Aktualizacja 1.30

  • Rozpoczynający wątek Booski
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser624

Gość
Gość
Nowa wersja Saloon bara nie wyjdzie nigdy. Nie jest on już uaktualniany od 9.11.2009.

Informacja ze strony z dodatkiem:

Please note that the developer of the Saloon Bar, Bevoir, has stopped playing The West and is no longer providing support for this tool.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale co zadaniem na sanie. dlaczego go nie ma ;/ aktualizacja weszla u ans pozniej wiec nawet jesli zadanie wygaslo to powinno byc dla nas dostepne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak włączyc te nowe samouczki? Bo w miejscu gdzie była ikonka, sa teraz statystyki/osiągnięcia.
 

DeletedUser

Gość
Gość
o Możesz teraz podróżować do miast widm, by odbierać zakupione na targu rzeczy

jak dziala ta opcja... a moze jeszcze nie dziala :/ bo "handlarz twierdzi, ze nic dla mnie nie ma", a mam do odbioru 2 rzeczy po pare godzin podrozy w kazda strone.



ps. czemu nikt nie aktualizuje profili miast?? latwiej by bylo znalezc nowy itemy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3449

Gość
Gość
jak dziala ta opcja... a moze jeszcze nie dziala :/ bo "handlarz twierdzi, ze nic dla mnie nie ma", a mam do odbioru 2 rzeczy po pare godzin podrozy w kazda strone.

ps. czemu nikt nie aktualizuje profili miast?? latwiej by bylo znalezc nowy itemy.

Jeśli coś kupisz i przed odbiorem miasto w którym kupiłeś stało się miastem widmo to wtedy mozesz odebrać przedmiot klikając na tę ikonkę w każdym mieście widmo.

Wszystko jasne?
 

DeletedUser

Gość
Gość
dzieki!!
w ten sposob, to oczywiscie, ze jasne :)

szkoda tylko, ze takie informacje nie podawane sa do ogolnej wiadomosci (a moze ja przegapilem), tylko zamieszcze sa w postaci conajmniej niejednoznacznej :/
 

DeletedUser

Gość
Gość
zestaw do pokera

do zdobycia w pracy "Hazardzista w trasie" można wystawić na aukcji
ciekawe czemu:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nowa wersja Saloon bara nie wyjdzie nigdy. Nie jest on już uaktualniany od 9.11.2009.

Informacja ze strony z dodatkiem:

Toja1110 napisał:
Chciałbym zaprezentować wtyczkę do przeglądarek Firefox ( większość używa tej właśnie przeglądarki. )Wtyczka ta jest bardzo lubiana przez graczy i sam używam tej tej wtyczki od dawna i jestem z niej bardzo zadowolony.Wtyczka ta jest w zupełności legalna :D , administracja zezwala na używanie tej wtyczki

Info: Dzięki wtyczce "The Saloon Bar" jest o wiele łatwiej znaleźć prace i łatwiej jest dobrać odpowiednie przedmioty do pracy i tym samym zebrać jak najwięcej pkt. pracy. Przydaje się również przy questach :]
Nazwa Wtyczki: The Saloon Bar
Pobierz: The Saloon Bar
Instalacja: Klikamy Przycisk "Add to FireFox" na Stronie którą podałem i jeżeli posiadamy dobrze skonfigurowaną i zaktualizowaną wersje Firefox'a to powinno wszystko działać.
Uruchomienie Wtyczki: Klikamy Shift + Ctrl + S
Screen:
52044.png

Podziękowania dla Toja1110 :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Super,zapomniałem sprawdzić czy zaktualizowali The Saloon Bar
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2097

Gość
Gość
No hello, Sallon Bar działa źle... :/

No to go zaktualizuj to Ci będzie dobrze działał...
Przed chwilą nawet sprawdziłem, Saloon Bar dobrze działa, pamiętaj tylko, że on pokazuje Ci przedmioty które masz, tylko pamiętaj, że najpierw je musisz 'wrzucić' tzn. otworzyć ekwipunek i nacisnąć na ten drugi przycisk od lewej ;)


TW-PRO i tak lepsze ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser7000

Gość
Gość
Wprowadzili zadanko dla sanie(dla tych co jeszcze nie wiedzą). Cały set daje AŻ 52%! ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
do zdobycia w pracy "Hazardzista w trasie" można wystawić na aukcji
ciekawe czemu:gwizd:

być może dlatego, że szykują się do wprowadzenia możliwości grania w pokera, co było już obiecywanepif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chciałbym się dowiedzieć od adminów dlaczego zostało zmienione coś bez po informowania o tym w info Aktualizacja 1.30

Zawsze jak pamiętam omdlenie przez npc w QUESCIE dawalo 48 spokoju , teraz tak nie jest . Czytałem o aktualizacji ale tam nigdzie nie jest napisane o zmianie tego
http://forum.the-west.pl/showthread.php?p=367133#post367133
 

DeletedUser

Gość
Gość
dzięki tej aktualizacji zawadiaka nareszcie coś znaczy, teraz ta postać jest naprawdę warta uwagi.

A wy jak myślicie?
 
Hej, doszedłem do wniosku, że tylko ja mam błąd z wtyczką? Zaktualizowalem jeszcze raz, i tu dalej to samo... Wg Saloon Bara mam -98 pkt pracy do Wystepu, a w rzeczywisosci -23... :/
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry