Aktualizacja 1.30

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser182

Gość
Gość
Dla odmiany ja zacznę.
W niemieckiej gazetce http://www.twtimes.de/ausgaben/aktuell/twtimes.pdf na stronie numer 9 można przeczytać, że planowane jest wprowadzenie spodni i zmiana lvl cap na 120.

Wrzucam tak informacyjnie jedynie, ponieważ część graczy do tego dotarła, część nie. Tak żeby każdy miał.

EN jak ktoś woli -> http://forum.westbeta.innogames.de/showpost.php?p=12274&postcount=26

Spodni ma być ponad 80. Nie wszystkie będą dostępne naraz. Część będzie z prac, część z questów, część z fortów. Będą też szlacheckie. Krawca nie trzeba będzie rozbudowywać. Planowane są też spodnie na lvl 99-120.

Jeżeli chodzi o 120 lvl to pojawią się też nowe prace. Czy uda się to wprowadzić w 1.30 zależy od postępu prac.

Reszta to woda, można pominąć spokojnie :p

Informacje te nie są oficjalne, jest to jedynie artykuł niemieckiego gracza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
przypuszczalnie kiedy ma wejsc ta aktualizacja ??
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
No to fajnie. Znów walka o exp. Ciekawe będą spodnie (80!) i nowe prace, teraz tylko czekać na oficjalne przedstawienie planowanych zmian ::)):

/Może do końca roku wprowadzą.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
przypuszczalnie kiedy ma wejsc ta aktualizacja ??

Z tym to wróżki jedynie, bo nawet na becie jeszcze nie ma. ;;) Jak już się pojawi na becie to i tak nikt daty nie przewidzi. (no dobra, nikt poza wróżką). Wszystko będzie zależeć od ilości błędów jakie się pojawią do naprawienia.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
przydało by się aby najpierw wprowadzili spodnie i poczekać z 2 aktulki i +120 lvl, potem w kolejnej aktulce dalsze prace :)
 

DeletedUser20273

Gość
Gość
A ja tylko mam nadzieję, że przy spodniach nie popełnią tego samego błędu, co przy reszcie ubrań, czyli że na ~50 lvl można założyć praktycznie wszystko.

Powinny być wymagania lvlowe ostrzejsze na wszystkie ubrania wg mnie ;)
 

DeletedUser11649

Gość
Gość
Z tym to wróżki jedynie, bo nawet na becie jeszcze nie ma. ;;) Jak już się pojawi na becie to i tak nikt daty nie przewidzi. (no dobra, nikt poza wróżką). Wszystko będzie zależeć od ilości błędów jakie się pojawią do naprawienia.
Wie pan może co z Panteonem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Pan?pif paf Tutaj wszyscy są na Ty. (chyba :traper:)
Wreszcie spodnie i to ile... 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ..., 79, 80. No nieźle... I 120.. tak? Zapowiada się coś na miarę ostatniej aktualki.. Czekam niecierpliwie
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
zgadzam się "mlacek" ponieważ wcześniej tylko bronie były od wysokiego lvla i przez to były szpanerskie i każdy chciał ją mieć chociaż była mu niepotrzebna :)

hmm a ciekawe jaki będzie wygląd w EQ po dodaniu spodni :meks:
 

DeletedUser

Gość
Gość
będą musieli je przedłużyć:)
ciekawi mnie też wygląd spodni, no i w sumie dziwne będzie, że większości itemów jest po 20, a spodni będzie 4razy tyle:D
@Onu- a o paskach coś wiadomo? z niemieckiego zbyt dobry nie jestem, a translator się nie nadaje do niczego;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
będą musieli je przedłużyć:)
ciekawi mnie też wygląd spodni, no i w sumie dziwne będzie, że większości itemów jest po 20, a spodni będzie 4razy tyle:D
@Onu- a o paskach coś wiadomo? z niemieckiego zbyt dobry nie jestem, a translator się nie nadaje do niczego;/
Z niemieckiej gazety to mam:
(screeny nie wyrażne bo takie byly)
59277965.png
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ooo, Fajnie, że mają spore wymagania levelowe.. i bonki:p
 

DeletedUser19773

Gość
Gość
jakco to ja moge wam to przetłumaczyć bo jestem bardzo dobry z niemieckiego. Kurde ciekawią mnie te spodnie :D muszą chyba dużo na wyglądami myśleć :D albo poprostu wszystkie te same ale inne odcienie :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla odmiany ja zacznę.
Rozumiem, że temat "liczenie do miliona" zamkneli na ukrytym.;;)

Swoją drogą to fajnie, że wprowadząją nowy ekwipunek. Większe pole manewru, co w konsekwencji powoduje, że sama gra jest ciekawsza. Ja tam najbardziej licze na dodatkowe bonusy do pojedynków.

Tylko czy przez to prace zostaną utrudnione? No i jeżeli tak to czy z nowymi rzeczami osiągniecie tych prac będzie takie same jak do te pory.

No i kolejne pytanie.Krawca nie trzeba rozbudowywać. Czyli te itemki pojawią się w starych budynkach, tak? Tak jak to były w przypadku broni fortowych.
 

DeletedUser10152

Gość
Gość
Mam nadzieję, że za szybko tego nie wprowadzą, bo chciałbym zdążyć uzbierać kasę na reskill zanim podniosą poziomy, żebym mógł dobrze wystartować.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wprowadzą to najprawdopodobniej w grudniu na święta , albo w okolicach Nowego Roku.
W tym okresie zawsze pojawiają się jakieś nowe questy i aktualizacje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli ktoś chce obejrzeć spodnie, to myślę,że będą baaaardzo podobne do tych z west wars. To jedna i ta sama rodzina :) Oczywiście to tylko spekulacje, chociaż zamieszczone tu zdjęcia to wypisz wymaluj spodenki z tej drugiej gry :)

Pocieszające,że będą nowe questy.
No i miejmy nadzieję, że dadzą w tym roku również paski.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powinny być też nowe inne rzeczy do 120 lvla nie tylko spodnie :p
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
To jak 120 to pewnie nowe qesty;]
OOOOOOOO i będzie więcej umiejętności do rozdania jupiiii ::D:::D:

:kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale i utrudnienia w zwiększą się.Jedyny bonus to więcej umiejek na forty :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry