Aktualizacja 1.30

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
osobiście nie lubię niemców, ale tej aktualki nie robią specjalnie tak wolno bo w końcu graczy z Polski jest najwięcej i to, że nie ma aktualki jest im raczej na nie korzyść
Większość z was krzyczy kiedy będzie aktualka, w ten sposób tylko spamujecie i nic nie wkładacie do tematu i wydłużacie pracę adminów, którzy też chcą po świętować
Nie sugerujcie się wypowiedziami na niemieckim forum, bo kiedy będzie aktualka mogą wam powiedzieć pracownicy Innogames a nie admini na forum
Informacja z nową wersją ukaże się na stronie głównej cierpliwości
 

DeletedUser

Gość
Gość
i tak wszyscy wiemy ze to dla tego ze my ich nie lubimy a oni o tym wiedza i tez nas nie lubia :D taka kolej rzeczy xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
i tak wszyscy wiemy ze to dla tego ze my ich nie lubimy a oni o tym wiedza i tez nas nie lubia :D taka kolej rzeczy xD
Ja nie wiedziałem, ale dzięki, że mi to uświadomiłeś. Gdybym wiedział to wcześniej, to bym pewnie nie zaczął grać w TW. W końcu kto normalny korzysta z usług ludzi, z którymi się ze wzajemnością nie lubi?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie wiedziałem, ale dzięki, że mi to uświadomiłeś. Gdybym wiedział to wcześniej, to bym pewnie nie zaczął grać w TW.

widze ze nie kazdy zalapal zart... moglem wstawic jeszcze rysunek i ktorka historyjke z lektorem.

W końcu kto normalny korzysta z usług ludzi, z którymi się ze wzajemnością nie lubi?

wystarczy poszukac a nawet nie :) po prostu wyjsc na chwile na swieze powietrze i porozgladac sie dookola
 

DeletedUser19611

Gość
Gość
aktualizacja miała wejść przed nowym rokiem.tak pisał jakis admin z 1 miesiąc temu a u Niemców na forum pisze że 10 stycznia 2011 roku mają wprowadzić aktualkę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wprowadzacie ludzi w błąd i później powstają jakieś plotki, przestańcie pisać kiedy może wejść itd. Poczekajcie, wejdzie na pewno !
 

DeletedUser

Gość
Gość
ludzie, nie siać plotek, bo tylko to potraficie... już lepiej się schowajcie pod choinkę z tymi waszymi postami typu- "nie lubimy Niemców, oni nie lubią nas- zamkną nam tw!!!!!"...
martwi mnie co najwyżej sytuacja z saniami... bo jeżeli aktualka nie wejdzie przed 2011, to quest pewnie będzie dopiero za rok...
 

DeletedUser

Gość
Gość
no właśnie

ludzie, nie siać plotek, bo tylko to potraficie... już lepiej się schowajcie pod choinkę z tymi waszymi postami typu- "nie lubimy Niemców, oni nie lubią nas- zamkną nam tw!!!!!"...
martwi mnie co najwyżej sytuacja z saniami... bo jeżeli aktualka nie wejdzie przed 2011, to quest pewnie będzie dopiero za rok...
niestety też mnie to martwi
nie mam zamiaru spekulować kiedy będzie aktualka bo to bez sensuhmpf
najgorsze że sanie mogą być dopiero za rok...
co za sens dawać quest na sanie bożonarodzeniowe po świętacho_O
 

DeletedUser

Gość
Gość
niestety też mnie to martwi
nie mam zamiaru spekulować kiedy będzie aktualka bo to bez sensuhmpf
najgorsze że sanie mogą być dopiero za rok...
co za sens dawać quest na sanie bożonarodzeniowe po świętacho_O

NIE BLUŹNIJ!:D
A co będzie jak nie dadzą? Już wolę żeby to było bezsensu ale po świętach niż cały rok czekać:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Opóźnieniami? Nigdy nikt nie podawał daty wejścia aktualizacji, więc nie można mówić o opóźnieniach.

chodziło mi o opóźnienie w stosunku do innych krajów, ja wiem że konkretnej daty wejścia aktualki 1.30 nie było


Promocja związana z premium x3 i nowymi opcjami premium na starych świata, nie ma kompletnie nic wspólnego z aktualizacją 1.30.
Tak dla administracji niema, ale dla niektórych graczy opcja z udobruchaniem szamana w kontekście odblokowania wyższych lvl i pojawienia się nowych prac ma duże znaczenie.

Los opcji premium takich jak udobruchaj szamana na starych światach, nie jest jeszcze znany. Być może pozostaną, być może znikną.
Dziekuje za odpowiedź, czyli można mieć nadzieje że szaman pozostanie na starych światach ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
widze ze nie kazdy zalapal zart... moglem wstawic jeszcze rysunek i ktorka historyjke z lektorem.
Ciężko było doszukać się tam żartu, chyba że żart był zbyt wysublimowany, by go można było dostrzec. Ja bym jednak obstawiał tezę, że po tym, jak stwierdziłeś, iż twój poprzedni post jest najzwyczajniej w świecie głupi, postanowiłeś przekuć go w żart, najzwyczajniej w świecie nieśmieszny i żartu nieprzypominający. No cóż, przyznanie się do błędu mogłoby okazać się zbyt bolesne :)
wystarczy poszukac a nawet nie :) po prostu wyjsc na chwile na swieze powietrze i porozgladac sie dookola
Konkrety proszę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Według mnie udobruchanie szamana pozostanie już na stałe, dlaczego?
Po 1 primo na pewno wprowadzenie tego przyniosło sporo wpływy ( ja sam 2 razy skorzystałem i mam zamiar jeszcze 2 przed aktualką :I: )
Po 2 pamiętacie jak się wszyscy burzyli jak wprowadzali te wszystkie nowe premium? A teraz? Osobiście nie widziałem ani jednego posta krytyki kiedy okazało się, że będzie można skorzystać z tego premium na starych światach.
I z tych powodów pewnie zostanie. Ja nie mam nic przeciwko :I:

Korzystając z okazji chciałem sie zapytać co się stało z opcją zmiany awatara?
amba fatima było i nima :&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czytam i coraz bardziej się śmieję ::D:
Te wszystkie śmieszne spekulacje i te teksty "Niemcy nas nie lubią ! Mamy ostatni aktualke ! Mszczą się za wojnę!".Sądzę,że jest to wina przyczyn technicznych.Co wam tak śpieszno do tej aktualki ? Już jesteście gotowi do rajdu o 120 lvl ? Już macie kasę na pasek i spodnie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale nasi admini nie znają daty jak rozumiem, to jak moga ucinac spekulacje.

i już dajcie spokój z tym tekstem o nielubieniu. ktoś powinien wytłumaczyć tajemne słowo ironia/żart.hmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Do aktualizacji nie trzeba się przygotowywać. Wejdzie to zaczniemy kupować itemki, a teraz nie będe na zapas się martwił co się stanie jak wejdzie. Licze, że przed nowym rokiem IG się wyrobi i będziemy mogli już cieszyć się z nowości.

Co do premium to o ile udobruchaj szamana to bardzo pomocna opcja, ale skrócenie drogi to w mojej opini wypacza trochę gre. Nowy system pojedynków i tak jest już wystarczająco skopany. Teraz osoby, które będą chciały inwestować grubą kase w gre bardzo wypaczą rozgrywke. Z jednego końca mapy na drugi zasuwać w minute. Ja wiem, że premium = kasa dla IG, ale zniszczy to troche uczciwą rywalizacje w rankingu pojedynków.
 
Ludzie spokojnie! Są święta , oni też je obchodzą! Jak napiał kolega Tottenham - przygotujcie się do aktualki. Zbierzcie kasę na nowe itemy i zróbcie reskill pod pracę żeby walczyć o miejsce w rankingu.
 

DeletedUser10104

Gość
Gość
Wpienia mnie to że aktualka nie jest wprowadzana jednocześnie w wszystkich krajach jak to ma miejsce w przypadku gier sieciowych (strzelanek).Dochodzi do takich sytuacji jak ta.Co z tego że jest nas najwięcej? Widocznie zarabiają na nas najmniej bo nie zależy im na takim "kliencie".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy zauważyliście, że na pl.weststats.com pojawiły się nowe prace :D
Bardzo dużo różnica punktów pracy pomiędzy najlepszą pracą teraz (włamanie),a tą nową...

Coś czuje, że dziś może nadejść ten wielki dzień,ale nie ma co gadać :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry