Aktualizacja 1.30

  • Rozpoczynający wątek Booski
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
poza tym jest dużo innych zadań, nowe prace więc jest się czym zajmować.

aż tak bardzo niezbędne te sanie nie są:ind:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mnie to denerwuje bardzo osobiście jak się to zadanie dziś nie pojawi i to na set noba to będę bardzo zły!:traper:
 

DeletedUser13520

Gość
Gość
Czy wy tez ma cie problem z szybkoscią np zmiany stroju u mnie to chwilke potrwa zanim zmienie sobie np kapelusz, spodne zazwyczaj jakies 5-7s a u was???
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
Aktualizacja przekroczyła trochę moje przewidywania, zmian jest kupe trochę to potrwa zanim ogarnę, a tyle nowych prac, że by każdego produktu się zachciało, więc mam dylemty czy pojedynek czy praca. No i jakoś mapka jakby z mgiełką.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Aktualka fajna, tylko liczę jeszcze na nowe questy, bo tak to pewnie mi się nie będzie chciało tych nowych prac odpalać :)
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Aktualka fajna, tylko liczę jeszcze na nowe questy, bo tak to pewnie mi się nie będzie chciało tych nowych prac odpalać :)

Musiałbym Cię nie znać... ;;) Podejrzewam, że już teraz coś z tych nowych prac robisz...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zalozylem nowego chara, pierwsze zadanie zero samouczka dla nowych...ok

Zbieram ten lisc tytoniu 3 minuty, pisze 100% zdobycia.
A liscia jak nie ma tak nie ma.
Sknocili troche:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz działa znów. JEDNYM SŁOWEM TO UJMĘ BO NARAZIE NA 12 świecie otworzyłem -

DZIĘKUJĘ.
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jeszcze pozostało wyłączyć uśpienia i można zmienić nazwę gry. Bo the-westa to mi to już nie przypomina.
 

DeletedUser

Gość
Gość
W pracy Hazardzista w trasie jest Zestaw do pokera. Mogę wystawić na aukcję. Czemu? Przecież to produkt.


P.S. Wykopki ^.^
P.S.2. Wiele nowych prac na siłę uderzenia.
P.S.3. W Nauczaniu Zaskoczenie jest razy dwa. Wyskakujesz zza tablicy i krzyczysz: Łazaaaaa!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser12954

Gość
Gość
W pracy Hazardzista w trasie jest Zestaw do pokera. Mogę wystawić na aukcję. Czemu? Przecież to produkt.

No właśnie w aktualizacji było napisane, że niektóre produkty będzie się dało wystawić na aukcję i będzie to napisane obok, może później się do czegoś przydadzą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zalozylem nowego chara, pierwsze zadanie zero samouczka dla nowych...ok

Zbieram ten lisc tytoniu 3 minuty, pisze 100% zdobycia.
A liscia jak nie ma tak nie ma.
Sknocili troche:gwizd:

Na niektórych światach jeszcze pracują nad atualizacją,a w dodatku to w 1.30 nie będzie już tego wprowadzenia z fałszywym Johnem tylko to nowe.

Ja też mam ale inny problem-a raczej mój brat.Na blackfoocie gdzie jest już aktualizacja mój brat nie ma nowego wprowadzenia na komplet nowicjusza,a ja mam.Można wiedzieć dlaczego?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziwne, ja też nie mam zadnego zadania na set nowicjusza
 

DeletedUser11900

Gość
Gość
Cerowanie skarpetek do zadania trwa 4 minuty (na s12) i zabiera 24 energii, ciężka praca faktycznie ;d

Pracuj jako szeryf fajna pracka ;d 2x strzelanie, a mając ledwo 57pkt mam 152expa/294$ za 2h, a i przedział nie jest zły 600-1800$ ;d

Podobnie z nauczaniem. Za to pumy to najlepszy zdecydowanie exp dla hlvl (oprócz fortów) ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja nic nie mam (z questów)
ale nie róbmy popłochu - administracja albo to wkrótce naprawi albo coś napisze
 
1. Czy mi sie zdaje, czy w sklepach nie ma paskow oO?
2. S9 - Szlachecke Jeansy - niecale 20k. Potrzebne od zaraz. razem z "Black pistol belt" (Czarny pas z pistoletami?)
3. Niedlugo pewnie bedzie Buffalo Bill, Huntowanie Pum, no i moze cos jeszcze dobiore ;)

Moze ktos podac wzor na pojawianie sie prac na mapie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry