Aktualizacja 1.30

  • Rozpoczynający wątek Booski
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy ktoś już założył wątek dyskusyjny, na temat nowej aktualizacji. Ale trzeba przyznać że super noworoczna niespodzianka:)

Teraz trwają prace na 14s, już nie mogę doczekać aż wystartuje;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja już mam możliwość kupowania nowcy rzeczy i wykonywania nowych prac. wygląda bardzo ciekawie, choć większośc nowych prac jest poza moim zasięgiem :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Już pas i spodnie kupiłem, mogę wykonywać pracę "wydobycie siarki", łoł szczęście 4114$ :D
 

DeletedUser343

Gość
Gość
ee a gdzie 120 lvl jak na razie na 99 lvlu pisze do next lvlu brakuje 0/do tej przewróconej ósemki czyli nieskończoność gdzie questy na set nowicjusza
 

DeletedUser

Gość
Gość
napisali przeciez ze ze wzgledua an rozmiar beda wprowadzac powoli ...zreszta na s 6 juz jest 120 lvl
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Dlaczego zostały dezaktywowane stare samouczki?! Niby to jest część aktualizacji, ale bardzo bym prosił o przywrócenie tego. I jeszcze jedno pytanie, jak np osoby które mają teraz lvl 80+ mogą zdobyć set żółtodzioba?
 

DeletedUser343

Gość
Gość
i jak wystawić na targ pojedyńczy przedmiot na targ jeżeli mam np. 2 noze bowiego klikam żeby wystawić a to debilstwo oba chce wystawić klikam na liczbe i nic się nie da edytować
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie nienormalni jesteście czy co...od razu byście wszystko chcieli, powoli wszystko wprowadzą, czytanie ze zrozumieniem zanika czy co?? napisali admini że cytuje ze względu na rozmiar aktualizacji będzie ona wprowadzana stopniowo...wiecie co to stopniowo?? a nie od razu wielkie halllo bo to bo tamto, dają wam palce a wy całą rekę od razu chcecie...to tylko gra od tego że czegoś nie ma chwilowo nie zależy wasze życie...nic wam się nie stanie jak przez 10 minut nie ma czegoś...takim co marudzą to bym na dzien dobry wszystko zabrała ot co :p
 

DeletedUser343

Gość
Gość
będzie się ona pojawiać stopniowo na kolejnych światach.

stopniowo na światach a nie ogólnie może ty się naucz czytać
 

DeletedUser

Gość
Gość
na kolejnych swiatach ale przepraszam bardzo gdzie masz napisane że wszystko od razu wprowadzą i że błędów nie będa mieli z racji wprowadzenia aktualizacji, zawsze mają jakieś błędy z tego co pamiętam i troche to trwa zanim wszystko gra jak powinno ale nie najlepiej od razu krzyczeć że źle...pfffff ale tak to już jest jak ktoś ma 19 lat i myśli że świat kręci się dla niego :)
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Nie nie, aktualizacja (tak jak z resztą zawsze) jest wprowadzana po kolei na światach, jest już na pierwszym, ale nie ma na pozostałych. No więc na pierwszym świecie mój kolega ma nowe zadanie, chyba treść jego to " Czas na wielką przygodę (Pierwsza Praca) i cerowanie skarpet, a moja postać takiego zadania nie dostała. Głównie o ten błąd mi chodzi, a różnica lvl między mną i kolegą to 2 lvl (odpowiednio ja 83 on 81).
 

DeletedUser

Gość
Gość
na s 6 tez juz niby aktualka jest ale chyba niekompletna...tez zadan nie ma i róznych tam takich ale pewnie to naprawią :D jak zawsze :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cos takiego jeszcze mi sie nigdy nie przydarzylo!!!

Już pas i spodnie kupiłem, mogę wykonywać pracę "wydobycie siarki", łoł szczęście 4114$ :D

No to sie spotkalo Nowy Rok, cos takiego jeszcze mi sie nigdy nie przydarzylo!!!
Pierwszy dzien do pracy w tym roku. Ide, jak zwykle do roboty, po drodze grzecznie witam sie ze wszystkimi obywatelami na miescie, :mel: zdejmujac kapelusz klaniam sie damom..., juz jestem przy schodach..., drugie pietro, sekreterka, jak zwykle mile usmiechnieta za biurkiem, troche dziwnie tylko jakos na mnie patrzy i czmycha wciaz (pewnie szampan noworoczny jej jeszcze sie nie ulotnil...). Wreszcie wchodze do gabinetu, zdejmuje kapelusz, wieszam na wieszqaku i tak katem oka, przypadkowo zerkam do lustra, czy dobrze ulozone mam wlo-s--y....!
- Matko kochana!!! Lelum-po-lelum! Toz to musialem az tak Nowy Rok spotkac potrafic! Czego ja tam namieszalem!? ..., zeby to przez pol dnia sie nie spostrzec... jak ja wygladam! :eek:j: Masz ci babo grosz - teraz dopiero sie okazalo, ze mam nakryta glowe, i kompletnie gola "D"...olna czesc plecy!!! pif paf :mad:

Tozescie mnie urzadzili! Taka kompromitacja... jak ja z ratusza do domu wroce? Cale miasto teraz bedzie sie smiac...
I wszystko to zawdzieczam naszym szanownym patronom =The West=.

Nb, fajny pomysl, dawno sie napraszal, bo wciaz czegos brakowalo. I bardzo przydatna tez funkcja filtracji. Naprawde mila niespodzianka noworoczna! Szczere wam dzieki. :I: Tak trzymac, wiecej takich pomyslow.

P.S. Ja bym jeszcze animowany ruch w miescie dolaczyl do tego... i to w ten sposob, aby postacie badzialy sie po nim w tym, w co sa ubrane :) Frajda by byla tak od strony zobaczyc teraz siebie i innych :) Pol miasta by sie zbieglo popatrzec, jak dzis nasza sekretarka szla do ratusza... ;) Szeryfowi, by pewnie "gwiazdka" odpadla...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser343

Gość
Gość
Forty mogą być chronione przed przejęciem przez administratorów (w przypadku światów sterowanych przez mistrzów gry)


i o co tu łazi

ps. na becie może jakiś gracz lub ktoś zrobił kalkulator uwzględniający spodnie paski nowe prace ??

bo starego saloon bara to starych prac populiście aktualką :p
 

DeletedUser12954

Gość
Gość
Co do aktualizacji, to poczekajmy, aż dzieciaczki, ze szkółek powracają ::D:. Ale będzie forum oblegane (jeśli takowe z forum korzystają) pif paf.
 

DeletedUser23590

Gość
Gość
Masakra ... I co żeby mieć sanie bd musieli czekać rok ?! Bo na razie zadania nie ma ...
 

DeletedUser

Gość
Gość
To że na razie nie ma zadania na sanie nie znaczy,że go jeszcze nie wprowadzą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale extra, dziękuję, dziękuję, dziękuję. super zabawa od nowego roku, bo mi się zaczynało trochę nudzić. a teraz jest coś nowego. miła niespodzianka
 
Status
Zamknięty.
Do góry