Aktualizacja 1.30

  • Rozpoczynający wątek Booski
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
A zobacz na innej przeglądarce, jeżeli można, ten skrypt na innej zainstalować (nie znam się :kak:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Filip nie tylko Ty masz taki problem, ja kilka prac mogę wykonywać a soloon bar twierdzi, że brakuje mi ~60pkt.
 

DeletedUser

Gość
Gość
No nie wiem. Mi ten saloon bar działa z dokłądnością do jednego punktu pracy. Być może został stworzony tlyko na daną wersje firefoxa? Spróbujcie zaktualizować przeglądarke czy cos.. LEpszego narzedzia nie ma wg. mnie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlaczego gdy mam aktywny ten skrypt otwieram ekwipunek klikam oblicz wartości i jest napisane obliczanie, proszę czekać. około 15 minut czekam nic, dalej się ładuje.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dlaczego gdy mam aktywny ten skrypt otwieram ekwipunek klikam oblicz wartości i jest napisane obliczanie, proszę czekać. około 15 minut czekam nic, dalej się ładuje.

Odznacz lub zaznacz jedną z opcji lub wysuń to coś (nie wiem jak to nazwać) gdzie pisze że liczy, dopiero wtedy tak naprawdę zacznie obliczać.

Edit. Eh chyba trochę źle to przeczytałem, nie wiem czy o to chodzi.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser624

Gość
Gość
No nie wiem. Mi ten saloon bar działa z dokłądnością do jednego punktu pracy. Być może został stworzony tlyko na daną wersje firefoxa? Spróbujcie zaktualizować przeglądarke czy cos.. LEpszego narzedzia nie ma wg. mnie.

Są dużo lepsze narzędzia, chociażby Przybornik Dariusa. The Saloon Bar od początku posiadał błędy i nadal je ma.

Dlaczego gdy mam aktywny ten skrypt otwieram ekwipunek klikam oblicz wartości i jest napisane obliczanie, proszę czekać. około 15 minut czekam nic, dalej się ładuje.

1. Otwierasz Ekwipunek
2. Klikasz na "trójkącik w dół" obok napisu " Oblicz wartości..."
3. Pojawi się: "Obliczanie, proszę czekać"
4. Jak zakończy, pojawi się: "Wybierz pracę...", teraz ponownie klikasz trójkącik w dół aby rozwinąć listę prac.

Jeśli masz bardzo dużo rzeczy w ekwipunku obliczanie może trwać dłużej.

siergiejwsq napisał:
na chromie chodzi bez zadnych greasemonkey'ów
dlatego polecam chroma

Chrome zostawia za dużo syfu na kompie, stanowczo wolę Operę lub FireFoxa z wskazaniem na tą pierwszą przeglądarkę, właściwie z FF korzystam aktualnie tylko dlatego że ma łatwiejszą obsługę skryptów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
The Saloon Bar od początku posiadał błędy i nadal je ma.

co do obliczania prac to tak jak kolega prędzej powiedział "liczy co do jednego pkt" i jest to prawdą. Włączyłem sobie też ten skrypt i tak samo pokazuje pkt jak SB. Tyle,że w SB nie idzie dobrać sobie ciuchów na forty czy na podróżowanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A macie coś podobnego do Salon Bara tylko po polsku ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
a u mnie śmiga jedno i drugie. ale tw pro dop zainstalowalem wiec jeszcze nie do końca sprawdzony
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z punktu widzenia pojedynków ta aktualizacja jest po prostu fatalna (chodzi oczywiście o wspaniłay pomysł z 45 minutami bez ochrony po pojedynku). I nie chodzi nawet o to, że dla wszystkich klas postaci oprócz żołnierza jedynym sensownym buildem jest teraz ork...

Z tego co było obiecywane w mapie drogowej pojedynków miało być więcej - jak to osiągnąć kiedy wszyscy mają teraz non stop 48 h? Nigdy nie widziałam tyle uśpionych osób w topce pojedynków co w tej chwili.

Jak szanowni tworcy gry chcą się tak na ostro bawić, to niech zniosą 48h albo przynajmniej je skrócą o połowę. Wtedy ta aktualizacja będzie miała jakiś sens...


(ale oczywiście do tego nigdy nie dojdzie, bo to juz jest kolejna aktualizacja umilająca życie fortowcom i obrzydzająca pojedynkowiczom..:])
 
Zaraz sprawdze skrypt Hellandera. A ktos wyzej mowil, ze Ekwipunek Dariusa jest lepszy, moze jest lepszy, ale dla mnie strasznie nie wygodny i takie tam niby malo-wazne sprawy... :p

Wow oO
Swietny. Jak narazie, widze ze dziala dobrze ;]
Dzieki ci bardzo ;)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
hehe tez polecam ten skrypt, używam go już długo
nie bylem pewien czy jest legalny :)
 

DeletedUser7292

Gość
Gość
The Salon Bar jest w tym dobry, ze dziala szybciej od tego wrzuconego przez Hellandera. I np rano przed szkola wole gouzywac, bo tamten za dlugo sie laduje ;/
Natomiast w tym danym przez Hellandera jest to lepsze, ze pokazuje w sklepach ile wiecej pkt pracy bedzie sie mialo. I tu chcialbym sie dowiedziec, czy liczy to z tymi przedmiotami takze jesli inne przedmioty sa itemami setowymi?
 
Status
Zamknięty.
Do góry