Aktualizacja 2.58

Dyskusja w 'Aktualizacje' rozpoczęta przez użytkownika Etriel, 14. Lip 2017.

Poleć tę stronę

Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Etriel

  Etriel Zespół The West

  Dołączył:
  13. Lis 2012
  Wiadomości:
  1.264
  Docenione treści:
  96
  [​IMG]

  Drodzy Gracze,

  Na poniedziałek, 17 lipca, zaplanowano aktualizację 2.58, która odbędzie się na wszystkich światach. W dniu 26 czerwca wgrano już część aktualizacji.
  Poniżej przedstawiamy listę zmian, z którą warto się zapoznać. Proszę pamiętać, że data oraz treść aktualizacji mogą ulec zmianie.

  [​IMG]
  Osiągnięcie "Prawdziwa przyjaźń"
  Osiągnięcie "Prawdziwa przyjaźń", które można było otrzymać za bycie postrzelonym przez przyjaciela na przygodach, zostało usunięte. Gracze, którzy zdobyli to osiągnięcie utracą 50 punktów osiągnięć.

  [​IMG]
  Bonusy fortowe
  Część setów wciąż posiadała błąd w naliczaniu bonusów fortowych (np. Braci Wright, czy zestaw Wyjętego spod prawa). Błąd ten został naprawiony.

  Linia zadań "West Point"
  Nie można było znaleźć listu od Washingtona, który pozwalał za wykonanie jednego z zadań z tej linii. List można już wydropić.

  Flaga Betsy Ross
  Młody Marshall nie był dostępny dla graczy, którzy nie ukończyli linii "Koniec Fortu Mencer". Od teraz Młodego Marshalla będzie mógł znaleźć każdy.

  Prędkość postaci
  Czasami, osiągana przez gracza prędkość była zbyt wysoka, a liczba nie ukazywała się poprawnie w oknie "informacja o postaci".

  Mamy nadzieję, że aktualizacja przypadnie Wam do gustu. Oczywiście czekamy na Wasze opnie w tym temacie: Klik

  Pozdrawiamy,
  Wasz The West Team
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.