Aktualizacja 1.30

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser3449

Gość
Gość
Jakie nowe zadania ? Chyba prace, będą dostępne w aktualizacji 1.30
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem tak aktualizacja miała być wprowadzona w 2010 roku, to po pierwsze.
Po drugie nie wiem czy to aż tak trudno jest wprowadzić tę aktualke na polskie serwery?
No cóż...czytałem także gdzaieś że 2011 rok niesie ze sobą jeszcze większe zmiany,
lecz najpierw wypadało by ukończyć wprowadzanie atkualki 1.30
Wprowadzają aktualizacje na serwery innych krajów w których nie jest aż tak dużo graczy jak u nas:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
no właśnie, przecież u nas jest dużo więcej graczy... chyba że faktycznie mają jakieś problemy techniczne
 

DeletedUser24534

Gość
Gość
Czy zauważyliście, że na pl.weststats.com pojawiły się nowe prace :D
Coś czuje, że dziś może nadejść ten wielki dzień,ale nie ma co gadać :D

Te prace były już na weststats kilka dni temu więc chyba muszę Cię rozczarować... dzisiaj ten 'dzień' nie nadejdzie ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ciężko było doszukać się tam żartu, chyba że żart był zbyt wysublimowany, by go można było dostrzec. Ja bym jednak obstawiał tezę, że po tym, jak stwierdziłeś, iż twój poprzedni post jest najzwyczajniej w świecie głupi, postanowiłeś przekuć go w żart, najzwyczajniej w świecie nieśmieszny i żartu nieprzypominający. No cóż, przyznanie się do błędu mogłoby okazać się zbyt bolesne :)

Konkrety proszę.

Przyznanie sie do bledu ktorego z mojej strony nie bylo? hym.... rzeczywiscie bolesne. to ze ty tam nie dostrzegasz zartu to juz nie moja wina i najwyrazniej nie potrafisz przyznac sie do smiesznego bledu bo nie kazdy potrafi zrozumiec zart czy tez przez inne poczucie humoru nie smieszy ciebie on i stwierdzasz ze jest glupi ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Poczekamy... może w tym roku to jeszcze wprowadzą... Pewnie się Niemcy za Grunwald mszczą. ;) Chociaż też bym już chciał aby było to wprowadzone.
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Zamykam wątek. Od dłuższego czasu nic poza wróżeniem z fusów się w nim nie dzieje. Kolejne wątki na temat daty wprowadzenia aktualizacji będą kasowane. Aktualizacja będzie jak wprowadzą, kolejne 50 postów w tym wątku ani tego nie przyspieszy ani nie opóźni.
 
Status
Zamknięty.
Do góry