "Posesji" , czy gdziekolwiek też można?
 

DeletedUser18989

Gość
Gość
Moim zdaniem wszyscy dostali to na co zasłużyli i rzeczywiście bonus zawadiaki zdaje się być najgorszy ze wszystkich które po tej aktualce zostały wprowadzone. Żołnierz ma już i tak za łatwo. Sądzicie, że bonus z życiem to nic takiego?... Dodatkowo działa nie tylko na bitwach a przez cały czas!:cool:
Tak jak już niektórzy pisali wcześniej nie nie nastąpiły żadne diametralne zmiany w walkach fortowych.
 

DeletedUser

Gość
Gość
... Sądzicie, że bonus z życiem to nic takiego?... Dodatkowo działa nie tylko na bitwach a przez cały czas!:cool:
Tak jak już niektórzy pisali wcześniej nie nie nastąpiły żadne diametralne zmiany w walkach fortowych.

Powtórzę się po raz kolejny:Jaki bonus do fortu ma żołnierz który nie inwestował za wiele w życie ?? ... bo redukcja poziomu broni w fortach ma marginalne znaczenie, do tej pory skorzystałem z tego bonusu tylko w jednej bitwie więc co to za pomoc...
Na chwilę obecną w bitwach fortowych na s.12 i prawdopodobnie Arizonie są niewielkie różnice bo są to względnie młode światy i jeszcze za wiele osób nie robiło reskill`i pod forty, a Ci co planowali od początku grać fortowcami wzięli żołnierzy ale przypuszczam, że za jakiś czas to się na tych światach zmieni i pojawi się sporo fortowców bobów i zawadiaków, co zupełnie odmieni bitwy fortowe... Jestem przekonany, że jak powstanie nowy świat to zabawa z fortami będzie już zupełnie inna i na fortach rządzić będą robotnicy i zawadiacy a nie żołnierze co biorąc na logikę powinno być dziwne bo w końcu forty bardziej pasują do wojaków niż pozostałych klas.
 

DeletedUser20997

Gość
Gość
w następnej aktualizacji żołnierz dostanie +25% więcej dowodzenia w bitwie o fort. I wtedy będzie kolejny problem: nie każdy żołnierz idzie w dowodzenie! mimo to nikt nie będzie protestował, a dlaczego? Bo nikt nie będzie miał już tej chorej zazdrości, że inni mają się "lepiej"! TAK! TO JEST ZWYKŁA ZAZDROŚĆ! Większość żołnierzy idzie w pojedynki i nie potrzebuje pilnie bonusu do fortu, ale i tak będzie się użalało, że nic nie dostali, bo są na poziomie przedszkolaka! W przedszkolu dziecko płacze przez pół godziny, bo chce dostać zabawkę, a kiedy już ją dostanie to rzuca ją w kąt! Tak właśnie zachowują się w obecnej sytuacji żołnierze (oczywiście nie wszyscy, ale większość:)) Oczywiście zaraz posypią się posty urażonych tym wpisem, zupełnie tak jak w przedszkolu ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się wszystko bardzo podoba,może ten poziom trudności,ale i tak jest super:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry