Animacje

  • Rozpoczynający wątek szymek3095
  • Data rozpoczęcia

Animacje


  • W sumie głosujących
    388
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
W pewnym sensie tak ale poco wybrzydzać kiedyś nie było nic a teraz powinniśmy się cieszyć, że jakieś animacje są. Tak ale według mnie trochę duże wymagania może jeszcze muzykę i odgłosy do tego. Według mnie to jest pomysł drugorzędny :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Zgadza się najpierw te ważniejsze potem takie, jak ktoś to określił:

"Pierdoły urozmaicające grę"

Wszyscy wiedzą najpierw handel między graczami na 1 miejscu, potem animacje. To prawda, lecz to nie oznacza że admini nie mogą robić (ja tylko zakładam) 3-4 dni czegoś na handel i 1-2 na animacje ?

Bo przyznam szczerze jak widzę jak mój żołnierz hoduje krowy i młotek wbija to normalnie aż chce się wyłączyć the westa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak ale gracze ze słabym łączem będą mieli mały problem (ja się o szybkość swoją nie martwię:p)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak ale gracze ze słabym łączem będą mieli mały problem (ja się o szybkość swoją nie martwię:p)

Niby czemu ktoś miałby mieć problem?

Przecież i tak i tak musi wczytać okienko animacji w rogu ekranu!
To czy wczyta "młotek.gif", "modlitwa.gif" czy jakieś nowe "polowanie.gif" nie ma ŻADNEGO znaczenia dla szybkości.
Chyba że ktoś zrobi minutowego gifa o polowaniu, ale pewnie będzie miał kilka sekund tak jak obecne...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z drugiej strony po co to ma w ogóle być animowane? Może sam PNG wystarczy, dla mnie napewno.

Nigredo, zgadzam się, skoro tyle już wprowadzili urozmaiceń od chociażby - uuu, nawet nie od 1.0... - ...powiedzmy od 1.2, to czemu nie mogą podciągnąć gry graficznie? Mogą. Bo to robią. Zrobili już nowego "skina" elementów gry, inny wygląd właśniwości itemów, rankingów, itp. Na animacje pewnie przyjdzie pora.
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
"To obciąży serwery!" <--- To nie jest żaden argument. Parę nowych obrazków/animacji nie sprawi, że gra się będzie ciąć. Gdyby policzyć wszystkie obrazki z gry to wyszło by spokojnie ponad 500, więc czy te 5 czy 20 nowych obrazków zrobi różnicę? Przeczytaliście gdzieś taki tekst i używacie w każdym temacie bo nie chce Wam się wymyślać argumentów, a koniecznie chcecie zminusować pomysł. Nie wiecie co pisać? Nie piszcie, bo to jest zwykłe nabijanie postów moim zdaniem.
Co do pomysłu: Zawsze jak karczuje lasy/wydobywam ropę etc. i widzę kolesia wbijającego gwoździe w ścianę to dostaje nagłego napadu śmiechu (zwłaszcza jak jestem z kolegami :D) Jak już wcześniej wspomniałem, kilka obrazków nie zrobi różnicy, a wygląd gry też jest ważny. Jestem na tak
Do autora tematu: jak podajesz taki pomysł to wypadałoby zaprezentować grafikę do projektu :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może by coś z tego było, aczkolwiek sądzę, że to nie ma najmniejszego sensu.
każdy i tak m.in wchodzi ustawić pracę, poczytać raporty, pocztę, obejrzeć inne prace itp.
Wątpię, by to pomogło. Bardziej tylko pogorszyło stan serwerów.
 

DeletedUser14316

Gość
Gość
Mnie załamuje to jak się na gościa patrze, a np. jest praca Transportowanie amunicji, to by wyglądało, jakby chciał gwoździa w dynamity wbić, żeby się zabić :D:D:D Ogółem jestem na tak!
 
To ja jeszcze to uzupełnię o propozycje konkretniejsze:

1. polowania (facet się schyla i zakłada pułapkę/sidła - w ten sposób obojętne na co polujemy)
2. handlowanie (facet wyciąga rękę z workiem pieniędzy, albo widać tylko tą rękę z pieniędzmi/monetami - obojętne czym i z kim handlujemy)
3. prace w polu, plantacjach (widać w tle bliżej nieokreślone kłosy a postać albo się schyla i coś zrywa albo macha sierpem, sam nie wiem co lepiej)
4. prace w budowie, stawianiu czegoś (tu może zostać młotek :)
5. prace związane z napadaniem na coś / kogoś (pistolet w łapie albo zakładanie takiej maski na twarz)
6. prace związane z ochroną czegoś / kogoś (postać nerwowo rozgląda się na boki ściskając broń)
7. wydobycie surowców / praca w kopalniach i kamieniołomach (machanie kilofem)
8. praca ze zwierzętami (postać jedzie konno lub stoi obok konia i go głaszcze/poklepuje)

Dobry pomysł. Mamy już animacje:
- sen
- podróż
- nic nie robisz
- praca
- pojedynek.
Wystarczy rozszerzyć to o kilka animacji jw. i będzie urozmaicenie. Mój 7-letni brat wiecznie nie daje mi spokoju pytając w stylu:
"Czemu jak polujesz na wilki to on stuka młotkiem?:D
A gadki o przeciążeniach możecie wsadzić pod poduszkę.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Najłatwiej to byłoby wstawić obrazki zamiast animacji, według tego co było pisane. nie będzie jednolite ani nie obciąży serwera, ale już wtedy nie będzie animacji!;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Popieram! Te 6-7 gifów więcej nie ma szans obciążyć serwerów a stukanie młotkiem powoli staje się nudne :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Facet weź ty pomyśl, wiesz jak by ci west chodził? W depresje byś wpadł, takie coś w cholerę waży..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ty w ogóle czytałeś ten temat - i tak są wczytywane jakieś animacje, a to czy wczyta taka czy inną nie ma znaczenia dla szybkości, jeżeli animacje te nie będą baaaardzo długie. Przeczytaj najpierw cały temat, a potem się wypowiadaj.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
zły pomysł

pomysł według mnie zły na to niema czasu ,a co ,za różnica co robi postać na animacji najpierw powinno się zajmować ważniejszymi rzeczami ,a potem tymi mniej ważnymi. :cool:
 
pomysł według mnie zły na to niema czasu ,a co ,za różnica co robi postać na animacji najpierw powinno się zajmować ważniejszymi rzeczami ,a potem tymi mniej ważnymi. :cool:

Ktoś to już napisał więc wysil się i podaj własny argument na nie.

Może dyskusja na nowo ożyje. Animacjami może zająć się niezależny zespół w IG.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobry pomysł. Mamy już animacje:
- sen
- podróż
- nic nie robisz
- praca
- pojedynek.

Jest jeszcze jak się modlisz.

A co do tematu to jestem na tak.Wątpię żeby to przeciążyło serwery.
Mam nadzieję że to wprowadzą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Juz wole zeby było tak niż zamulone servery a poza tym jakbyś pokazał np.Plądrowanie zwłok , praca misjonarz lub obrabowanie pociągów ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Taa,,, animacje do wszystkich prac? Zresztą po co to? Przecież nikt nie gapi się na ten obrazek
 

DeletedUser12361

Gość
Gość
na nie-tak jak koklega wyzej nikt nie gapi sie na ten obrazek
 
Status
Zamknięty.
Do góry