Aktualizacja - dyskusja

Czy aktualizacja dotycząca zmian bonusów klas postaci zapowiadania tutaj:

jest jeszcze brana pod uwagę?
XDD piękne to było, pokazało jak oderwane od rzeczywistości są osobistości sprawujące nadzór nad projektem
 
XDD piękne to było, pokazało jak oderwane od rzeczywistości są osobistości sprawujące nadzór nad projektem
Szkoda, że przez tyle czasu nikt nie jest w stanie odpowiedzieć, czy tak kluczowa zmiana w grze w ogóle nadal jest rozpatrywana, ja przez zapowiedzi tej zmiany wybrałem Robotnika na Teksas.
 
W przyszłości bonus motywacji nie będzie dodawany na naszym markecie. Tym razem było już trochę za późno na zmiany.
Pomiędzy 24 lutego o 4:30 a 26 lutego o 4:30 możesz cieszyć się następującymi bonusami na wszystkich światach:
  • +25% motywacji do pracy
  • +25% szansy znalezienia
  • +25% regeneracje zdrowia
  • +25% pieniędzy z prac
Aha
 
Pomiędzy 24 lutego o 4:30 a 26 lutego o 4:30 możesz cieszyć się następującymi bonusami na wszystkich światach:
  • +25% motywacji do pracy
  • +25% szansy znalezienia
  • +25% regeneracje zdrowia
  • +25% pieniędzy z prac
Aha
Masz napisanie, że nie będzie dodawane na markecie. Nikt nie mówił, że bonusu nie przeklepią.
 

Patelkowa

Członek obsługi gry
Bonusu miało nie być, po ostatnim razie otrzymałam feedback, że jednak działa poprawnie i żeby zostawić. Mogę go usunąć, ale skoro jednak działa poprawnie to może warto zostawić? :)
 
Bonusu miało nie być, po ostatnim razie otrzymałam feedback, że jednak działa poprawnie i żeby zostawić. Mogę go usunąć, ale skoro jednak działa poprawnie to może warto zostawić? :)
Super, że moc powraca, nareszcie będzie można wykorzystać retro klasyka, bo w ostatnim czasie stoi i się kurzy w stodółce. :DDD

 
Jak będziecie dawać bonus do expa to do pracek i pojedynków, a nie samych pracek. Na same pracki bez npc to szkoda zachodu.
Więc w sumie bardzo dobrze, że teraz nie ma w ogóle.
 
a gdzie 100% do expa?

Jak będziecie dawać bonus do expa to do pracek i pojedynków, a nie samych pracek. Na same pracki bez npc to szkoda zachodu.
Więc w sumie bardzo dobrze, że teraz nie ma w ogóle.

Lepiej wyłączyć wszystkie darmowe bonusy, niż słuchać lamentowania niezadowolonych ludzi, którym zawsze mało i nie tak jak chcą. Jest shop, a tam za odpowiednią opłatą każdy włączy, co będzie chciał i skończy się narzekanie.
 
Dlaczego wycofujecie się z zasadami spamowania bitwami, zamysł jest dobry tylko trzeba go zmienić, a nie wycofywać zapewne na długie lata :)
Podejrzewam, że ma to związek ze spadającą aktywnością i gra ma być zamknięta jeśli to się nie zmieni, ponieważ obecnie większość zbiera towary i wymienia się $$$, a na bitwach jest jedynie ułamek aktywnych graczy na serwerze. Niby jest 1000 na serwie, a na bitce raptem 30 osób. Pewnie w ten sposób chcą zwiększyć aktywność na serwerach, bo nie każdemu pasują godziny bitwy. Takie moje zdanie :)
 
Do góry